Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś tu pisze o stażu - ja jestem w canal+ już w sumie 13 rok, więc nie zdziwiłem się, jak mi dziś konsultant powiedział, że jestem jednym z najstarszych stażem abonentów. za to oferty nie miał żadnej

He he he... Ja miałem to samo, w związku z czym, abonentem juz jest żona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że cierpliwość się opłaca. Wypowiedzenie wysłałem profilaktycznie 2 miesiące temu (umowa do końca maja), potem wytrwale odrzucałem kolejne "superpropozycje". Kilka dni temu z ciekawości zadzwoniłem na numer który pojawił się w ICA, pani zaproponowała mi:

- Komfortowy+

- 5xHD

- Pace HD PVR

- stała cena 49,90, pozostałe opcje pełnopłatne, umowa na 18 miesięcy.

Powiedziałem, że się zastanowię, ale raczej nie przedłużę umowy na tych warunkach. Wczoraj zadzwoniła inna pani i z miejsca zaproponowała:

- Komfortowy+ (-30%)

- Premium Canal+ (-30%)

- wszystkie kanały HD (-100%)

- Pace HD PVR (-100%)

- razem wychodzi 65,66, umowa na 13 miesięcy.

Zgodziłem się i dzisiaj mam odebrać dekoder :jupi: Jeżeli papierek, który przyjdzie pocztą potwierdzi te warunki (poprzednio miałem z tym problemy) to chyba jedna z lepszych ofert :brawo: Zaintrygowała mnie opcja WSZYSTKIE KANAŁY HD, specjalnie się dopytywałem czy będzie BBC HD i NatGeoWild HD, pani twierdziła, że tak. Póki co w systemie włączone są jakby 5xHD i C+ HD, ale każdy kanał (za wyjątkiem Eurosportów, które są razem) jako osobna opcja. Co naprawdę działa jeszcze nie wiem, bo na razie nie mam dekodera HD :-) Swoją drogą nie zapytałem o HBO HD, skoro mają być wszystkie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem, żeby wypowiedzieć HBO, które miałem gratis na 3 miesiące. Standardowo konsultantka zaproponowała mi 10 zł rabatu. Wiedziałem, że taki rabat proponują, więc odpowiedziałem, że dla mnie to za dużo. Padło więc pytanie ile skłonny jestem zapłacić. Odpowiedziałem, że 10 zł. Rozłączyła sie na chwilę - może aby się skonsultować - i po chwili powiedziła mi, że daje mi 20 zł rabatu na 6 miesięcy. Po tych 6 miesiącach mogę wypowiedzieć HBO lub znów negocjować. A, i nie mam w tym opcji HBO HD. Chciała mi to dać za 3 zł, ale, jako, że nowy TV LCD kupuję za jakiś czas, więc na razie podziękowałem.

 

Właśnie próbowałem uzyskać 20 PLN upustu,daję jedyne 10 PLN.Czekam dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem już po pierwszym "dzwonieniu". Najlepsza oferta jaką dostałem to:

29,99 zł na 18 miesięcy Pakiet Podstawowy + ( pasuje mi czas i cena )

jakiś dekoder HD PVR za darmo użytkowanie i aktywacja

kanały HD ( niby wszystkie )

Wycisną ktoś więcej ? Da się ?

 

Pakiet i cena mi pasują. Chciałem jeszcze grupę Canal + udało mi się utargować jedynie max 2 miesiące przy 18 miesiącach lub jak podpiszę na 13 miesięcy to 2 miesiące HBO

Myślę że 18 miesięcy będzie ok. Umowa skończy się w listopadzie 2011 czyli zaraz święta i znowu może coś złowię.

Co o tym myślicie. Jeżeli ktoś z was wytargował więcej mając pakiet Podstawowy to proszę o wypisanie co otrzymaliście, będę miał punkt odniesienia :D

Ps. Czy na zwykłym telewizorze będę mógł oglądać kanały HD, w N mogłem, dzięki!

 

Wypowiedzenie już u nich leży. Koniec umowy to koniec maja 2010.

 

A nie przypadkiem 5xHD? A na 13 miesięcy jaka cena za Pakiet Podstawowy +?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Komfortowy+

- 5xHD

- Pace HD PVR

- stała cena 49,90, pozostałe opcje pełnopłatne, umowa na 18 miesięcy.

Powiedziałem, że się zastanowię, ale raczej nie przedłużę umowy na tych warunkach. Wczoraj zadzwoniła inna pani i z miejsca zaproponowała:

- Komfortowy+ (-30%)

- Premium Canal+ (-30%)

- wszystkie kanały HD (-100%)

- Pace HD PVR (-100%)

- razem wychodzi 65,66, umowa na 13 miesięcy.

