Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj konsultant wydzierał się na mnie, że dlaczego super oferty za 57zł nie biorę (podobno ostatni dzień tej promocji), mówię, że dla mnie za drogo, nie dochodziło.

Groził, że zostanę bez TV, argument o TNK SD i tanim dekoderze PVR do niego nie docierał, jakaś presja na przedłużenia w tej firmie jest? Współczuje tym konsultantom. Na do widzenia powiedziałem, że jak nic innego nie zaoferują to kończymy umowę 30 czerwca, może w święta zastanowię się nad ich ofertą, odpuścił sobie i zbił z tonu, dawno nie czułem się pod taką presją przez telefon :D

 

Proponowali 57zł pakiet optimum+ ?

z dekoderem PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie można wydzierżawić Sagemcoma HD, nie ma tekiej oferty 8)

 

 

Sagemy HD są tylko na sprzedaż. Cyfra ich nie wynajmuje ani nie rozdaje za darmo :) A najniższa cena tego dekodera w ofertach przedłużeniowych to 129 zł.

przeciez mozna wydzierzawic za 15zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj konsultant wydzierał się na mnie, że dlaczego super oferty za 57zł nie biorę (podobno ostatni dzień tej promocji), mówię, że dla mnie za drogo, nie dochodziło.

Groził, że zostanę bez TV, argument o TNK SD i tanim dekoderze PVR do niego nie docierał, jakaś presja na przedłużenia w tej firmie jest? Współczuje tym konsultantom. Na do widzenia powiedziałem, że jak nic innego nie zaoferują to kończymy umowę 30 czerwca, może w święta zastanowię się nad ich ofertą, odpuścił sobie i zbił z tonu, dawno nie czułem się pod taką presją przez telefon :D

 

Proponowali 57zł pakiet optimum+ ?

z dekoderem PVR?

 

Zle mnie zrozumiałaś, dekoderem PVR w TNK SD, chodziło mi o ten dekoder http://www.hollex.pl/odbiorniki-ca-ci/o ... lcad-ds-2b :)

 

Dekoder tym razem chciał mi dać na własność, darmowy wynajem jak wcześniej na mój PACE SD nie wychodził w grę. Niestety C+ nie ma żadnego konkretnego dekodera do zaoferowania, według mnie lepiej sobie w tej cenie kupić coś innego i nie uzależnionego od widzi mi się C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przedłużyłem C+kompakt za 47 zł + 15 za pvr,na 15 miesięcy, też próbowali najpierw drożej, i grozili tym czy chce zostać bez TV, a takie teksty to sobie mogą..czy też bez Canalu +, ale trzeba od razu mówić o kablówkach i miękną:) ale ogólnie to nie wiem czy na takim podejściu konsultanci zyskają, łaski nikomu nie robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiam się nad wysłaniem wypowiedzenia do Cyfry+ ze względu na wycofanie kanału TVN Warszawa. Głównym powodem tego jest przede wszystkim obecna opcja multiroom. Jednak są i pewne "ale". Umowę mam dopiero od lutego tego roku - z pakietem Kompakt za 35zł. Gdy zawierałem umowę nie było opcji multiroom przy tym pakiecie z Canal+. Był dopiero od optimum, ale za to za 10zł. Szkoda w sumie trochę, że nie skorzystałem z tej oferty. Chociaż z drugiej strony z pakietu optimum teoretycznie mnie interesuje tylko jeden kanał - VH1. Z drugiej strony jednak nie wiem czy dołączyć do oferty Canal+. Teraz mam w promocji przez 4 miesiące za pół ceny, ale od września będzie opłata ok 35zł, a to prawie drugie tyle co za cały pakiet Kompakt. Doliczając jeszcze to, że sport mnie wogóle nie interesuje to chyba jednak mało opłacalne i chyba lepiej aktywować co jakiś czas, obejrzeć najciekawsze premiery w dwa miesiące i rezygnować. Bo nie powiem - filmów jest bardzo dużo ciekawych. Poza tym jestem abonentem cyfry+ mniej niż 12 miesięcy, więc pewnie ja mógłbym dodać MULTIROOM w cenie 35zł/m-c, wiec nie ma pewnie co liczyć na ofertę ciekawą. A o CANAL+Kompakt za 47zł/m-c i multiroom za 15zł/m-c mogę sobie pomarzyć... Wiec chyba pomimo to pozostanę przy obecnym pakiecie. Czy ktoś z Was wypowiadał umowę ze względu na wycofanie TVN Warszawa? Czy oferują Wam coś więcej niż te oferty dla nowych klientów? Jak zauważyłem na razie to tylko jedna osoba pisała o nowej ofercie. I czy to prawda z tym MULTIROOM-em, że za 35zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Są w regulaminie bo jest jeszcze dużo Abonentów mających Philipsy HD na wynajem i oni korzystają ze stawki 15 zł :D Sagemcomów nigdy nie można było wynająć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli przykladowo jak komus sie phillips rozwali po gwarancji(sagemcomy jeszcze dlugo beda miec) to wykupic bedzie mogl tylko przy jakims podlaczeniu opcji( cos tam czytalem ze przy podlaczaniu hbo hd z zobowiazaniem jest mozliwosc wykupu dek hd) oczywiscie oprocz aneksu

