Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa kończy mi się z końcem listopada. Zastanawiam się czy nie zakończyć współpracy, a potem nie wziąć nowej umowy. Chce PVR 500 GB (mam PVR 250 GB), a słyszałem, że nie chcą wymieniać. Poza tym, mój obecny PVR zaczyna coś wariować :roll:

Do tego może będą jakieś ciekawsze promocje dla nowych abo i może pakiety z kanałami HD. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście skończeni !! Jaracie sie tym czy ktos do was zadzwoni hehe . Cyfra sie chyba cieszy z takiego forum na ktorym pelno napalonych baranow na ich platforme ! Jestem z cyfra od czasow pamietnej wizji tv ! Przez przypadek dzis spotkalem sie z tym forum i nie wiem czy sie smiac czy plakac ! Zachowujecie sie jak zebracy jacys ! 2 zł 5 zł 10 zl ja nigdy nie wysyłałem wypowiedzenia żeby błagać i tanim sposobem próbować wyłudzić tańszy abonament ! Ja pierwszy raz w tym roku wypowiedzialem umowe pomimo ze jestem mocno zwiazany c canal + z racji na lige nasza oraz ogolnie z racji na sport ! Place teraz 121 zł tez mialem umowe z tv ale poki co nie czekam na zaden telefon moga nie dzwonic wcale nie mam zamiaru zyc w stresie czy ktos do mnie zadzwoni ! Jak przejrzalem oferte n za 57 zł to sory ale canal nie wiem z czym do ludzi ! Do tego ten dekoder pace ktorego wymnienialem kilka razy bo ciagle cos sie w nim je... . Cyfra ma w d..e swoich abonentów czytaja te fora i smieja sie z was jak sie spuszczacie w zwiazku z telefonami do was . Wchodzicie im w [beep]e tylko nie wiem po co ! Polowa z was gdyby nie zadzwonila to mieli by wy[beep]ane na was i tyle w temacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardziej skomplikowana.Część ludzi nie dysponuje dużą kasą,więc wybierają tę formę negocjacji,szczególnie w sytuacji,gdy proponuje im się w przedłużeniu umowy często niebotyczne kwoty.Tutaj sprawy ambicjonalne nie powinny brać góry.Pewnie,że byłoby idealnie gdyby w końcówce umowy ktoś zadzwonił i zaproponował warunki,obiektywnie lepsze , niż dotychczasowe...byłaby pełna satysfakcja,ale nic nie jest idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam umowę do końca miesiąca, czekam cierpliwie może coś lepszego będzie, jak nie to trudno...przedłużę za ile dadzą :P

ja myślę ze chcieli się pozbyć osób z tv dając konsole, żeby przyciągnąć czymś nowych, a starzy nie zabierali jakiegoś bonusa..ale to tylko moje przemyślenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standardowy ich tekst,szansa jest :wink:

@Markus1980 dopiero wypowiedzenie wysłałem i też to chcę c+ optimum za 57zł :smile:

 

U mnie umowa do końca listopada, jeden mail jedna rozmowa telefoniczna w październiku oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia i krótko i na temat że nie ma szans. Spróbuje teraz skoro się komuś udało.

 

Przed chwilą po kolejnej rozmowie telefonicznej C + Optimum 78 zł. Chyba dam się już na spokój z tą Cyfrą.

 

 

Sciemniają oni maja OPTIMUM ale bez CANAL+ - nie da sie przedłuzyc umowy z OPTIMUM+CANAL za 57 zł na takich warunkach - dajesz sie wrabiać jak dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...