Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak 777 będzie tak dalej pisał to faktycznie będzie :( . Uważam że władze cyfry podjęły decyzję ,ani kroku w tył i postawią trudne warunki chcąc niektórych oduczyć ciągłego wypowiadania umowy. Myślę że niektórzy prorocy na forum typu 777 srodze się zawiodą. A nakręcanie innych masz dobre warunki, jednak wypowiedz dadzą ci lepsze jest ślepą uliczką. Gdybym był szefem platformy tak bym zrobił. Kiepskie warunki dla wszystkich. Ci co odejdą to i tak ludzie którzy walczą o każdą złotówkę jak o wolność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak to jest dokładnie z tym wypowiedzeniem? Za Canal+Optimum po podwyżce miałem płacić 72 zł, jak do końca lutego dalej będą proponować wyższe ceny, to wycofując wypowiedzenie zostanę przy tych 72 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież w grudniu było tak samo, oferta przedłużeniowa była gorsza od tej dla nowych abo i też było "to już będzie to dla Pana najlepsza oferta". Pod koniec miesiąca stawka leciała na łeb i szyje. A w styczniu jak już mi się dwie umowy skończyły to dopiero mogłbym przebierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysylalem wypowiedzenia, zadzwonilem dzisiaj na 22 310 45 65

i przedluzylem tak:

 

superpremium + multiroom + EXXXTRA od marca za 124zl / 15mies (za full + multi + exxxtra chcieli 149),

 

ale rabat na superpremium standardowe 38plz to pewnie exxxtra dostalem za 6 i muliti za 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jak chciałem:

C+Kompakt 53 od marca i dekoder hd za free umowa 15 miesięcy,

No ale to było wczoraj późnym wieczorem, sam zadzwoniłem i z tego co widzę dobrze zrobiłem. Konsultant powiedział że zadzwoniłem w ostatniej chwili takiej promocji i mam dużo szczęścia. Traktowałem to z przymrużeniem oka, ale z tego co widzę to jest najlepsza oferta. I jeszcze zdążyłem odebrać ten dekoder w punkcie cyfry, który wydali bez problemu, na sam dowód. Pozdrawiam życzę udanych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z czystej ciekawości zadzwoniłem do cyfry+ zapytać czy mają coś przygotowane, to konsulat przedstawił mi warunki C+Kompakt 68 zł + dekoder HD bezpł. użytk. i to są ceny od 1 marca. Popatrzyłem na ich stronę i z tego co widzę to jest oferta jak dla nowych abonentów więc na razie poczekam bo mam czas do 30 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj staz to 11 lat i do tej pory skorzystalem z promocyjnego przedluzania umowu w przeciagu ostatnich 3 lat a to dlatego ,ze nikt z ich strony nie raczyl mnie poinformowac ,ze takowe promocje sa i jakis czas temu jak sie dowiedzialem (nie kazdy jest maniakiem neta i siedzi i sprawdza co sie dziej ) ,to po 11 latach cos mi sie od nich nalezy ma teraz canal +optimum i w grudniu wzialem na miesiac hbo ,ktore zostalo tez na luty za 27zl i teraz ostatni miesiac umowy place 135,90 bo za ten miesiac juz nie ma promocji z ostatniej wlasnie konczacej sie umowy.Bez hbo byloby 108,90 za canal+ optimum czyli drogo i to bardzo .Wczoraj zlozyli mi oferte po odmowie pierszej taka :

canal +optimum 107zl z rabatem 42zl = 65 zl, hbo 27zl ,paczka 12kanalow w HD za 11zl ,MR za 10 zl i razem wyszlo 113zl i podziekowalem bo nie chcieli dac pvr pace za free a umowa miala byc na 15 miesiecy i powiedzialem ,ze chce zaplacic calosc odrazu i dlatego chce pvr pace za free ale pani nie chciala sie zgodzic to ja tez nie .

pozdr co ma byc to bedzie najwyzej zakupie tv sky-anglia albo pelen pakiec cyfry+ z polsatem razem za jedyne 12 funtow na miesiac w Anglii !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzej246

Nie wiem o co ci chodzi. Po prostu wiem to z doswiadczenia.

Cena na pewno pojdzie w dol i tyle w temacie.

No i rozumiem ze twoj post jest sponsorowany. Widac to po tresci.

Osobiście nie mogę się doczekać tej super oferty co dostaniesz :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co Ty kibicuje Ci naprawdę daj spokój :) jesteś zdeterminowany i kto wie.

