Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jak myslicie Canal+Kompakt + MR + Sagemcom na wypozyczenie na 15 mieciecy za jaka kwote wynegocowac?

W nowej promocji wychodzi to 54,60 na miesiac. Ja wyslalem miesiac temu wypowiedzenie i czekam na telefon od nich ale mysle napisac maila tylko ile zaoferowac tak w granicach rozsadku. Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemo007 - ja wałczyłem 4 tygodnie, dziś telefon z propozycją o jaką się ubiegałem drogą e-mailową :D Konsultanci z Centrum Utrzymania Abonenta zarzekali się, że takiej oferty nie da się uzyskać :roll: Nawet już sobie odpuściłem negocjacje. Kilka dni ciszy, a tu dziś telefon :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jch-root

Miałeś wcześniej bezpłatne użytkowanie PVR? Jaki dekoder do tej pory miałeś?

 

@dudi1221

Miałeś wcześniej bezpłatne użytkowanie PVR? Jaki dekoder do tej pory miałeś?

 

Myślę, że nie tylko ja chciałbym wiedzieć co decyduje o tym czy ktoś dostanie bezpłatne użytkowanie czy nie :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do liczba+

do tej pory miałem zwykły dekoder SD Pace na własność za 49zl. nigdy wcześniej nie miałem dekodera HD nie mówiąc o PVR. Nie wiem czy to odgrywa jakąś role ale abonentem jestem jakieś 5 lat i cały czas canal+, HBO i pakiet porównywalny z optimum. Ostatnie 9 msc umowa na czas nieokreślony i opłata 134zl z groszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: zawarłem umowe przedluzeniową 57zl canal+optimum i mają mi dać możliwość kupienia sagemcoma za 129zl (teraz mam thomson SD). Ja po przemysleniu sprawy nie bede go kupowal tylko kupie sobie inny dekoder nie od cyfry. Czy w tej sytuacji muszę cos zglaszac ze nie wezme Sagemcoma? Czy stary thomson u mnie zostaje? Pytam o te rzeczy bo nie dotarly jeszcze do mnie papiery z nową umową i nie wiem co w nich będzie odnosnie sprzętu a zapmnialem o to dopytac konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do liczba+

do tej pory miałem zwykły dekoder SD Pace na własność za 49zl. nigdy wcześniej nie miałem dekodera HD nie mówiąc o PVR. Nie wiem czy to odgrywa jakąś role ale abonentem jestem jakieś 5 lat i cały czas canal+, HBO i pakiet porównywalny z optimum. Ostatnie 9 msc umowa na czas nieokreślony i opłata 134zl z groszami.

 

jakieś kilkadziesiąt stron wcześniej była dyskusja czy ma znaczenie fakt, iż abonent miał do momentu aneksu bezpłatne użytkowanie. Do tej pory nie wiem, a dodatkowo konsultant z SUK coś mi marudził, że nie może mi dać bezpłatnego, bo wcześniej nie miałem - rodzi się pytanie czy to blef :D

 

@jaco78

możesz bezkarnie nie skorzystać z możliwości kupna Sagecoma po promocyjnej cenie bez zgłaszania. Jeżeli Thomson SD miałeś na własność to tylko wtedy zostaje u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaco78, nie musisz kupować Sagemcoma jeśli nie chcesz. Masz na to czas do końca pierwszego pełnego miesiąca po przedłużeniu umowy, ale nie jest to obowiązkowe. I nie musisz nikomu tego zgłaszać :)

 

Drudi dekoder masz na własność, czy na wynajem? Jeśli na własność, to rzecz jasna nie zwracasz. Jeśli na wynajem, to albo zwracasz po zakończeniu umowy z Cyfrą, albo jak będziesz miał taki kaprys w trakcie umowy :)

 

edit: ehh... za późno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: zawarłem umowe przedluzeniową 57zl canal+optimum i mają mi dać możliwość kupienia sagemcoma za 129zl (teraz mam thomson SD). Ja po przemysleniu sprawy nie bede go kupowal tylko kupie sobie inny dekoder nie od cyfry. Czy w tej sytuacji muszę cos zglaszac ze nie wezme Sagemcoma? Czy stary thomson u mnie zostaje? Pytam o te rzeczy bo nie dotarly jeszcze do mnie papiery z nową umową i nie wiem co w nich będzie odnosnie sprzętu a zapmnialem o to dopytac konsultanta.

 

nie musisz, na przesłanym piśmie będzie informacja, że jesteś uprawniony do nabycia tego dekodera w określonej cenie do któregoś tam dnia np 31.01.2012

 

do usunięcia :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz panowie, dekoder SD mam na wynajem ale skoro nie musze kupowac Sagemcoma to chyba teoretycznie zadnego nie musze wiec ten dekoder chyba mi zostaje na nową umowę czy nie tak? A kupno nowego nie od cyfry nie powinno miec nic do tego. Poza tym bede chcial dobrac multiroom i musze miec drugi dekoder a oni mi już wlaczyli nowy pakiet mimo że nowa umowa od stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mi zaproponowano coś takiego (wypowiedzenie umowy w związku z aneksem)

canal+ optimum za 78,- pln, multiroom 15,- pln, dekoder prv 15,- pln, umowa na 15 miesięcy

co daje razem 1.620,- pln (średnio miesięcznie 108,- pln)

tymczasem stając się „nowym” abonentem (promocja 3x0)

canal+ optimum za 78,- pln, multiroom 5,- pln, dekoder prv 10,- pln, umowa na 15 miesięcy

co daje razem 1.161,- pln (za multiroom i dekoder prv płacę przez 15 miesięcy) (średnio miesięcznie 77,40 pln)

 

trochę dziwne podejście do „aktualnego” abonenta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dobrałem sobie pakiet HD 9 kanałów za 8zł

Razem ma C+Optimum za 57zł, paczka HD za 8zł, multiroom za 5zł łącznie 70zł

Sagem HD na udostępnienie i drugiego biorę za 149zł

Myślę, że ofertą całkiem okazyjna na 15 miesięcy. :)

 

 

Próbuję już od tygodnia otrzymać takie warunki i najniżej zeszli do takiego własnie pakietu ale multiroom-u za 5zł nie chcą dać.

Napisz w jaki sposób to osiągnąłeś (lub może ktoś inny otrzymał taką propozycję) i jakie miałeś wcześniej warunki umowy czy wysłałeś wypowiedzenie itd.

 

P.S.

zapomniałem dopisać czy za 8zł otrzymuje się pakiet 9 kanałów HD czy też 8 ? -bo różnie konsultanci twierdzą. W/g niektórych jest to możliwe ale za kwotę 11zł a za 8zł tych kanałów jest właśnie 8 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...