Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, bez łeż opuszczam Cyferkę - gadka konsultanta mnie tak znechęciła do tej firmy "trzeba było brać jak było 57 zł - teraz nie ma" - na razie wystarczą mi kanały naziemnej cyfrówki, a potem może Polsat - ostatnio mają jakąć ofertę z darmowym multiroomem i dwoma tunerami - zobaczę, pozdrawiam wszystkich, bo raczej nie będę tutaj już bywał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ja wysłałem wypowiedzenie umowy 26 października najpierw facet do mnie zadzwonił z cyfry + i zaproponował mi 78 zl za canal+ optimum potem zadzwonił parę dni później i za to samo zaproponował mi cene 69.90 a dzisiaj zadzwonił i zgodziłem się na cenę 57 zł canal+ optimum tak więc ugrałem u nich 21 zł trzeba negocjować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

57 zł canal+ optimum tak więc ugrałem u nich

Bez HD ..?? a swoją drogą 57 plus canal to oni za kompakt proponują

A tuner jaki..??? masz od cyfry..

Ja wytargałem we wrześniu od cyfry umowa na 19 miesięcy canal HD optimum HD plus pace PVR 500 za 80 złotych..

Znajomy dzwonił i chciał za 80 złotych to samo to operator cyfry mu odmówił.. ( dodam przedłużenie umowy tak samo jak ja...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajac posty na kilku ostatnich stronach pada pytanie o zamiane tunerow Philips na Pace (PVR HD), jest to systemowo zablokowane przez C+ (wymiana z Pace na Philips PVR HD tez) ale jest do szybkiego obejscia. wymiana nie jest mozliwa, ale w jednym kroku :) w dwoch krokach jest to mozliwe bezproblemowo. wystarczy np zamienic Philips PVR HD na dowolny SD lub HD bez PVR, podpisac pokwitowanie i nie odbierajac sprzetu wymienic na Pace PVR HD i gotowe. do zalatwienia podczas jednej wizyty, oczywiscie w BOK sie tym nie chwala ani na www.

 

a w kwestii glownego tematu - abo od 11 lat, zaproponowali to co innym czyli superpremium za 99 + 10zl / m-c za PVR HD. wypo wyslane, tel bylo kilka ale bez rozsadniejszych propozycji.

umowa do 30/11 ale chyba sie zdecyduje bo obecnie mam nizszy pakiet a nowy wlacza juz dzis czyli prawie miesiac korzystania bez doplaty.

 

edit: wlasnie chcialem przedluzyc umowe ale sie nie da :) dzis wymienialem tuner i system przetwarza... dzis zadnych zmian... zapraszamy jutro... fajnie. dobrze ze w bankach mozna wykonywac wiecej niz jedna operacje w danym dniu. ale ograniczenie jest nieporozumieniem, podobnie jak brak mozliwosci wymiany wprost jednego pvr na drugiej firmy.

 

powodzenia negocjujacym :)

atm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@atm tylko jak ktoś miał rabat na deko i tak wymieni to po rabacie (wiele osób znam co tak zrobiło).

 

a tego nie wiedzialem, ale mojego przypadku nie dotyczy. na wszelki wypadek chcialem to zrobic przed odnowieniem umowy i chyba na czuja wyszlo.

bede miec na uwadze jesli zostane z C+ tzn gdy uda mi sie przedluzyc umowe, na razie sie nie da bo limit operacji w 1 dniu wyczerpany.

 

atm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nin - czy dostales multiroom do tego ? Bo jesli nie to cena nie jest rewelacyjna.

 

 

Bez MR. A co do ceny to nie jest to rewelacja ale mniej więcej tego się spodziewałem.

Ponieważ nie odbiegało to zbytnio od tego co chciałem to przyjąłem ofertę.

No i ważne dla mnie to gwarancja ceny. 19 m-ce z taką samą kwotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wysłaniu wypowiedzenia w związku ze zmianą regulaminu dostanę propozycję zostania ? Powiem szczerze że interesuje mnie pakiet kompakt+canal+w cenie 43 zł i do tego multiroom za 10 zł , ewentualnie hbo za 19,90 zł mam dekoder 6201hd dożywotnie użytkowanie , obecnie płace za taki pakiet 85 zł umowa przedłużona w lutym br

Czy jest szansa na taki pakiet o którym wyżej napisałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

canal+ hd optimum 57 zł dzisiaj przedłużyłem umowe

 

Czy tutaj chodzi o to, że wchodząc na tą stronę: http://cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html wybrałeś ofertę Canal+ Optimum ( która jest tutaj za 76zł ; druga od prawej) i dobrałeś w liście dodatkowo pakiet " HD OPTIMUM - 9 KANAŁÓW" ( jest to pakiet przedostatni pakiet na liście po prawej , przed multiroom)? I za to dałeś 57 zł miesięcznie z umową na 19 miechów? Czy może jest to cena za sam pakiet canal+optimum za 76zł? Bo tu wraz z tym dodatkowym hd cena wynosi 87 zł... czyli ta obniżka jakby była 30 zł to MEGAAA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...