Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do osób, które przedłużyły umowy na canal+optimum za 57zł/miesiąc. Czy wasze umowy kończyły się teraz czy wysyłaliście wypowiedzenie w związku ze zmianą cennika bądź regulaminu? Mam aktualnie komfortowy z canal+ sd ze stałą ceną 64,8 i zastanawiam się czy dało by się obniżyć do tych 57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć wam chciałem się dowiedzieć bo wczoraj wysłałem wypowiedzenie z powodu zmianu regualminu a wczesniej podpisałem nową umowę na 19 miesięcy ale są teraz nowe pakiety z Canal+ i czy jeszcze dostanę nową propozycję na nowy pakiet Canal+Optimum czy od 1 maja jak oddam dekoder to wtedy bendę miał możliwosc podpisania nowej umowy z tym pakietem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślę, że dla osób które wysyłały wypowiedzenia w związku ze zmianą cennika lub regulaminu będą tylko propozycje jak dla nowych. Chyba jednak poczekam do końca okresu minimalnego. Umowę mam do końca grudnia więc może na święta będą mieć jakieś ciekawe propozycje. Szkoda tylko że ostatnie trzy miesiące mam opłatę bez żadnych zniżek ale może jakoś przeżyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kończy Ci się w maju, to już dziś możesz do nich zadzwonić i spytać się o nową ofertę dla Ciebie, bo Cyfra przygotowuje ofertę dla abonentów do przedłużenia umowy już na 3 miesiące wcześniej przed końcem trwającej umowy. Dzwoń na ten numer: 22 310 45 60 to pewnie nie będziesz czekał zbyt długo na połączenie z konsultantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonil konsultant z oferta przedluzeniowa zaproponowal prestiz za 139 zl .....

Czy to oznacza że prestiż nadal istnieje w ofercie jako pakiet i będzie oferowany, tylko nie jest w promocji?

 

 

pakiet prestiżowy hd+ to obecnie:

 

pakiet Canal+ Optimum

+opcja Multi

+Optimum HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś chyba na myśli:

 

- pakiet Canal+ Optimum (78zł)

- opcja Multi (40zł)

- kanały HD do Canal+ Optimum (11zł)

 

więc pewnie konsultant mówił o kwocie 129zł za wszystko,a nie 139zł :)

 

129zł to dobra cena jak na ten pakiet, zważywszy że wcześniej jego cena wynosiła 168,90zł a po podwyżce 179zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem telefon z cyfry i konsultant zaoferował mi paczkę HBO w promocji za 50% na okres 4 miesięcy,ale spytałem o pakiet HBO HD. Chwila ciszy i odpowiedź że istnieje taka możliwość w promocji 50%...więc się zgodziłem na opcje HD.Po dwóch godzinach HBO śmiga ale pozostałych 3 kanałów HD ani śladu.Dzisiaj po upływie doby dzwonię do nich i się dowiaduje,że mam włączoną tylko opcje SD..Więc miła pani kazała mi złożyć reklamacje która zostanie rozpatrzona w ciągu...30 dni(muszą odsłuchać rozmowę telefoniczną).To jakiś absurd zamawiam jedno a dostaje drugie.Miał ktoś taki przypadek?Jak wyglądało jej zakończenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem telefon z cyfry i konsultant zaoferował mi paczkę HBO w promocji za 50% na okres 4 miesięcy,ale spytałem o pakiet HBO HD. Chwila ciszy i odpowiedź że istnieje taka możliwość w promocji 50%...więc się zgodziłem na opcje HD.Po dwóch godzinach HBO śmiga ale pozostałych 3 kanałów HD ani śladu.Dzisiaj po upływie doby dzwonię do nich i się dowiaduje,że mam włączoną tylko opcje SD..Więc miła pani kazała mi złożyć reklamacje która zostanie rozpatrzona w ciągu...30 dni(muszą odsłuchać rozmowę telefoniczną).To jakiś absurd zamawiam jedno a dostaje drugie.Miał ktoś taki przypadek?Jak wyglądało jej zakończenie?

 

Dział reklamacji odsłucha rozmowę i pisemnie odpowie Ci na nią.

Jeżeli faktycznie konsultant wprowadził Cię w błąd, to zamienią Ci HBO na HBO HD i być może dorzucą jakiś m-c gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po rozmowie z konsultantem. Kończy mi się umowa 31 marca. Na początek zaproponował przedłużenie umowy na warunkach dla nowych abonentów, ale kiedy go o tym uświadomiłem, nagle w życie weszła promocja: umowa na 15 miesięcy i Canal+Kompakt z wynajęciem dekodera PVR - 62 zł przez cały okres umowy. Teraz za taki komplecik + 5 kanałów HD MIX płacilem prawie 130 zł, więc ofertę przyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić Was o poradę, mam obecnie kompakt i do końca lipca płace 23 zł, a od sierpnia przez 12 m-cy będę płacił 46 zł do tego pvr pace 500Gb za free. Czy jest szansa żeby wywalczyć coś lepszego a jednocześnie pvr żeby został za free? Wysyłać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Obecnie mam pakiet Prestiż( obecnie to Optimum) + HD Mix z Canal+ HD. Do konca umowy mam 3 miesiące, czy ktos już przedłużal umowe z takiego pakietu a jesli tak to na jakich warunkach?

 

ja przedluzylem za prestiz 129 zl i darmowy wynajem dekodera przez caly okres umowy. Umowa na 19 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie ludziska czekajcie i odpowiedzcie proszę ! :D Bo jestem zakręcony już strasznie ... Hipotetycznie wypowiadam umowę i zostaje ona uznana i teraz ... ;)

 

Jak zamawiam zestaw przez stronę internetową cyfry na ( Canal+ kompakt, HD kompakt 5 kanałów, i wynajem dekodera Philips PVR) to kwota 81 PLN obowiązuje przez 19 miesięcy ? czy może 26 ? Czy w ogóle jakiś inny rodzaj promocji o którym nie wiem :) Dzięki za odpowiedź ...

 

i zacytuje jeszcze post z innego tematu bo chcialem zapytać czy ta "promocja" która mnie aktualnie obowiazuje jest korzystna.

 

Podpisywałem umowę, która obowiązuje od stycznia 2011 [ 1-7 miesięce 75zł, 8 miesiąc 90zł, 9-12 miesiące 100 zł, 13-19 miesiące 105 zł) tu rabaty jakieś procentowe na poszczególne części oferty.
Pakiet jak w podpisie .

 

Dzieki z góry za odpowiedzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...