Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i na mnie też przyszedł czas - dwa SMS-y o super ofercie (w odpowiedzi dwa moje telefony) i dwa razy odmowa z mojej strony... Propozycja konsultantów (a miałem opcję Prestiż +HD, czyli full) dwukrotnie taka sama, czyli za całość 160 zł (czyli oprócz podwyżki ze 129 zł do 150 zł doszła jeszcze opcja 10 zł za dekoder PVR (za który od początku umowy - od 2009 r. nie płaciłem)...

Żegnam zatem Cyfrę, a po wakacjach zastanowię się gdzie przejdę (i czy w ogóle przejdę mając do wyboru kablówkę z pakietem C+ i dekoderem z nagrywarką). W grę wchodzi jedynie "n-ka". Mam czas do 30 lipca na zdanie karty i dekodera... Była to dla mnie druga przygoda z Cyfrą (pierwsza miała miejsce po łyknięciu Wizji i też nie trwała długo, raptem rok po przejęciu)... Gdyby ktoś mi mówił, że straciłem Ekstraklasę i Ligę Angielską, to już wyjaśniam - bardziej zależy mi na siatkówce i piłce ręcznej. Zresztą i tak LM i LE od zawsze jest poza Cyfrą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam się z moim pytankiem bo dziś znów miałem telefon i znów usłyszałem kategorycznie nie wynajm PVR, jesli sprzedadza mi dekoder Hd za 129zł. Musze wybrać jedno albo drugie , a dwoch HD do multiroom nie moge miec?

 

Powiem Ci jak było praktycznie w moim przypadku. W ostatnich dniach czerwca przedłużyłem umowę. C+Kompakt, PVR HD na wynajem, Multiroom - to było załatwiane telefonicznie (przedłużanie umowy). Następnie w pierwszych dniach lipca w Autoryzowanym Punkcie Cyfry + podpisałem umowę na Multiroom i kupiłem SagemCom HD za 149 zł.

W rozmowie telefonicznej też padała kwota 198 (?) zł za drugi dekoder.

Tak że mam teraz Multiroom, PVR HD na wynajem i HD na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. to co wydwalo mi sie oczywiste do tej pory i zalatwienie dekodera za 129zl nie bylo problem wraz z wynajmem PVR za 15 zrobilo sie mega problemmem... - mam prosbe do ktoregos z konsultantow czy moglby cos tutaj doradzic co i jak, czy to prawda czy mam sie ludzic ze takie cos bede mial co do tej pory wydawalo mi sie wzwyczajna oczywistoscia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wypowiedzenie wysłałem wczoraj.Umowa do końca sierpnia.Do tej pory miałem:

Optimum za 48,30zł, Canal + za 24,43zł i MR za 15zł.

Czekam zatem cierpliwie na ruch Cyfry. Pamiętam jak po 6 latach bez przerwy kilka lat temu zrywałem umowę to w ciągu kilku dni miałem kilka telefonów i propozycje były coraz lepsze. Obecną umowę udało mi się wynegocjować jednym telefonem i dostałem to samo co przy podpisywaniu wcześniejszej umowy.

Niestety z tego co widzę obecnie ciężko mi będzie uzyskać takie dobre warunki, więc na wszelki wypadek obserwuję ofertę koNkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zrozumcie, że jeżeli mieliście dzierżawę PVR na okres 18 miesięcy to nie dostaniecie znów tego. Inna kwestia to jak dostaliście w bezpłatne użytkowanie. Najlepiej to sprawdzić w umowie lub w aneksie, jak macie określony najem dekodera.

 

East, nie ma możliwości jednocześnie kupienia dekodera HD za 129zł i najęcia PVR za 10zł / 15zł. Do multiroomu możecie dokupić za 149zł dekoder HD. Przypuszczam, że warunkiem na jego zakup jest brak korzystania wcześniej z zakupu dekodera do multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wonsik : za 149zl tez bym z checia kupil dekoder ale takiej mozliwosci nie uzyskalem...

 

 

Tak 18 miesiecy temu kupilem dekoder SD za 1 grosz...

