Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Superpremium + MR to 104 PLN. A jeszcze chciales dolozyc.

 

Wiem to ze strony umie czytać ale przy rezygnacji oferuje się korzystniejsze warunki by zatrzymać klienta

jako nowy abonent zapłacił bym 125zł a zaoferowano mi super promocję za 137zł ten sam układ kanałów

wcześniej zapomniałem dodać żę jestem już abonentem cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wysłałem propozycje na maila

Superpremium + Filmbox + Hustler HD + Multi za 99zł cena ze strony 125zł

czyli upust jakieś 26zł dziś zadzwoniła pani z troską że ma dla mnie propozycje i

zaoferowała mi to wszystko za 137zł na pytanie gdzie jest ta promocja

pani stwierdziła że jest to dobra promocja a kanał Hustler HD jest tylko w promocji dla nowych klientów

Niektórzy to by chyba chcieli żeby Cyfra im zapłaciła za reklame bo przecież antena wisi na widoku i sąsiedzi widza napis Cyfra+HD.Ludzie ogarnijcie się troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa cena za c+optimum to 99zł.

 

Na stronie cyfry to 78zł dla nowych klientów czemu my abonenci startujemy zawsze z gorszej pozycji ?

jak dla mnie rabat wynosi 21zł tłumaczenia cyfry są śmieszne zgodnie z oferta handlową c+optimum można nabyć za 78zł co stanowi 100% abonamentu - poważnie myślę by rozstać się z tą platformą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuza444, zapraszam do zakładki regulamin na stronie cyfry, dokładniej do części z cennikiem. Zakładając że 78zł to cena standardowa. Za 19 miesięcy nie przedłużając umowy też powinna być opłata 78zł, a nie będzie, bo będzie 99zł, więc nagle podwyżka standardowej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zestawieniu ( superpremium + multi = 104zł ) kontra ( c+optimum + hd 11żł + multi 5zł + hbo 19,90 = 98,90) czyli ten sam układ umowa na 19 miesięcy bo hbo musi być na co najmniej okres minimalny czyli te 19 miesięcy z tego co się dowiedziałem różnica na korzyść promocji to 11,10 zł - TO DOBRA PROMOCJA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

panowie to reasumując co można na dzień dzisiejszy wyciągnąć od nich na 15 m-c? Opitima +C za 57? Ewentualnie Komfort +C za 47? Reszta dodatków z mojej strony zbędna. Da się zrobić, bo pierwszy telefon nie napajał eptymizmem? Proszę o odpowiedź osób obytych z tematem. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam od 6 lat pakiet prestiżowy, który kończy mi się 31.12.2011. Teraz czas na coś nowego. Zacznę od tego, że nie posiadam i nie będę posiadać w najbliższym czasie TV z HD i na pewno nie potrzebuję MR. Zależy mi na jak największej ilości kanałów ale w związku z tym, że nie mam TV z HD nie chcę niepotrzebnie płacić za kanały z HD nie mogąc tego wykorzystać. Pierwotnie myślałem o Superpremium za 99 pln ale to chyba nie jest idealna oferta dla mnie. O co mogę się starać? Czy można sam Canal+ optimum (57)i HD HBO (19,90)? Czy może są inne ciekawsze i bardziej opłacalne kombinacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na jak największej ilości kanałów ale w związku z tym, że nie mam TV z HD nie chcę niepotrzebnie płacić za kanały z HD
Zadzwoń i poproś konsultanta o ofertę na C+Optimum za 57pln + Multi za 40pln i za 97 będziesz miał fulla bez zbędnych dla Ciebie kanałów hd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...