 

Chociaż wiara moja jest słaba i sam spasowałem w ostatnim dniu Ciebie uważam za ryzykanta, czasami się to opłaca.

 

Nie obraź się jak pod koniec lutego napisze do Ciebie PV co dostałeś, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zaskoczony jestem ze dzisiaj dali takie warunki ale uwazam ze spasuja.

Zalezy ile maja wypowiedzen a prawdopodobnie sporo wiec beda musieli opuscic.

W zeszlym roku byla dobra oferta a klient byl obciazany podwyzka w mniejszym stopniu bo rabaty byly procentowe a wiec i podwyzka byla procentowo mniejsza.

W tym roku klient pokrywa cala podwyzke wiec watpie ze ta cena ktora pojawila sie dzisiaj jest cena ostateczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj staz to 11 lat i do tej pory skorzystalem z promocyjnego przedluzania umowu w przeciagu ostatnich 3 lat a to dlatego ,ze nikt z ich strony nie raczyl mnie poinformowac ,ze takowe promocje sa i jakis czas temu jak sie dowiedzialem (nie kazdy jest maniakiem neta i siedzi i sprawdza co sie dziej ) ,to po 11 latach cos mi sie od nich nalezy ma teraz canal +optimum i w grudniu wzialem na miesiac hbo ,ktore zostalo tez na luty za 27zl i teraz ostatni miesiac umowy place 135,90 bo za ten miesiac juz nie ma promocji z ostatniej wlasnie konczacej sie umowy.Bez hbo byloby 108,90 za canal+ optimum czyli drogo i to bardzo .Wczoraj zlozyli mi oferte po odmowie pierszej taka :

canal +optimum 107zl z rabatem 42zl = 65 zl, hbo 27zl ,paczka 12kanalow w HD za 11zl ,MR za 10 zl i razem wyszlo 113zl i podziekowalem bo nie chcieli dac pvr pace za free a umowa miala byc na 15 miesiecy i powiedzialem ,ze chce zaplacic calosc odrazu i dlatego chce pvr pace za free ale pani nie chciala sie zgodzic to ja tez nie .

pozdr co ma byc to bedzie najwyzej zakupie tv sky-anglia albo pelen pakiec cyfry+ z polsatem razem za jedyne 12 funtow na miesiac w Anglii !!!

 

Chętnie wzięłabym canal + optimum z takim rabatem..zależy mi na tym pakiecie za 65 zł, do tego HD promo za 8 zł i MR za 10. Zależy mi również na pvr za free ale nie wiem czy to jest do zdobycia, no i umowa na 15 miesięcy. Gdyby taką ofertę mi w chwili obecnej przedstawiono zdecydowałabym się na nią :) mój staż w Cyfrze to 7 lat i i moja sytuacja jest podobna gdyż też nikt do mnie nie dzwonił z promocjami. Pierwszy raz złożyłam wypowiedzenie, ale jak narazie kiepski odzew ze strony Cyfry. Zadzwoniłam raz, żeby zapytać czy dotarło wypowiedzenie,a propozycja jaką mi wtedy złożono była nie do zaakceptowania. Od tamtej pory nie było telefonu, zastanawiam się czy samej nie zadzwonić ale ciągle się waham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, kilka stron wcześniej, ktoś pisał, że jeszcze w styczniu zdecydował się na ofertę w postaci usunięcia opłaty za dekoder PVR ( w kwocie 15zł do 0zł). Wszyscy się śmiali. A co teraz? Ceny jak z kosmosu. Myślę, że nie będzie żadnych cudów. Będzie taka oferta jak u dystrybutorów. Przypominam, że oferty 47zł/57zł rozpoczęły się, gdy kończyły się te supertanie oferty na jubileusz c+. Więc koniec dobrego. Ja też znalazłem się wśród tych, którzy wypowiedzieli umowę. Zależy mi na filmie, a styczeń w C+ był tak mizerny, że nie obejrzałem żadnego filmu. Kusi mnie ta promocja N na 12-mcy + 3 miesiące gratis. Chce oglądać najnowsze, najpopularniejsze filmy. Zawsze w ostateczności mogę zadzwonić 29tego i odwołać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

C+ Kompakt jest za 68 PLN bo dali rabat 14 PLN od ceny 82 PLN.

 

Ja uwazam ze dadza. I nie zaplace wiecej za ten pakiet niz 53 PLN a do tego gratis paczka HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...