Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem umowę na Canal+ Optimum za 57 zł. Nowa umowa obowiazuje od 1 grudnia. Jak dziś wszedłem na stronę ica jako bieżący rachunek do zapłaty widnieje kwota 72 zł. Skąd więc ta różnica 15 zł :?: Miałem wcześniej MR ale oddałem go 30 listopada.

Czy w ica w zakładce sprzęt pojedyncza karta do dekodera powinna być opisana jako karta cameleon :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja: umowa do końca lutego 2012; wypowiedzenie wysłane, 100% rabatu na dzierżawę dekodera PRV HD.

 

Dziś pierwszy telefon:

1. Pierwsza propozycja na C+Optimum: 78 zł, Optimum HD: 11 zł, dzierżawa dekodera: 10 zł (razem 99 zł, 15 m-cy).

 

2. Po rozmowie - C+Optimum: 57 zł, Optimum HD: 11 zł, dzierżawa dekodera: 15 zł (razem 83 zł, 15 m-cy).

lub

3. C+HBO Superpremium: 99 zł, dzierżawa dekodera - 100% rabatu (razem 99 zł, 19 m-cy).

 

Poinformowano mnie, że nie ma możliwości uzyskania 100% rabatu na dzierżawę dekodera przy niższych opcjach, tj. C+Optimum (punkt 2 propozycji). Czy ktoś ma inne info?

 

Czy jest możliwość uzyskania jeszcze lepszej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał - widzialem taki konrakt

Ale do C+optimum za 57 na 15 m-cy czy do droższych wariantów przedłużenia?

@kamart, nie jest źle jeśli masz taki wybór, choć zawsze mogłoby być lepiej (chodzi oczywiście o tego nieszczęsnego PVRa). Może powalczysz jeszcze o Extra za 6 zł? Może o MR za 5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...