Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z mezzo :) Kilka ladnych stron wstecz pisalem co dostalem za ile ... sprawdz. Dekoder PVR wzialem za 5zl w zwiazku z tym ze mam modul na stanie. Czyli 129zl za wszystko. Z tym ze PVR jest z tytulu posiadania modulu cam wiec nie pisze ze dostalem go przedluzajac umowe tylko wykorzystalem sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili dostalem Canal+ Optimum 99zl , 10 zl za multi , gratis HD Optium i 15zl multiroom w sumie 124zl....
Zmusiłeś mnie do wysiłku.

Więc jednak jestem nieomylny, bo jak wynika z Twojego postu full opcji za 124pl nie było. Twoja oferta ( z resztą już niedostępna) to full za 109pln+15MR.

 

Przeproś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci napisałem, że musisz mieć inną konfigurację, a nie fulla za 124pln..

I właśnie przez takie posty jak Twoje powstają bzdurne oferty, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Kolega pyta o cenę za full opcję, a Ty wyskakujesz z ceną za full z MR.

 

Nadal nie przeprosiłeś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zaoszczędzić nie biorąc MR i można zaoszczędzić biorąc, tak to dwuznacznie wygląda.

A to ciekawe: mi pan powiedział, że to absolutnie nierozerwalne: HBO i MR. Nie można zrezygnować ani z tego ani z tego.Bezsens.

Pytanie: czy przy przedłużaniu umów automatycznie podwyższajądzierżawę PVR do 15 zł( "telewizorowcy" z 2009 r. mają 10 zł) i czy dalej zostaje ten Philips (jak sięgo ma)?

Jeśli tak, to faktycznie olać sprawę i wziąć nowąumowe z Peace'm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że jestem rozczarowany. Wczoraj wysłałem do nich mail z propozycją nowej umowy

 

C+ optimum 57 zł

PVR 500 gb 10 zł

 

oto odpowiedz:

 

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie mogę zaproponować przedłużenie Umowy na 19-miesięczny Okres Minimalny. W ramach oferty otrzymają Państwo:

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 82 zł przez 19 miesięcy (standardowa cena 99 zł),

- wynajem terminalu HD PVR za 20 zł miesięcznie.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani powyższymi warunkami promocyjnymi proszę o wiadomość zwrotną.

 

Oferta obowiązuje do odwołania.

 

Fatalne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W związku z brakiem akceptacji nowego regulaminu rozwiązuje przedterminowo umowę którą mam do 31.03.2012r na pakiet prestiżowy za 99,90zł (stary typ pakietu) chce zostać bo mi się podoba ale chce niższy pakiet jaka jest cena obecna przy przedłużeniu umowy na pakiety:

 

Bez Canal+ (jak i z nim)

 

-Start (zdecydowany na 15%)

-Kompakt (zdecydowany na 30%)

-Optimum (zdecydowany na 55%)

 

Pomóżcie mi wybrać pakie z najkorzystniejszą opcją dla mnie. na czym mi zależy

 

-TVN24

-TVP Seriale

-National Geographic

-History

 

Ewentualnie

-C+

 

I jak negocjować w jaki sposób. Mam blokadę połączeń od nieznajomych

Dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z umów mam podpisaną do 31 lipca 2011 roku na pakiet Kompakt z dekoderem PVR. Skorzystałem z możliwości wypowiedzenia jej w związku ze zmianami w regulaminie. Docelowo chciałbym, uzyskać pakiet Start i kupić dekoder Sagemcom z 99zł. Czy Cyfra po zarejestrowaniu mojego wypowiedzenia będzie skłonna zmienić mi w ten sposób umowę, czy będę musiał zawrzeć nową? Czy przy pakiecie Start można liczyć na jakieś zniżki czy 19 zł to minimum? (analogicznie można dostać Sagemcoma taniej?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz
Mam blokadę połączeń od nieznajomych

Pierwsze primo odblokuj telefon

 

Niczego nie odblokowuj jak będą chcieli to zadzwonią z odkrytego numeru. Miałem podobną sytuację mail, że nie mogę się dodzwonić to odpowiedziałem, że kiepsko próbują i nagle cud! Zadzwonili! (22)2 200 545. Jak się chce to można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...