Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak abonentów mających atrakcyjne oferty na przedłużenie jak ja (42zł Optimum/Canal+) nic nie mają. Trzeba do N-ki spadać :)

Żeby dawali wynajem dekoderów za free to bym się zgodził, ale jeśli mam płacić 10-15zł miesięcznie za dekoder, lub kupować dekoder który bez karty jest nieprzydatny to ja będę zmuszony podziękować :)

Mają, pisałem już o tym, wyślij wypowiedzenie i czekaj do końca. No chyba że w tej samej cenie oczekujesz tego samego i bezpłatnego PVR-a, to nie ma o czym mówić, bo to normalne, że tego nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOJAK, Masz dobrą cenę to co Ci szkodzi wytrzymać do czerwca, tyle razy już było napisane, że w ostatniej fazie trwania umowy przy widniejącym w systemie wypowiedzeniu okazuje się, że coś ciekawego jednak można dostać. Tak ja pisał wcześniej kolega na takie same ceny jak na święta w 2009 roku nie ma się co nastawiać, sam mam kompakt z C+ powiększony w lutowej promocji na optimum z C+ za 29zł do czerwca(tutaj 50zł) wypowiedzenie w systemie! W tej cenie nigdzie nie znajdę takiej oferty! Cokolwiek będę ustalał zrobię to w czerwcu, wtedy także dział utrzymania klienta będzie miał krótszy czas na działania w przekonaniu mnie do przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebe właśnie nie wysyłałem wypowiedzenia teraz w związku ze zmianą regulaminu tylko poczekam do czerwca i tak nic nie tracę.

Będę oczekiwał na jakieś znaczące zmiany, mam zamiar zmienić tego swojego Pace na coś innego, ale od Cyfry, zastanawiałem się na Sagemcom HD, bo przynajmniej ma EPG w pasku, nie posiada durnej funkcji pilot bym mógł zobaczył co aktualnie jest emitowane.

 

Owszem Pace SD dobry dekoder, ale przez brak tej denerwującej funkcji muszę zmienić ten dekoder na coś nowszego, nie mam zamiaru sobie kupować dekodera, nie jest mi potrzebny.

Mnie interesuje tylko Optimum, ponieważ jakbym zmienił na Kompakt to straciłbym Animal Planet, BBC Knowledge i CC Family na których mi zależy. Canal+ mogę stracić, kompletnie leje na kanały sportowe.

 

Dziękuje za uwagę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Dzwoniłem dziś przed chwilą do CYFRY+ (pod numer gdzie przedłuża się umowy) i Pani konsultantka powiedziała mi , że na razie brak ofert na przedłużenie umowy , a powinny być , bo dziś jest pierwszy. Spytałem się jakie oferty np. mogą być przygotowane dla mnie: Pani konsultant powiedziała , że przykładowo mogą być takie oferty:

Kompakt z Canal+ za 62zł ( na forum jest napisane , że wynegocjowa niektóre osoby 42zł lub 47 <10zł więcej Optium z Canal+>)

Dekoder PVR HD prawdopodobnie za - 50% czyli 10zł

Ale to wszystko tylko przykłady Pani konsultant nie ma tego w systemie jak myślicie jakie oferty mogą mi dać na przedłużenie umowy na 26m ?

Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz z pytaniem dotyczącym przedłużania umowy ( kończy się umowa na czas określony) i chęci wzięcia maksymalnej oferty cyfry+. Czyli Canal+ Optimum, opcja multi, kanały HD, oraz dodatkowo Pace HD PVR i multiroom. Czy ktoś przedłużał umowę i brał taką opcję? Jeżeli tak to ile zapłacił? Wiem, że standardowo kosztuje to 154zł., ale czy można dostać jakiś upust, rabat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały HD za 11pln, pvr 50% przy umowie na 19mc pod warunkiem, że bierzesz nowy zestaw z C+. Przy pozostałych pakietach i we wszystkich umowach na 15mc pvr za 15pln.

 

Dokladnie wszystko sie zgadza, poza tym ze mi sie udalo przy umowie na 15 miesiecy wywalczyc PVR za 10zl.

 

Kanaly HD tak jak pisal danio po 5zl sa tylko dla nowych klientow przy umowach na 26miesiecy.

 

@ml1234

 

Jak nie chcesz nic nagrywac, miec dostepu do VOD i OD oraz nie potrzebujesz Timeshift to bierz Sagecoma, proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś dostał promocję na HBO HD ?

Bo mi proponują 50% taniej przez 4 miesiące ale tylko "zwykłe" HBO .

Kilka postów wyżej jest opisana moja sytuacja w takim właśnie przypadku...

 

Czyli jednak HBO HD nie da rady chyba dostać taniej .

W ramach gratisu dostaniesz list z przeprosinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...