Zgodziłem się i dzisiaj mam odebrać dekoder

65,66 to dobra cena jak na sezon ogórkowy. Ja uzyskałem cenę 63,90 w takim abonamencie jak i ty, Canal+ dali mi za 14zł ale termin 18 miesięczny(13 miesięczny zaś wypadnie w sezonie ogórkowym :smile: ) kanały HD tylko w opcji 5xHD, bo jeszcze w ten czas nie mieli podobno w systemie promocji na MIX HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przetrzymałem Cyfrę do ostatniego dnia obowiązywania umowy tj. 30.04.2010 r. (umowę wypowiedzialem 2 miesiące wcześniej)

W tym dniu popołudniu zadzwonila jakaś Pani z informacją, że bardzo im zależy na długoletnich klientach. Po krótkich negocjacjach otrzymałem:

- umowę na 13 miesiecy,

- pakiet podstawowy,

- opcje Canal +

- wszystkie kanały HD (wchodzące w skład pakietu i c+)

- hbo w prezencie na 3 miesiące

Całość kosztuje 46 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że cierpliwość się opłaca. Wypowiedzenie wysłałem profilaktycznie 2 miesiące temu (umowa do końca maja), potem wytrwale odrzucałem kolejne "superpropozycje". Kilka dni temu z ciekawości zadzwoniłem na numer który pojawił się w ICA, pani zaproponowała mi:

- Komfortowy+

- 5xHD

- Pace HD PVR

- stała cena 49,90, pozostałe opcje pełnopłatne, umowa na 18 miesięcy.

Powiedziałem, że się zastanowię, ale raczej nie przedłużę umowy na tych warunkach. Wczoraj zadzwoniła inna pani i z miejsca zaproponowała:

- Komfortowy+ (-30%)

- Premium Canal+ (-30%)

- wszystkie kanały HD (-100%)

- Pace HD PVR (-100%)

- razem wychodzi 65,66, umowa na 13 miesięcy.

Zgodziłem się i dzisiaj mam odebrać dekoder :jupi: Jeżeli papierek, który przyjdzie pocztą potwierdzi te warunki (poprzednio miałem z tym problemy) to chyba jedna z lepszych ofert :brawo: Zaintrygowała mnie opcja WSZYSTKIE KANAŁY HD, specjalnie się dopytywałem czy będzie BBC HD i NatGeoWild HD, pani twierdziła, że tak. Póki co w systemie włączone są jakby 5xHD i C+ HD, ale każdy kanał (za wyjątkiem Eurosportów, które są razem) jako osobna opcja. Co naprawdę działa jeszcze nie wiem, bo na razie nie mam dekodera HD :-) Swoją drogą nie zapytałem o HBO HD, skoro mają być wszystkie :-)

wczoraj dostałem dokladnie to samo za takie same pieniądze, lecz dopytałem czy to będzie MIX HD czy 5HD Pan powiedziałe że bedzie 5HD a mix HD nie moźe dać, nawet przy umowie na 18 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaliczyłem nieudane podejście do odbioru dekodera :-( W uzgodnionym z konsultantką salonie Vobisa (gdzie do tej pory spotykałem się z dużą życzliwością) dość obcesowo poinformowali mnie, że najpierw muszą dostać maila z nakazem wydania sprzętu. Chyba są mocno rozczarowani faktem, że nie przedłużyłem umowy u nich :/ Następnie zadzwoniłem na infolinię abonencką, gdzie pan powiedział, że nie wysyła się już maili i na podstawie informacji w systemie dystrybutor wydaje sprzęt, a jęśli ma wątpliwości powinien zadzwonić na infolinię dystrybutorską. Pełen dobrych myśli zadzwoniłem do Vobisa, gdzie gość oświadczył, że on jest Vobis a nie Cyfra, i Cyfra może go co najwyżej POPROSIĆ żeby wydał dekoder, a on się może UPRZEJMIE ZGODZIĆ ALBO NIE :shock: .

Już trochę zniecierpliwiony zadzwoniłem znów na infolinię Cyfry, gdzie współczujący pan wyraził swoją opinię na temat dystrybutorów i zasugerował mi jedno z Centrów Cyfry, gdzie powinni mnie potraktować poważniej :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostałem dokladnie to samo za takie same pieniądze, lecz dopytałem czy to będzie MIX HD czy 5HD Pan powiedziałe że bedzie 5HD a mix HD nie moźe dać, nawet przy umowie na 18 miesięcy

I właśnie dlatego się dopytywałem. Zobaczymy co wyjdzie w praniu, w razie czego będzie kolejne odsłuchiwanie rozmowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem już po pierwszym "dzwonieniu". Najlepsza oferta jaką dostałem to:

29,99 zł na 18 miesięcy Pakiet Podstawowy + ( pasuje mi czas i cena )

jakiś dekoder HD PVR za darmo użytkowanie i aktywacja

kanały HD ( niby wszystkie )

Wycisną ktoś więcej ? Da się ?

