Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to, że człowiek żeby wywalczyć swoje musi się bawić w biurokrację. Żeby otrzymać opcję superpremium + PVR PACE + MR + EXXTRA za łączną kwotę 120 zeta muszę zanieść dotychczasowy sprzęt do dystrybutora i tam podpisać nową umowę na ojca (aktywacja za free). To samo na infolinii u konsultanta - 135. Nikt tam logicznie nie myśli :) Oddam sprzęt, muszą odesłać do sformatowania dysk, ponieść koszty ponownego pakowania i przekazania dystrybutorowi do ponownego wypożyczenia. Heh, ponoć mamy kryzys. Chciałem wszystko za 120 i wydłużenie umowy z proponowanych przez konsultanta 19 m-cy do 24 m-cy. Nie ma szans. 3 Konsultantów i ta sama śpiewka. I Nic nie pomaga mówienie, że ludzie dostają taką opcje, co własnoocznie widziałem na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że człowiek żeby wywalczyć swoje musi się bawić w biurokrację. Żeby otrzymać opcję superpremium + PVR PACE + MR + EXXTRA za łączną kwotę 120 zeta muszę zanieść dotychczasowy sprzęt do dystrybutora i tam podpisać nową umowę na ojca (aktywacja za free). To samo na infolinii u konsultanta - 135..

 

Byłem przypadkiem u dystrybutora i o dziwo superpremium + PVR PACE + MR bez problemu na 15miesiecy za 114 oczywiście 3 kolejne pełne miesiące gratis (styczeń/luty/marzec) .... wychodzi mi ze się nie będę upierał przy tym PVR za 0 zł i czekał na to kiedy sie PAnienka z infolini zdecyduje tylko po prostu w wigilę pojade iwezme na żonę a tym samym po 12 latach pierwszy raz zerwę umowę ...

 

Oczywiście zadzam sie z jacentym ze nikt tam nie myśli - zapewne nie licza dokładnie kosztów "lewa" ręka jest od czego innego "prawa" od czego innego a "głowa" ma wszystko w d... :D ot taka komunistyczna firma C+.. ciekawe jak długo tak mozna....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się niektórym osobom siedzącym na forum i piszącym setki postów...Ja wymówiłem umowę ze względu na nowy aneks i po tygodniu wiedziałem na czym stoję.Za c+ optimum + hbo + multi płaciłem 99zł.Obecnie wziąłem nową umowę dla abonentów innych telewizji a więc superpremium z hbo z kanałami hd +multi(za 5 zł,a nie 15)+pace 500gb za 10zł, i płacę za wszystko 114zł(oczywiście grudzień za free(10zł dekoder)+3 miechy następne gratis i co dla mnie najwazniejsze umowa kończy mi się w końcu listopada 2013r( w grudniu łatwiej o promocję)a nie jak w wiekszości przedłuzjących w sezonie ogórkowym,czyli w wakacje 2012r.Przy przedłużeniu umowy w najlepszym wypadku dostał bym: c+optimum za 57zł,hbo za 27zł,multi za 15zł,pace za 10zł,kanały hd za 11zł co daje razem 120zł.Wniosek jest prosty-Cyfra zawsze premiowała nowych abonentów,a zlewała starych (regularnie płacących)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest prosty-Cyfra zawsze premiowała nowych abonentów,a zlewała starych (regularnie płacących)

 

Nie do końca sie z Toba zgodze - byłem/jestem z nimi od 12 lat i nie narzekałem na oferty wznowieniowe które dostawałem, analeze do "regularnie płacących" :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się niektórym osobom siedzącym na forum i piszącym setki postów...Ja wymówiłem umowę ze względu na nowy aneks i po tygodniu wiedziałem na czym stoję.Za c+ optimum + hbo + multi płaciłem 99zł.Obecnie wziąłem nową umowę dla abonentów innych telewizji a więc superpremium z hbo z kanałami hd +multi(za 5 zł,a nie 15)+pace 500gb za 10zł, i płacę za wszystko 114zł(oczywiście grudzień za free(10zł dekoder)+3 miechy następne gratis i co dla mnie najwazniejsze umowa kończy mi się w końcu listopada 2013r( w grudniu łatwiej o promocję)a nie jak w wiekszości przedłuzjących w sezonie ogórkowym,czyli w wakacje 2012r.Przy przedłużeniu umowy w najlepszym wypadku dostał bym: c+optimum za 57zł,hbo za 27zł,multi za 15zł,pace za 10zł,kanały hd za 11zł co daje razem 120zł.Wniosek jest prosty-Cyfra zawsze premiowała nowych abonentów,a zlewała starych (regularnie płacących)

Bzdura, multi za 5, kanały hd za 8, pace za 5zł no i 57zł da się to załatwić tylko trzeba trawić rozumnego konsultanta. Inaczej jest dużo zabawy i setka telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna polityka cyfry odnośnie obecnych abonentów.

