Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie jak można skorzystać z tej symulacji w ICA.

 

Bo jak wybiorę jakąś opcje dodatkową to wyskakuje taki komunikat : " Niniejszym potwierdzam i akceptuję warunki wybranej przeze mnie oferty. Zapoznałem się z symulacją płatności i akceptuję wysokość nowej opłaty abonamentowej."

 

Czyli nie bardzo mam możliwośc sprawdzenia symulacji , tylko odrazu skorzystać z jakieś opcji dodatkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi naliczyli za kanał ORANGE SPORT , który został wycofany z oferty z dniem 01/06/2011r.

 

mi też naliczyli za orange sport ale wysłałem maila do nich i mi 10 zł odjęli od abonamentu.

 

Nie dostaliście smsa o wyłączeniu OS? Ja dostałem i tam jest info, że ewentualną nadpłatę skorygują w lipcu, więc nie ma obaw, że wam 10zł zniknie.

 

Tylko co to ma wspólnego z tematem jakim jest : :?:

:arrow:Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danio: Rozwiązałem umowę z końcem kwietnia (zmiana regulaminu), a 13 maja zadzwoniłem, czy mają coś dla mnie. Interesował mnie C+Start. Nie podpisywałem nowej umowy, tylko telefonicznie akceptowałem przeczytany aneks. Właśnie dlatego maj wznowili mi jako Komfort (z dodatkami, które miałem do kwietnia), a od czerwca miał być C+Start. Kilkukrotnie byłem zapewniany, że opłat dodatkowych żadnych nie będzie. Gdyby miało być inaczej, to bardziej opłacałoby mi się podpisanie nowej umowy (+ 3 miesiące za darmo za abo w N). Po prostu się dziwię, że opis rachunku nie ma nic wspólnego z tym, na co się umówiłem i pytam, czy jestem wśród innych pechowców, czy mam się poczuć wyróżniony.

 

Piszę w tym wątku, ponieważ to było przedłużenie umowy (co prawda rozwiązanej, ale mało co mniej już dziwi...) - jakby ktoś się pytał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CANAL+ KOMPAKT za 43zł/m-c z trzynastomiesięcznym okresem minimalnym umowy !!!

ps.Aneks umożliwia migrację do oferty CANAL+ OPTIMUM za 56zł/m-c, ale bez prawa powrotu do pierwotnego pakietu.

 

Potwierdzam, ja też dostałem Canal+Kompakt za 43zł na 13m :):brawo::brawo::brawo: , z możliwością zmiany na C+Optimum za 56zł.

Dodatkowo dekoder HD za 129zł, Multiroom za 15zł i 2 dekoder HD do Multiroomu za 149zł.

 

Dekodery i kartę już mam :).

 

Jak można uzyskać taką ofertę? Jaka jest cene dekodera PVR w tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CANAL+ KOMPAKT za 43zł/m-c z trzynastomiesięcznym okresem minimalnym umowy !!!

ps.Aneks umożliwia migrację do oferty CANAL+ OPTIMUM za 56zł/m-c, ale bez prawa powrotu do pierwotnego pakietu.

 

Potwierdzam, ja też dostałem Canal+Kompakt za 43zł na 13m :):brawo::brawo::brawo: , z możliwością zmiany na C+Optimum za 56zł.

Dodatkowo dekoder HD za 129zł, Multiroom za 15zł i 2 dekoder HD do Multiroomu za 149zł.

 

Dekodery i kartę już mam :).

 

Jak można uzyskać taką ofertę? Jaka jest cene dekodera PVR w tej ofercie?

 

 

Przy umowach na 15 miesięcy zwykle jest po 15zł. Zakładam, że przy umowie na 13 będzie tak samo.

 

 

@andyg - Myślę, że przy dobrych negocjacjach jest możliwość ugrania takich cen za te pakiety. Wydaje mi się jednak, że oferta 43zł za C+Kompakt będzie raczej dla klientów którzy mieli jeszcze umowy z okresu największych promocji. Pozostali prawdopodobnie będą mogli liczyć najmniej na 47zł, o ile coś się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane , dzisiejsza propozycja przedłużenia umowy to :

 

Okres Minimalny - 19 miesięcy,

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 69 zł przez 19 miesięcy

(standardowa opłata - 99 zł),

- opcja HBO HD za 27 zł,

- usługa Multiroom za 15 zł przez 19 miesięcy,

- czynsz najmu dekodera HD PVR w kwocie 15 zł przez 19 miesięcy

(standardowa opłata - 20 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak nie dzwonili to nie dzwonili. Ale jak zadzwonili już to umowa przedłużona po 1 rozmowie :)

 

Od razu na wstępie powiedziałem, że jakieś tam Filmboxy i inne wynalazki mnie nie interesują i jeśli zostałbym w Cyfrze to tylko C+ Optimum mnie interesuje, a jeśli nie to zastanawiam się nad przejściem do n.

Pierwsza propozycja - 79 zł. Powiedziałem, że za drogo stanowczo i że za tyle to mają nowi.

Druga propozycja - 64 zł. Zapytałem dyskretnie czy nie da się jeszcze troszkę taniej, poniżej 60.

Poprosił żebym poczekał, wyłączył się na parę minut, po czym trzecia propozycja finalna wiadomo jaka: 57 zł + 15 za PVR.

Jak wiadomo nic lepszego się ugrać nie da więc się zgodziłem.

Aha, umowa na 15 miesięcy czyli do 30 września 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś zaproponowano KompaktC+ 47zł, HD +11zł, PVR wynajem +15zł, czyli to co wcześniej. To zaczyna być chyba standardem.

Na informację o propozycjach KompaktC+ za 43zł, Pani powiedziała niemożliwe, 41zł jest za sam Kompakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą próbowałem przedłużyć umowę. Za pakiet:

-Canal+ Kompakt , z pakietem HD i dekoderem PVR zaproponowano mi za 80zł. Według tego co piszecie sam Canal+Kompakt powinien kosztować 43zł , a w mojej propozycji 54zł. Telefonistka powiedziała, że nie ma możliwości negocjacji. Umowa jedynie na 18 miesięcy.

 

Umowę podpisywałem w najlepszej możliwej promocji.

 

Jutro spróbuję zadzwonić drugi raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...