 

Pakiet i cena mi pasują. Chciałem jeszcze grupę Canal + udało mi się utargować jedynie max 2 miesiące przy 18 miesiącach lub jak podpiszę na 13 miesięcy to 2 miesiące HBO

Myślę że 18 miesięcy będzie ok. Umowa skończy się w listopadzie 2011 czyli zaraz święta i znowu może coś złowię.

Co o tym myślicie. Jeżeli ktoś z was wytargował więcej mając pakiet Podstawowy to proszę o wypisanie co otrzymaliście, będę miał punkt odniesienia :D

Ps. Czy na zwykłym telewizorze będę mógł oglądać kanały HD, w N mogłem, dzięki!

 

Wypowiedzenie już u nich leży. Koniec umowy to koniec maja 2010.

 

A nie przypadkiem 5xHD? A na 13 miesięcy jaka cena za Pakiet Podstawowy +?

 

Dzięki że spytałeś dzisiaj zadzwonię i dokładnie się dowiem. Facet na początku chciał mi dać 1 do wyboru :lol2: ale później zmiękł i powiedział wszystkie :shock: Co do ceny 29,99 na 18 miesięcy a 30,90 na 13 miesięcy. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostałem dokladnie to samo za takie same pieniądze, lecz dopytałem czy to będzie MIX HD czy 5HD Pan powiedziałe że bedzie 5HD a mix HD nie moźe dać, nawet przy umowie na 18 miesięcy

I właśnie dlatego się dopytywałem. Zobaczymy co wyjdzie w praniu, w razie czego będzie kolejne odsłuchiwanie rozmowy :P

 

Przykro mi to pisać , ale konsultant lekko Cię oszukał mówiąc o wszystkich kanałach HD. Obecnie nie ma jeszcze możliwości otrzymania pakietu HD Mix w ofercie przedłużeniowej. Prawdopodobnie zmieni się to od czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć 2 miesiące gratis , a później dzwonić i prosić o rabat w wysokości 10zł ale jedynie przez 6 miesięcy. W tym możesz dostać paczkę Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD gratis do momentu wyłączenia paczki Canal+. Sam nie wiem co jest lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że cierpliwość się opłaca. Wypowiedzenie wysłałem profilaktycznie 2 miesiące temu (umowa do końca maja), potem wytrwale odrzucałem kolejne "superpropozycje". Kilka dni temu z ciekawości zadzwoniłem na numer który pojawił się w ICA, pani zaproponowała mi:

- Komfortowy+

- 5xHD

- Pace HD PVR

- stała cena 49,90, pozostałe opcje pełnopłatne, umowa na 18 miesięcy.

Powiedziałem, że się zastanowię, ale raczej nie przedłużę umowy na tych warunkach. Wczoraj zadzwoniła inna pani i z miejsca zaproponowała:

- Komfortowy+ (-30%)

- Premium Canal+ (-30%)

- wszystkie kanały HD (-100%)

- Pace HD PVR (-100%)

- razem wychodzi 65,66, umowa na 13 miesięcy.

Zgodziłem się i dzisiaj mam odebrać dekoder :jupi: Jeżeli papierek, który przyjdzie pocztą potwierdzi te warunki (poprzednio miałem z tym problemy) to chyba jedna z lepszych ofert :brawo: Zaintrygowała mnie opcja WSZYSTKIE KANAŁY HD, specjalnie się dopytywałem czy będzie BBC HD i NatGeoWild HD, pani twierdziła, że tak. Póki co w systemie włączone są jakby 5xHD i C+ HD, ale każdy kanał (za wyjątkiem Eurosportów, które są razem) jako osobna opcja. Co naprawdę działa jeszcze nie wiem, bo na razie nie mam dekodera HD :-) Swoją drogą nie zapytałem o HBO HD, skoro mają być wszystkie :-)

 

I to jest chyba max co można w tym momencie wynegocjować. Ja dostałem dokładnie taką samą ofertę z tym że zamiast C+ wziąłem HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kasper00

 

Zadzwoń tu 22 310 45 65 Dział utrzymania klientów C+ jeśli warunki będą słabe wyślij rezygnację tu masz wzór:

 

 

............................................

(imię i nazwisko)

............................................

(dokładny adres)

............................................

(kod oraz mniejscowość)

............................................

(numer numowy)

 

.................................. ..........................

 

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY CYFRA+

 

Miejscowość data

 

 

Ja ............................ , legitymującym się dowodem osobistym seria ......... nr ........... wydanym przez ......................................................... . Uprzejmie informuję, iż wypowiadam umowę o abonament w związku z upływem terminu jej obowiązywania zawartą w dniu ................... .

 

 

 

 

 

 

Z poważaniem,

............................................

(podpis)

 

na adres :

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

List : Polecony piorytetowy :)

 

jak masz umowę do 06/2010 wypowiedzenie wyślij z datą 1.06.2010

pod koniec Maja :)

 

Pozdrawiam i służę dalszą pomocą

 

@Amaś 1990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...