Jutro będę musiał podpisać nową umowę, bo to co proponują nie bardzo się kalkuluje.

Dzięki nowej umowie dostanę nie tylko lepsze warunki, ale także dwa dekodery, w tym jeden za 1zł na własność, a drugi za 49 zł na własność, albo na wynajem za 0 zł.

 

Z racji tego, że posiadam już na własność dekodery, to normalną rzeczą będzie sprzedać nowy sprzęt...

 

Pakiet full + MR (C+ Optimum, Optimum HD, MULTI, MR ) w promocji "3x0" wynosi 118,40 zł miesięcznnie na 15 m-cy - dokładne wyliczenie uwzględniające brak rabatu na dodatkowe opcje, w tym wypadku MULTI, Opt.HD i MR.

 

Po sprzadaży jednego dekedera mamy 130 zł (ceny często wyższe) - co daje nam 109,70 zł za pakiet FULL + MR.

Mogę sprzedać też drugi dekoder zakupiony za 49 zł, wówczas zarobię na nim ok. 80 zł, co daje nam łącznie ze sprzedażą poprzedniego dekodera 104,40 zł za pakiet FULL + MR

 

Samo skąpstwo Cyfry popycha mnie w tym kierunku, poza tym mamy kryzys, trzeba szanować każdą złotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo ciekawe jest to co piszecie, bo zarówno w ubiegłym tygodniu, jak i w tym otrzymałem od konsultantów taką propozycję.
Jeśli masz pvr na stanie i zmienisz pakiet na Start, to wtedy ten dekoder Ci zostanie. Teoretycznie powinieneś go zwrócić, ale C+ nie ma jak tego wyegzekwować. Jeśli będziesz miał pakiet Start i będziesz chciał dobrać PVR to nie ma szans. System nie puści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kolega uważnie przeczytał to co mam napisane w podpisie to myślę, że rozpisywanie się o hipotetycznych sytuacjach byłoby zbędne....

Gdybym miał go zwrócić to prawda jest taka, że nie widziałbym sensu pozostania w Cyfrze na kolejne kilkanaście miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych. Umowa przedłużona na pakiet Canal+Start w cenie 37zł na 15 miesięcy. Niestety nie udało się wynegocjować Sagemcoma HD za 0zł (propozycja jedynie zakupu) więc pozostałem przy SD w bezpłatnym użytkowaniu. Zarejestrowane wypowiedzenie w związku z brakiem akceptacji nowego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem negocjacje trwały aż 30 minut. Najpierw tradycyjna ściema o bardzo długim stażu i warunki jak dla nowego /C+Optimum z MR za 83zł, potem dodano kupon rabatowy na 199 zł/. No to zacząłem o tych 57 zł, po konsultacji z kimś wyżej padła propozycja74 zl,apotem wreszcie te 57 zł plus 15 zł za MR, a na koniec 57 zł + 5 zł, do tego kupon rabatowy na 199 zł czyli 3miesiące za darmo. Po całym dniu byłem już zmęczony, a rozmowę prowadziłem na parkingu i niestety pokpiłem sprawę z dekoderem. Zgodziłem się na Sagemcoma za 129 zł, chociaż wcześniej założyłem sobie, że powalczę o bezpłatny wynajem lub PVR do dychy. Niestety przepadło. Pewnie teraz jakbym chciał PVR to chyba za 20 zł/miesiąc. Najbardziej żal mi co wyszło na koniec rozmowy, że w przypadku zakupu Sagemcoma muszę oddać swój stary ponad 10-letni bezawaryjny dekoderek /dotychczas w bezpłatnum użytkowaniu, a jako drugi mam badziewny Sagem SD/. Nie wiem czy tu da się jeszcze coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo jarzę... Konsultant powiedział, ze przez 3 miesiące Cyfra bedzie pobierała sobie cash w ramach tego kuponu, a ja fizycznie nie będę wyciągał ze swojej kieszeni. Można to inaczej spożytkować ? Please w wolnej chwili wytłumacz o co chodzi, będę wdzięczny, bo może jeszcze nie wszystko stracone z tymi dekoderami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Przedłużenie umowy:

 

umowa 15 miesięcy(kupon 199 zł) więc prawie 2 miesiące gratis: optimum C+ - 57 zł, HB HD 27 (możliwość odłączenia), 8 zł - kanały HD, 5 zł Multiroom, 15 zł wynajem PVR = 112 zł, średnia roczna = około 93 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...