Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam obecnie C+ OPTIMUM (bez HD) za 49.90 zł (promocja zima z plusem) na 18 mies. i konczy się z koncem pazdziernika 2011 (wypowiedzenie przyjete)

 

Chce teraz wziąć C+ OPTIMUM z HD

 

proponują mi umowę na coś około 15-18 miesiecy 64-69 zł + tuner do kupienia za 129 zł

 

albo C+ kompakt HD za 54 zł podobna ilość miesięcy

 

Dzwonili do mnie 2 razy i rozmawiałem w sprawie przedłużenia ... ale się na nic nie zgodziłem

 

Ile da się maksymalnie wynegocjaować obecnie w mojej sytuacji ???? prosze o poradę

czytałem na forum ale nie znalazłem podobnego przypadku

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że : 57 zł c+ OPTIMUM do tego HD za 11 zł = 68-69 zł i to jest dobra oferta ? hmm ... być może

 

ale czytałem post z 4 pazdziernika że:

 

1astra napisał(a):

Właśnie odłożyłem słuchawkę przedłużyłem umowę po wysłaniu wypowiedzenia na pakiet

 

canal+ optimum - 57 zł (w tym C+ HD)

 

przy umowie na 15 miesięcy.

 

po kilku mailach i rozmowach

zakończyłem negocjacje - umowa do końca listopada,rezygnacja wysłana w wrzesniu

listopad miało być 108,90 zł za canal+ optimum

a będzie już 57zł i tak do 30.01.2013r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę która kończyła mi się w październiku na takich oto warunkach:Canal+ Optimum cena 57 zł umowa na 15 miesięcy, wypowiedzenie było zarejestrowane.Wcześniej trzy propozycje w cenie 78zł,69zł,64zł .

 

Też czekam na taką ofertę za 57 zł, jak na razie u mnie były dwie propozycję po 78 zł i na obie odpowiedziałem że za drogo.

Obama jak długo z nimi negocjowałeś ( chodzi mi o czas od wysłania wypowiedzenia do akceptacji ich oferty ) ?

Czy masz PVR w bezpłatne użytkowanie czy coś płacisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że : 57 zł c+ OPTIMUM do tego HD za 11 zł = 68-69 zł i to jest dobra oferta ? hmm ... być może

 

ale czytałem post z 4 pazdziernika że:

 

1astra napisał(a):

Właśnie odłożyłem słuchawkę przedłużyłem umowę po wysłaniu wypowiedzenia na pakiet

 

canal+ optimum - 57 zł (w tym C+ HD)

 

przy umowie na 15 miesięcy.

 

po kilku mailach i rozmowach

zakończyłem negocjacje - umowa do końca listopada,rezygnacja wysłana w wrzesniu

listopad miało być 108,90 zł za canal+ optimum

a będzie już 57zł i tak do 30.01.2013r

Sugeruję jeszcze raz - poczytaj wątek, bo nie bardzo wiesz o czym piszesz. W ofercie Canal+Optimum masz tylko kanały Canal+ w HD, natomiast Ty piszesz, że zaproponowano Ci Canal+ Optimum + kanały HD (same kanały HD kosztują 11 zł) Widzisz różnicę? Nie dostaniesz Canal+Optimum ze wszystkimi kanałami HD za 57 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, ktoś tu pisał, że początkiem listopada ma być nowa promocja. Chcę się upewnić. Maila wysłałem znowu, trzeba ich pomęczyć troszkę :P

Tak prawdę mówiąc to mi zależy na tej cyfrze jak świni na dzwonku. Jak się uda ugrać tak jak ja chce to wezmę jak nie to nie. Płakać nie będę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowę mam do 30 listopada. Wypowiedzenie zostało wysłane.

 

Obecnie posiadam pakiet Optimum, Canal+HD, HBO HD. Płacę za to 90,70zł.

Chciałbym podpisać umowę na pakiet Optimum HD, Canal+HD, HBO HD. Na jaką najtańszą ofertę mogę liczyć? Jak wygląda sprawa z dzierżawą dekodera HD?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Dwa tytgodnie temu dostałem ofertę 57 zł za C+Optimum i 11 zł za HD - dzisiaj zadzwonili i powiedzieli, że takiej już nie ma i trzeba było brać jak była.

Chyba jednak oleję Cyferkę , bo mnie już wkurzają.

Jak możecie podrzućcie adres email do "pertaktacji" może jeszcze dam im szansę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...