Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez dzisiaj dostalem telefon od cyfry wypowiedzienie bylo wyslane dostalem 100% rabat na dekoder hd sagem do konca lutego mr za 5 zl po 1marca 10zl pakiet optimum ok 60zl opcja dodatkowa Canal+hd za 3zl i dodatkowo kanaly hd do optimum za 11zl moze w czyms sie pomylilem ale za wszytko bede placil 86zl miesiecznie ze stala gwarantowana cena i umowa na 15 mies.

Mysle ze dobrze zrobilem.

Teraz normalnie place z HBO 130zl i po podwyzszce placil bym 140zl wiec mi sie nie oplacalo dlatego wypowiedzienie wyslalem i zgodzilem sie od razu na te warunki wyzej przedstawione.

Takze juz sa oferty przedluzeniowe z wypodzieniem ze zwiazku podwyzka abonamentu

A i w sumie zyskalem 42zl rabatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa skończona 31 grudnia, ale jeszcze nie oddałem dekodera i codziennie dostaję telefon od Cyfry+ z zapytaniem, czy chcę pozostać i umowę potraktują jaką przedłużenie. Miałem Prestige HD +, teraz juz mam inną telewizję ,ale może na Canal+ start bym się skusił. Dzisiejsza propozycja, umowa na 15 miesięcy i za pakiet 45zł i Pace pvr 15 zł, razem 60 zł przez wszystkie miesiące ,począwszy od lutego, styczeń za free , tylko dekoder 15 zł.Grzecznie podzękowałem, pogieło ich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś dzwonili z opcją przedłużenia. Drugi raz od czasu wypowiedzenia umowy (koniec umowy 31 styczeń) pakiet optimum C+ HD 57zł na 15 m-cy. Reszta dokładnie tak jak w promocjach dla nowych klientów. W sumie sam pakiet do przyjęcia (+8zł od marca) ale to tylko o 5,4 na miesiąc mniej niż nowi 81 zł w cyklu. Czy konsultanci nie mają możliwości obniżania cen opcji dodatkowych dla przedłużających umowę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy może pamiętają ostatnią podwyżkę w Cyfrze czy np majać umowę do 31.03.2012r. wypowiadają umowę ze względu na podwyżkę jej okres minimalny skraca się do 29.02.2012r. Przedłużając umowę na nowych warunkach zgadzam się na kontynuację czy od daty 31.03.2012 dodaję 15 miesięcy czy nowa umowa (15 miesięcy) rozpoczyna się od momentu zgody np podczas umowy przedłużeniowej z konsultantem.

 

Cieżko to wytłumaczyć. Jeśli ktoś wie prosze o odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiadomo coś o ofercie dla abonentów mających C+OPTIMUM za 57,- przedłużających w grudniu 2011 czy jak się wyśle wypowiedzenie będzie można coś ugrać, już nie mówię o cenie w dół bo raczej niemożliwe al np podwyżka +4 zł czyli do 61,- a nie do 8zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiadomo coś o ofercie dla abonentów mających C+OPTIMUM za 57,- przedłużających w grudniu 2011 czy jak się wyśle wypowiedzenie będzie można coś ugrać, już nie mówię o cenie w dół bo raczej niemożliwe al np podwyżka +4 zł czyli do 61,- a nie do 8zł

Ja jestem własnie w takiej sytuacji (C+ Optimum za 57 zł, HD Promo 8 zł, MR 15 zł). Wysłałem wypowiedzenie i zadzwoniłem czy dotarło no i wysłuchałem propozycji pozostania - oferta taka sama, podwyżki będą obowiązywać, tylko MR opuścili mi z 15 zł na 5 zł. Czyli po podwyżkach byłoby 83 zł zamiast 93 zł (teraz płacę 80 zł, a więc tylko 3 zł drożej). Na razie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keers, a brałeś pod uwagę taką opcję:

 

C+ Optimum za 57zł + Multi za 40zł + HD Optimum za 11zł + PVR za 10zł + Multiroom za 5zł. To jest dawniejszy pakiet Prestiż HD+ z PVR i MR.

 

Suma = 123zł

 

już wziąłem. W sumie można to mieć nawet za 113 zł, jak komuś z poprzedniego OM zostalo "bezplatne uztkowanie pvr" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...