Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mechanizm jest taki ze osoba ktora wypowiada umowe ma rabat 29 PLN (C+ Kompakt) i to na swiezej umowie wiec jak C+ moze oferowac wiecej niz 53 PLN. Ano nie moze. Tzn moze ale robiliby z klienta idiote.

To samo przy C+ Optimum czyli cena oferowana nie moze byc wyzsza niz 65 PLN.

 

Zobaczymy z jaka cena wystartuja i czy doloza cos gratis ( darmowy PVR jak ktos ma, darmowa paczka HD ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taki problem,jak pisałem wyżej mam kompakt za 38 i ten drugi jak pisałeś próg za C+kompakt,a więc z mniejszą zniżką.Chodzi o to czy dopasują wysokość takiej samej zniżki dla osób z drugim progiem,a więc czy zejdą poziom niżej ze zniżkami,po dwóch telefonach mam już wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@adrem

Z forum bedzie wiadomo jaka bedzie cena i takiej bedziesz oczekiwal od C+. Jak nie da tego jeden czy drugi konsultant to trzeci w koncu da. Uwazam ze majac wystarczajace informacje z tego forum mozna uzyskac optymalne znizki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zadzwonił pan bym został z cyfrą, i C+HD Optimum[77zł], plus opcja HD Optimum[11zł], stały rabat w wysokości 30zł to końca umowy, w sumie 88zł, to mi narazie wystarczy, pan nie dał się ugiąć na większy rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam obecnie Prestiż HD+. Wypowiedzenie wysłane w związku ze zmianą cennika. Jestem właśnie po rozmowie z działem utrzymania. Miła Pani z infolinii zaproponowała ten sam pakiet kanałów w cenie 132zł + PVR, który mam obecnie za 20 zł w nowej cenie - 10 zł/mc. Czyli łącznie wychodzi 142 zł - umowa na 19 miesięcy. Potrzymam ich jeszcze trochę w niepewności. Nie dało rady wytargować darmowego PVR a na tym mi bardzo zależy. Jutro ma oddzwonić.

Wytargował już ktoś coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@777 wobec tego czekam na końcówkę lutego,może cierpliwość popłaci,z tego co już inni piszą,można uzyskać przedłużenie umowy za starą cenę.Dzięki za odpowiedzi. :D

To jest najrozsądniejsze. Dział utrzymania jest po to żeby utrzymać klientów. Dlatego pod sam koniec umowy będą lepsze warunki niż teraz.

Ja jak i moi znajomi czekamy do końca lutego. Już do mnie dzwonili. Powiedziałem że pakiet optimum HD ma być za darmo do moich opcji. Napewno się ugną do końca miesiąca. Obecnie płace 70zł za OC+,MR,OHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm jest taki ze osoba ktora wypowiada umowe ma rabat 29 PLN (C+ Kompakt) i to na swiezej umowie wiec jak C+ moze oferowac wiecej niz 53 PLN. Ano nie moze. Tzn moze ale robiliby z klienta idiote.

To samo przy C+ Optimum czyli cena oferowana nie moze byc wyzsza niz 65 PLN.

 

Zobaczymy z jaka cena wystartuja i czy doloza cos gratis ( darmowy PVR jak ktos ma, darmowa paczka HD ).

Idąc Twoim tokiem myślenia KAŻDA kolejna umowa musiała by być lepsza i zawsze musi być taniej bo inaczej poczuł byś się idiotą. W ten sposób ludzie z 10 letnim stażem już mieli by najwyższy pakiet z dopłatą od C+ :)

 

Sądzę, że ten tok myślenia okaże się zgubny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mechanizm jest taki ze osoba ktora wypowiada umowe ma rabat 29 PLN (C+ Kompakt) i to na swiezej umowie wiec jak C+ moze oferowac wiecej niz 53 PLN. Ano nie moze. Tzn moze ale robiliby z klienta idiote.

To samo przy C+ Optimum czyli cena oferowana nie moze byc wyzsza niz 65 PLN.

 

Zobaczymy z jaka cena wystartuja i czy doloza cos gratis ( darmowy PVR jak ktos ma, darmowa paczka HD ).

 

Idąc Twoim tokiem myślenia KAŻDA kolejna umowa musiała by być lepsza i zawsze musi być taniej bo inaczej poczuł byś się idiotą. W ten sposób ludzie z 10 letnim stażem już mieli by najwyższy pakiet z dopłatą od C+ :)

 

Sądzę, że ten tok myślenia okaże się zgubny.

 

Nie wiem o czym piszesz.

Jest tak jak mowie.

I dodam ze masz blade pojecie o tym jak dziala utrzymaniowka w C+.

 

 

@nierealny

Oczywiscie ze pod koniec lutego bedzie dobrze.

 

@ziut60

Uwazam ze w najgorszym razie zaplace za to 63 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Wypowiadałem umowę ze względu na marcową podwyżkę

Mówicie że od dziś wchodzi nowa oferta z czystej ciekawości zadzwoniłem sobie do nich przed 5 minutami. Trafiłem na na u[beep]liwego konsultanta aby się zorientować jakie są promocje na pakiety i tak zaproponowano mi:

 

Optimum + Canal+ za 78,00zł cena stała przez całą umowę.

Kompakt+ Canal+ za 64,00 zł cena stała przez całą umowę.

Umowa na 19 miesięcy.

 

Czyżby Cyfra zachowała swoją "dawną" taktykę? Mimo wszystko bo wygląda na to że tak.

 

Kilka dni temu miałem telefon potwierdzający że przyjęto moją rezygnację i wtedy zaproponowano mi

 

Optimum+ Canal+ za 72,00 zł stała cena przez całą umowę. Umowa na 15 miesięcy czyli o 6zł mniej niż dziś

jestem umówiony na rozmowę ponownie 16 lutego z tym pierwszym konsultantem. Widać że nie chce odpuścić znając życie zejdzie na 69,00zł tak przypuszczam.

 

Panowie wasze prognozy się sprawdzają chyba i Optimum+ Canal+ będzie dostępny w końcowej fazie za 65-62zł

No nic czekam dalej wypowiedzenie w systemie jest umowa do 29 lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Albo konsultanci cos sciemniaja albo na chwile obecna sa zenujace warunki.

Twierdza ze nie ma juz rabatow 29/42 PLN na C+ Kompakt/Optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Profilaktycznie zadzwonilem do dwoch konsultantow i daja to co nowym. Albo sciemniali albo C+ chce wykruszyc wypowiedzeniowcow.

Dobre oferty i tak beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...