@up chyba za 40zl (standardowa 58.9)

btw beda jakos zmniejszac cene multi bez orange|? wie ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja dziś przedłużyłem umowę na pakiet C+Optimum na 57zł+11 zł HD miesiąc, umowa na 15 miesięcy.

Wysłałem wypowiedzenie z powodu usunięcia Tvn W-wa, a umowa normalnie kończyła by mi się w marcu 2012 roku.

Wcześniej wysłałem do nich maila(oferta programowa) czy doszło wypowiedzenie i czy są w stanie dać mi w/w pakiet za 57zł. Konsultant mi odpisał, że się ze mną skontaktuje telefonicznie. No i jak wyżej pisałem dziś telefon(pierwszy- numer zastrzeżony) i od razu propozycja 57zł. Zgodziłem się bo takiej oferty oczekiwałem, a teraz płaciłem 80zł 90gr z kanałami HD, a teraz 68 zł no i pakiet HD mogę odłączyć teraz wszystko miałem w jednym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wypowiadal ktos z Was umowe (z uwagi na TVN W-Wa) zawarta przed 18 marca ? Tak sie zastanawiam, bo za Optimum HD + MR place 66, ale za opcje C+HD wołają 39,90. I nie wiem czy ktos mial podoba sytuacje i udalo mu sie wyrwac C+ z Optimum za 57. Bede wdzieczny za info bo jak cos to sle wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce wytargować Optimum z Canal+ za 57zł to proponuje inną opcję, z konsultantem trzeba gadać, że się jest zainteresowanym samą opcją Optimum, a on palnie 54zł, no i wtedy trzeba powiedzieć, że 54zł to dostają nowi, zapytać się o Canal+. Zawsze wtedy proponują Optimum z Canal+ za 78zł, mówi się, że tyle nowi dostają, no i wtedy nagle idzie się skonsultować z przełożonym, pyta się czy oferta za 56-57zł by mnie interesowała, oczywiście przełożony się godzi, bo w końcu lepszy abonent płacący prawie 60zł niż brak takiego abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem: Canal+Start: 43 zł + PVR za 10 zł. 19 miesięcy (do XII 2012). Wznowienie po rozwiązaniu z końcem kwietnia. Za maj zapłacę proporcjonalnie jak za poprzedni pakiet (bodaj Optimum [ze wzgl. na NG], C+, Orange Sport) wg starej ceny. Niby parę zł drożej, ale za to będę miał OS do końca miesiąca - może to i dobrze. Jednoczesna umowa z N-ką niestety nie dała dodatkowych 3 miesięcy za darmo, ale też nie płaciłem za aktywację. Jestem zadowolony, bo płacić będę 53 zamiast prawie 100 zł.

 

Cytuję sam siebie z 13 maja, żeby nie powtarzać całej historii...

 

Niestety, w tygodniu dotarł do mnie rachunek, z którego wynika, że za czerwiec mam do zapłaty... 120,90 zł (kompakt, C+HD, NG HD, Orange Sport, PVR=20 zł). A do tego 59,90 zł za "zamiany w abonamencie". Cóż, konsultantka kilkukrotnie mówiła, że, poza proporcjonalną opłatą za maj i później po 53 zł do końca umowy, innych opłat nie będzie. Rachunek za maj nie dotarł (to znaczy pewnie go nie było, bo z salda nie wynika, abym miał jakąś wcześniejszą niedopłatę). Zadzwoniłem na infolinię, ale konsultant nie bardzo wiedział skąd taka kwota. I teraz pytanie: czy to jakiś dziwny sposób księgowania opłat za oba miesiące (kwota z grubsza może się zgadzać...), czy coś innego? Wpisywanie innego pakietu czy nawet kanałów, których już nie nadają to dość dziwna praktyka.

 

Zgłosiłem reklamację. Potrwa do 30 dni, a ja zawyżony rachunek mam podobno zapłacić... Dobrze, że wystawili go na np. 500 zł... :)

 

Czy ktoś z aneksujących umowę w maju także otrzymał taki dziwny rachunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...