Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wyczytałem na tym forum, to osoby które wysłały wypowiedzenie i miały bezpłatne użytkowanie dekodera, to przy negocjacjach wytargowały bezpłatną dzierżawę deka, czyli wszystko zależy na jakiego konsultanta się trafi (chyba). Mi umowa kończy się w czerwcu, w maju wysyłam wypowiedzenie i zobaczymy co bedzie.

 

Ja również wysłałem wypowiedzenie z powodu zbliżania się końca umowy, zadzwoniłem pod wiadomy numer i otrzymałem propozycję na 15 miesięcy C+ opitmum za 57 zł ale w bonusie dekoder peace za 15 (choć obecnie miałem za 0 zł). Konsultant nawet się nie targował jak mu powiedziałem że ceny znam z tego forum:) Ale tutaj jest sprawa dekodera - konsultant mówił że nie może dać za 0 zł bo przy poprzedniej umowie miałem dekoder za ) zł CZASOWO (od początku umowy nie płaciłem za niego) a ci z czasowym nie mogą obecnie dostać dekodera za 0 zł. A ci ze stałym 0 zł za dekoder mogą go dostać przy wycofaniu wypowiedzenia nadal za 0 zł. Z tym czasowym to prawda czy jakaś ściema?

 

Pozdrawiam

 

PS. Na razie się nie zgodziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ukassiu18 - mała szansa, może jedynie podczas negocjacji w ostatnim dniu umowy (nigdy nie wiadomo co nastąpi w przyszłości)

PS

"Nadzieja matką głupich? Przeciwnie, nadzieja to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość. "
- źródło: pl.wikiquote.org

PPS ja zawsze staram się mieć nadzieję :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem kilka stron wcześniej zaproponowano mi bezpłatne użytkowanie dekodera PVR, który przy poprzednim aneksowaniu umowy (w styczniu tego roku) otrzymałem na czasowe bezpłatne użytkowanie. Więc konsultant nie do końca był z Tobą szczery @cinek2001. Co istotne teraz aneksowałem umowę tylko na "goły" pakiet Kompakt za 38 zł miesięcznie przez 19 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w styczniu byly free pvr teraz NIE MA

@Ukassiu18 - nierealne

 

ale dwa dni temu było możliwe?:

 

przez Marcin_M » 14 kwi 2011, o 12:07

Wypowiedzenie wysłane w marcu w związku ze zmianą regulaminu. Aktualnie korzystam z pakietu Optimum oraz opcja HBO HD, Pace PVR bez opłat przez okres minimalny umowy (umowa na 19 miesięcy od lutego 2011 r.)

Dzisiaj pierwszy telefon od konsultanta.

Ustalenia:

Przechodzę na sam Kompakt za 38 zł miesięcznie przez 19 miesięcy liczone od maja, a dodatkowo zostaje mi PVR bez opłat przez okres minimalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinek2001 miejże człowieku litość..

Przecież to dwie różne sprawy. Jeśli ktoś miał farta i swego czasu uzyskał opcje "bezpłatne użytkowanie" (nie mylić z rabatem na najem)to ma taki dekoder za darmo dopóty będzie z niego korzystał. Teraz uzyskanie takiej opcji jest niemożliwe poza jakimiś ekstremalnymi sytuacjami. Nowy klient nie ma szans na darmowego PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież stary abonent aneksując umowę i kupując dekoder nie płaci aktywacji.

Nie płaci? Dla nowych abonentów dekoder Sagemcom hd kosztuje 29zł dodatkowo aktywacja 99zł, więc mamy 128zł, starym dekoder jest proponowany za 149 lub 129zł, więc jest nadal aktywacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam osobiście wrażenie, że w firmie C+ kanały Hd i sprzęt umożliwiający ich odbiór jest cały czas traktowany jako towar ekskluzywny,.
Zgadzam się z tym.

 

W Polsacie dzierżawa dekodera PVR 5pln i kanały HD wliczone w cenę pakietów.

W Nce opłata na początku umowy, więc też wychodzi parę pln miesięcznie za PVR. Kanały HD wliczone w cenę pakietów.

 

C+ Opłata za PVR 10-15pln. Dopłata 11pln do kanałów HD w pakietach..

 

Gdyby to zmienili to mieliby szanse być bezkonkurencyjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby w taki sposób, że przy wykupieniu paczki kanałów hd, niech sobie nawet będą jako opcja dodatkowa (nie każdy musi mieć dostęp do treści hd) sprzęt powinni inaczej udostępniać np. przy krótkich umowach typu 13 m-cy te 5 zł jest do akceptacji ale od umów powiedzmy 15 m-cy sprzęt przy wykupieniu odpowiedniej opcji kanałów hd powinien być udostępniany na okres abonowania gratis. Śmieszne jest dla mnie jeżeli słyszy się, że tzw. człowiek z ulicy z nową umową dostawał PVR HD gratis a inny kilkuletni abonent od początku dopłaca dodatkowo do dekodera! Jeżeli już były opcje dekoderów gratis, to dla abonentów z kilkuletnim chociażby stażem powinni taką opłatę obligatoryjnie przy przedłużeniu umowy znosić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak smakuje szarlotka, co do wyglądu różnie to bywa :-)

A co do daty to 2,5 miesiąca wychodzi do końca czerwca, zasugerowałem się niechcący tym terminem bo tu trochę ostatnio pojawia się treści dotyczących umów do końca czerwca (mogłem tam jasno to dopisać, ale umknęło) MEA CULPA :oops: Mam nadzieję, że Cię nie uraziłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał ktoś ostatnio ofertę wzięcia HBO? za 23zł mi proponowali ale nie bardzo wiem na jakich warunkach bo nie miałem czasu rozmawiać z konsultantką. zastanawiam się czy nie wziąć tylko wcześniej chcę się dowiedzieć czy ktoś coś wie na temat aktualnych promocji na HBO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nierealny

Bo to źli konsultanci są :/

Ja o tym samym pisałem powyżej , Optimum HD C+ propozycja od konsultanta za 93 zł - Szok!

Po pytaniu czemu drożej niż dla nowych - odpowiedź - ale nie płaci Pan aktywacji , generalnie jak się nic nie zmieni idę gdzie indziej.

 

========

Chcę C+ Optimum HD multiroom za 83 zł, jak inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak przedłużało się w kwietniu umowę jest się na nowych pakietach,czy da rade paczka hbo dostać za 23zł z z HD? bo gostek twierdzi że tylko za27zł umowa 15miesięcy,i tak jest od nowych pakietów,a jak nie chce z HD czy dostane za 14,95? a on ta oferta dla korzystających ze strych pakietów,to jak to jest u was ,dostane hdbo sd za 14,95 jak mam na nowych c+optimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena cennikowa HBO które mi oferowano to 35zł (w cenniku widzę 35,9zł), a za 23zł mi oferowano tylko nie mam pojęcia na jakich warunkach :( niestety w pracy byłem, a aktualnie po 12h robię + po 2h na dojazd tracę także nie bardzo miałem kiedy się z Pania umówić na oddzwonienie i nie dowiem się już co to za promocja była. wygląda na zniżke w granicach 30%, ciekawe na jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...