 

Nie moge zrozumiec jak to cyfra przy ofercie HD nie moze umozliwic stalemu abonentowi korzystania na dwoch telewizorach z obrazu HD? Przeciez kupuje oferte HD, to dlaczego sztucznie mi uniemozliwaja ogladanie na obu telewizorach jakosci HD programow? A wed;ug nich moge tylko na jednym a na drugim SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wonsik : za 149zl tez bym z checia kupil dekoder ale takiej mozliwosci nie uzyskalem...
Przecież wonsik wytłumaczył Ci już sprawę niemal łopatologicznie. Przedłużasz umowę z rabatem na PVR za 15pln, a przy podpisywaniu umowy na multiroom masz możliwość dokupienia dekodera sd za 99pln, lub hd za 149pln. Kwoty 149pln konsultant Ci nie zaproponuje, bo nie ma takiej możliwości, gdyż umowę na multiroom podpisujesz w punkcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma to żadnego znaczenia, w systemie jest akcja sprzedażowa "DEKM", ceny są ustalone na stałe i wynoszą 99 zł lub 149 zł, nie ma znaczenia czy przedłużasz umowę czy czy podpisujesz nową umowę. Idziesz do punktu z nr abo i kupujesz dekoder do MR w jednej z podanych wyżej cen :D Już chyba prościej nie można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu przedłużyłem umowę na 19 miesięcy, C+Optimum i MR,wziąłem także pace sd 2221 za 49 zł.W tym miesiącu dołożyłem muti , HD optimum i zakupiłem dekoder HD za 129 zł,cyfra zgodziła się na takie warunki.MR miałem już kilka miesięcy temu,potem zrezygnowałem i też otrzymałem do niego Pace 2221 za 49 zł.

Jako główny dekoder posiadam philipsa HD 6201 na własność,to pozostałość z poprzedniej umowy,tak więc cyfra w niektórych warunkach pozwala na zakup dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, te ceny są dla wszystkich co mają Multiroom, nie ma znaczenia czy zawarłeś aneks czy nie :D Warunkiem jest tylko posiadanie 2 kart na kontrakcie, to wszystko :jupi:

 

cyfra.tv; czyli co jak dzownia do mnie to nic nie dadza i moge podpisac aneks i pojsc do punktu i podpiasc uowe kupna dekodera w jakiej cenie w takim razie??

 

bo tego przemila konsultantka mi nie powiedziala przez telefon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na jaki adres meilowy moge wysłać zapytanie w sprawie przedluzenia umowy?

Z tego co czytalem jest taka opcja za pomoca ICA, natomiast dostep do konta internetowego mam zablokowany w zwiazku z deaktywacja karty wraz z koncem czerwca.

Bede wdzieczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się logować do ICA żeby skorzystać z formularza kontaktowego. Pod tym adresem znajduje się pole KONTAKT DLA ABONENTÓW, a na nim odnośnik OTWÓRZ FORMULARZ. Tam możesz napisać i wysłać wiadomość w sprawie ewentualnego przedłużenia lub wznowienia umowy.

 

ps.Możesz także do nich zadzwonić lub spróbować wysłać standardową wiadomość e-mail na adres: informacje@cyfraplus.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne, ciezko sie z nimi obecnie negocjuje

 

zdecydowalem sie pozbyc dekodera pvr i opcji hd i zostac tylko przy c+ kompakt

zaproponowana (a raczej zaporowa) cena to 61 zl :) i dekoder hd za 129zl umowa na 19m

 

pani co prawda po "sprawdzeniu" zaproponowala jeszcze umowe na 15m ale zdecydowanie odradzala takowaponiewaz konczylaby sie ona mi w listopadzie czyli miesiacu ogorkowym,

atutem wedlug pani 19m umowy jest mozliwosc przedluzenia jej juz w grudniu (czyli 2m przed koncem) i skorzystanie z grudniowych promocji

 

czy to rzeczywiscie prawda, ze umowe mozna przedluzac 2m przed jej koncem i wtedy skorzystac z aktualnych promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to rzeczywiscie prawda, ze umowe mozna przedluzac 2m przed jej koncem i wtedy skorzystac z aktualnych promocji?

Można, jeżeli będzie Ci się kończyła dajmy na to 31 stycznia to już 1 listopada możesz przedłużać

 

To jest 3 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...