Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zadzwoniłem pod numer z sms-a. Pan tylko zapytał, czy pakiet który mam mnie interesuje nadal? Potwierdziłem i od razu zaproponował mi ofertę, o której kilku z Was już tu pisało. Mianowicie: Komfortowy+, Canal+, C+HD, 5xHD, PVR za 65,66 PLN przez cały okres umowy tj.13 m-cy. O taką własnie oferte mi chodziło, szczególnie ze płaciłem do tej pory 115 a ostatnie 2 m-ce nawet 130 zl.

 

Zgodziłem się więc i przedłużyłem umowę. Zapytałem jeszcze czy dostane nowego Pace PVR i dostałem odpowiedz, ze jesli mam problemy z moim, mogę się udać do Centrum Cyfry i wymienic. Może mi któś z Was potwierdzić, czy tak jest? Czy to, że mam problemy z przelaczaniem kanałów wystarczy za powód do wymiany??

 

Generalnie jestem zadowolony bardzo, opłacało się posłuchać ludzi z forum i wysłać wypowiedzenie. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra pakiet C+ z najlepszymi filmami .

Niestety to już nie ten canal + co kiedyś.

A są na rynku lepsze kanały filmowe?

 

Rzecz gustu - dla mnie canal plus zaniżył poprzeczkę którą kiedyś wysoko ustawił - zapraszam do zapoznania się z propozycjami canal na czerwiec i lipiec - porażka.

Zainwestowałem dla równowagi także w HBO.

http://www.canalplus.pl/forum/?topic/pr ... 010_2-5464

 

http://www.canalplus.pl/forum/?topic/pr ... 010_2-5380

 

http://www.canalplus.pl/forum/?topic/co ... ami_1-5120

 

http://www.canalplus.pl/forum/?topic/ni ... ych_2-5113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Canal+ bardzo zaniżył swój poziom który do tej pory był wysoki... :/

Dość że nie będzie transmisji sportowych i ludzie skupią się na Canal+ i canal+ Film to oni wybierają filmy dość hmm.. Nie można napisać słabe bo każdy ma inny gust... Na pewno są nieznane i bez jakiejś przesadnej renomy.. Może mimo nieznanych tytułów będą to filmy dobre.. Lecz spodziewałem się czegoś lepszego... No dobra ale to tyle bo nie o tym jest ten wątek.. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu - dla mnie canal plus zaniżył poprzeczkę którą kiedyś wysoko ustawił - zapraszam do zapoznania się z propozycjami canal na czerwiec i lipiec - porażka.

Zainwestowałem dla równowagi także w HBO.

No tak, ale HBO dostępne jest w każdej platformie, a ja pisałem o przewagach konkurencyjnych. Canal+ w porównaniu do nFilm i Polsat coś tam to wypada rewelacyjnie. Te drugie są co najwyżej na poziomie Ale kino!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zamierzam w końcu wytargować w Cyfrze jakieś solidne warunki. Abonentem jestem już od ponad 6 lat, po upływie minimalnego okresu umowy już nie przedłużałem, aktualnie

mam pakiet Podstawowy+, Canal+ oraz Canal+HD i za wszystko płacę normalną cenę (78 zł). Dekoder hd mam własny. Co radzicie, bo ja myślę że za tą cenę to powinienem chyba mieć dużo więcej niż mam. Zastanawiam się nad przejściem na komfortowy (chociaż nie jest to konieczność), plus jeszcze dodatkowe opcje hd. Albo coś takiego: Podstawowy + Canal Plus + Wszystkie kanały HD za łączną cenę coś ok. 60 zł. Na razie mam zamiar spróbować bez wysyłania wypowiedzenia.

Może Wy podsuniecie jakąś propozycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was w trakcie ubiegłorocznej grudniowej promocji przedłużeniowej z Cyfrą+ (ta akcja nazywała się bodajże : "Cyfra+ Powrót"; umowa na 13 miesięcy, z czego 11 miesięcy 50% taniej na wybrany pakiet) próbował dokonać w trakcie trwania umowy zmiany na wyższy pakiet z zachowaniem przyznanych zniżek? Wprawdzie regulamin tej promocji stanowi, że zmiana pakietu skutkuje utratą przyznanych zniżek, ale chciałbym zapytać bo czasami w trakcie trwania umowy pojawiają się różne warianty i może ktoś z Was już to przerabiał. Z góry dziękuję za informacje.

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_M ja w ramach Powrotów przedłużyłem umowę na 18 miesięcy na pakiet Komfortowy + z paczką Canal+ za 42 zł miesięcznie. Obecnie pytałem jak to jest w przypadku przejścia na wyższy pakiet i dostałem odpowiedź, że termin umowy nie ulega przedłużeniu a przyznaną zniżkę utrzymuję do końca. Czyli za pakiet Prestizowy HD + wychodzi 117,20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin_M ja w ramach Powrotów przedłużyłem umowę na 18 miesięcy na pakiet Komfortowy + z paczką Canal+ za 42 zł miesięcznie. Obecnie pytałem jak to jest w przypadku przejścia na wyższy pakiet i dostałem odpowiedź, że termin umowy nie ulega przedłużeniu a przyznaną zniżkę utrzymuję do końca. Czyli za pakiet Prestizowy HD + wychodzi 117,20 zł.

 

Dziękuję za informację :-)

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...