Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie osobiście bardziej irytuje podejście operatora do sprzętu PVR HD, czyli nie małych kwot za korzystanie z luksusu jakim jest dekoder hd, w sytuacji kiedy ktoś jest abonentem chociaż kilka lat to kwota staje się trochę wygórowana za posiadanie dedykowanego sprzętu, zdecydowanie wyższa od aktywacyjnych opłat u konkurencyjnych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy szczegółowe,takie jak wszelkiego typu opłaty dodatkowe,jakość sprzętu,oprogramowania,kanałów,szczególnie HD,a także braku niektórych,to inna bajka.Mimo wszystko i tak jest nieźle.Pamiętam początki cyfry....nie narzekajmy za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana napiałem emaila do C+. Z propozycją 59 za optimumC+ na 15 miesięcy z możliwością wynajęcia PVR za 10 zł. W odpowiedzi odpisali, że mogą mi zaoferować C+Optimum za 69 zł, opcje HD 7 kanałów za 11 zł plus wykupienie tunera HD za 129zł, umowa na minimum 19 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chcieli zagnębić spod:

 

222200180

222200181

Ja z ich strony na razie mam spokój zero kontaktu, umowa do końca czerwca. Ja się też na razie wstrzymuje z kontaktem poczekam na ruch z ich strony ( wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

przedłużyłem umowę kończącą się w czerwcu na 15 miesięcy, kompakt+canal, 54 zł/miesiąc + pvr 0 zł/miesiąc.

targowałem się "mailowo" po czym zadzwonił konsultant.

 

Zainteresowała mnie twoja wypowiedź jak się targowałeś mailowo a mianowicie na jaki adres pisałeś?

 

 

Przede wszystkim witam, kończy mi się umowa z cyfra+ w czerwcu i lada dzień muszę wysłać list z rezygnacją ale na śmierć nie wiedziałem, że z konsultantami można się licytować ba! przyszedł mi niedawno do domu list z cyfry gdzie pogrubioną czcionką było zaznaczone słowo wyjątkowa chodziło o ofertę którą chcieli mi przedstawić, zadzwoniłem pod wskazany numer i otóz okazało się, że ta wyjątkowa oferta to bodajże 103zł za pakiet optimum+canal+ coś jeszcze, oczywiście powiedziałem, że rezygnuje pani konsultantka przyjeła tą wiadomość raczej ze zrozumieniem...ale teraz wiem, że miałem się targować jak na jakimś targu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne na ICA nie ma na kolejne miesiace harmonogramow oplat. Ja tez rezygnacje zlozylem i z koncem lipca finito chyba, ze cos ciekawego zaproponuja.

 

W którym miejscu w ICA są te kolejne miesiące opłat? Nie mogę tego znaleźć. Kolejne miesiące pojawiają się jedynie po wyborze jakiejś symulacji do aktualnej oferty. Czy to o to chodzi? W zasadzie z ICA nie korzystałem dotychczas. Wypowiedzenie wysłałem i chciałbym sprawdzić czy przyjęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas chyba uciec do N , duzooo za duzo w c+ , te ich premiery na canal + to niestety porazka , teraz za friko , dzuo szybciej online mozna ogladac w super jakosci nowosci , jedyny plus cyfry to pilka nozna bo HD daleko za N , jak mi zaproponuja optium z canal+ + 11 hd ponizej 60 zl to zostane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wątek! Sam przejrzałem ostatnie strony z ciekawości co można dostać od Cyfry+ "na mecie" bo sam na razie przymierzam się dopiero do zawarcia z nimi pierwszej umowy. Konkretnie zawrę najpewniej umowę w opcji na 19 m-cy na pakiet Optimum bez pakietu C+ i kanałów HD za 52 zł/m-c dostępną teraz w ofercie na ich stronce. Stąd moja ciekawość jaką cenę za abonament można teraz dostać, gdyby się miało kończącą się umowę na pakiet Optimum i oczekiwało w kontynuacji dalej pakietu Optimum na kolejne kilkanaście miesięcy posiadając cały własny sprzęt? Ile można by ugrać na poszerzeniu takiej oferty o multiroom? Dla porównania podobno teraz pakiet Canal+Optimum można dostać za 57 zł/m-c...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwestii dużo się zmienia, teraz platformy nie mają fajnych promocji, tylko w okresie świątecznym można liczyć na coś więcej. Jak na razie telefony ustąpiły, powiedziałem czego chce, oni mają się "zastanowić" jak nie to 30 czerwca finito i będę czekał na oferty świąteczne Cyfry oraz innych platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiech na sali co cyfra proponuje Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że mogę Panu zaproponować przedłużenie Umowy ona 19-miesięczny Okres Minimalny, na następujących warunkach promocyjnych:

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 78 zł przez 19 miesięcy (standardowa opłata - 99 zł),

- opcja Multi za 40 zł przez 19 miesięcy (standardowa opłata - 58 zł 90 gr),

- opcja HD Optimum za 11 zł przez 19 miesięcy.

 

To teraz mam full pakiet i płace mniej niż zaoferowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd to wiesz? Skoro mówisz, że zero kontaktu.

To był jedyny kontakt z mojej strony po prostu zapytałem czy wypowiedzenie dotarło do nich i nic więcej i dostałem odpowiedz o następującej treści:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że wypowiedzenie Umowy zostało zarejestrowane. Na podstawie przesłanej korespondencji kontrakt zostanie rozwiązany na koniec Okresu Minimalnego, który upływa 30.06.2011 roku.

 

Jednocześnie zachęcam Pana do zapoznania się z ofertą promocyjną pod specjalnie przygotowanym numerem telefonu 22 310 45 60. Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 ? 21:00.

 

Wierzę, ze przygotowana promocja spełni Pana oczekiwania i zaowocuje dalszą współpracą.

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

 

Z poważaniem,

 

G.............................

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do osób orientujących się w temacie. Jeżeli umowa jest na czas określony np. 15 miesięcy i zniżki są na okres tych 15 miesięcy, to jeśli wyślę wypowiedzenie w ostatnim miesiącu, to ulegnie ona przedłużeniu o miesiąc. I teraz pytanie czy za ten ostatni miesiąc też zostaną naliczone zniżki (jak dotychczas) czy jednak będzie to już opłata bez zniżek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krisus, no to teraz jestem zaniepokojony ;)

 

Napisałem do nich pytanie o to, czy dotarło moje wypowiedzenie i oto co otrzymałem:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail informuję, iż rozwiązanie Umowy zostało

zaplanowane na 30 czerwca 2011 roku. W związku z tym w terminie miesiąca

od daty rozwiązania Umowy proszę o dokonanie zwrotu sprzętu do

najbliższego punktu dystrybucyjnego.

 

Lista punktów znajduje się na poniższej stronie internetowej

 

http://www.cyfraplus.pl/kontakt/nowi_klienci.html

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

......

 

Dział Relacji z Abonentami

 

Może jednak TRZEBA do nich zadzwonić? Bo oni się jakoś nie fatygują i napisali tak jakby nie zamierzali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...