Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie denerwuj się ,tylko wiem z autopsji że cyfra tak robi i ci napisze że za działanie poczty nie odpowiada,tak mi zrobili a było to chyba w maju lub czerwcu jak podnieśli cene pakietów też czekałem 14 dni a oni na moją rezygnacje odpisali mi w ten sposób.

W takim razie powinni wysyłać poleconym, nie może tak być , ze się ktoś na coś zgadza nie dostając dokumentów , a to, że Cyfra stara się w taki, a nie inny sposób załatwić sprawę to jest inna inszość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę masz miesiąc i chcesz zrywać?

 

A czemu nie ? Jesli teraz oferuja to samo w nizszej cenie ?

Multiroom 10 zl taniej x 23 miesiace = 230 zl taniej, mam superpremium dla abonentow innych platform z darmowymi 3 miesiacami - 230 zl to 2 dodatkowe darmowe miesiace ogladania.

Byloby juz 5 miesiecy darmowego ogladania, no 6 liczac aktywacje na poczatku miesiaca :brawo:

 

Cyfra sie nad nami nie lituje wiec dla czego ja mam sie nad cyfra litowac ?

Jesli bedzie okazja dostac lepsze warunki to nie zamierzam sie cyfry litowac, nawet jesli mialbym po miesiacu zrezygnowac i podpisac nowa umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane ze względu na nie akceptacje regulaminu.Do tej pory płaciłem za pakiet Prestiż HD + 166 zł i za Pace PVR 15 zł czyli 181 zł.Powiedzcie mi tylko jak najlepiej negocjować i i co prosić by otrzymać pełny pakiet oczywiście za mniej.Czy jest szansa na PVR za 0 zł przy najwyższym pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno , niech ktoś wyśle rezygnacje zwykłym listem , ciekaw jestem co powie na to Cyfra .......znając realia "niestety nie otrzymaliśmy pisma od Pana/i

Ja wysłałem 17.11 - najzwyklejszym listem i wczoraj sobie przypomniałem że warto zapytać czy dotarło - ica potwierdziła że zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec kilka kilka maila 2 telefony i koniec negocjacji czyli:

 

C+ Optimum 57,-

HBO- 27,-

PACE PVR- 15,-

RAZEM- 99 pln

 

Jezeli chodzi o negocjacje to maile nic w sumie nie daly, za pierwszym razem jak zadzwonilem to niestety babeczka byla nie ugieta.

Drugi telefon mloda, sympatyczna pani, 20 minut milej rozmowy, rozne opcje, glos niedowierzania przy cenie 57,- :shock: ale oczywiscie po konsultacji z przelozonym dostalem to co chcialem :jupi:

Pewnie mozna bylo cos wiecej ugrac ale i tak jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przed chwilą dostałem telefon z działu utrzymania Cyfry. Powiedziałem Panu, że raczej rezygnuję całkowicie chyba, że dostałbym CANAL+START za 37zł oraz Sagemcoma HD za 0zł miesięcznie. Powiedział, że cenę za pakiet przy przedłużeniu umowy może mi taką zaproponować ale dekoder tylko na sprzedaż.

 

Jak myślicie, można będzie otrzymać go przy takiej cenie za pakiet w bezpłatne użytkowanie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie bo widziałem już 2 czy 3 posty osób które dostały "C+HBO Superpremium za 99zł na 19 mcy i przez 18mcy PVR za 0zł i 1 mc za 20zł" ale akurat nikt nic nie pisał o MR. Czy w tej konfiguracji proponowano wam MR (multiroom) za 5 czy za 15PLN? I czy zostawaliście przy obecnym PVR-e czy może udało się komuś wymienić Philipsa na Pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem rezygnację z umowy, to już do mnie wydzwaniają co chwilę. Na razie okazuję niechęć, zwlekam, ale też nie mam zbyt wielkiego rozeznania co mogę ugrać, więc tu pytanie do Was.

 

Pakiet, który mnie interesuje to Optimum, tylko brakuje mi tam w HD Eurosportu i TVP HD. To jakas opcja dodatkowa do tego? Dekoder Pace PVR obowiązkowo chcę wziąć. Chciałbym Multiroom, ale nie opłaca mi się płacić dodatkowo 15zł miesięcznie tylko dla jednego tv więcej, który odbiera canal+. Poza tym to wszystko, HBO mnie nie interesuje, w ogóle nie oglądam filmów w telewizji. Właściwie to najważniejsze dla mnie są programy rozrywkowe i naukowe.

 

Jaką cenę mogę starać się próbować ugrać z optimum plus te kanały, które wymieniłem w HD, z dekoderem Pace PVR i multiroomem. No i jaką bez multirooma.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przed chwilą do mnie zadzwonił facet z C+. (koniec umowy grudzień 2011- wypowiedziałem w związku ze zmianą regulaminu). Proponuje mi CANAL+OPTIMUM, HD OPTIMUM i Multiroom. Wszystko w cenie 85 zł, później za multiroom nie 15, tylko 35. wydaje mi się, że coś za tanio. Co myślicie? Miałem zamiar wziąć nową umowe na CANAL+OPT, HD OPT, Multiroom za 94 przez cały okres trwania umowy. Co lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą do mnie zadzwonił facet z C+. (koniec umowy grudzień 2011- wypowiedziałem w związku ze zmianą regulaminu). Proponuje mi CANAL+OPTIMUM, HD OPTIMUM i Multiroom. Wszystko w cenie 85 zł, później za multiroom nie 15, tylko 35. wydaje mi się, że coś za tanio. Co myślicie? Miałem zamiar wziąć nową umowe na CANAL+OPT, HD OPT, Multiroom za 94 przez cały okres trwania umowy. Co lepiej?

 

Nie bierz. Drogo.

 

Za to samo chce placic 70 PLN przez cala umowe.

Maja rozwazyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...