Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy się cieszycie, a niektórzy przez tą awarię nie mają nic...

Mam multiroom (dwie zwykłe karty) i tak na jednej karcie świeci prestiż (zamiast optimum hd), a na drugiej dzisiaj pojawiła się ciemność... Wysłałem właśnie reaktywacje z ICA, zobaczymy czy wskoczy obraz... Bo na pierwszej karcie uprawnienia mam do 19 kwietnia, a drugiej do dzisiaj...

 

-edit-

Po reaktywacji, zaskoczyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale nie chodzę z dyktafonem do pracy i nie nagrywam wszystkiego, co mówią nam przełożeni. Tak notabene to pewnie byś się dowiedział o tym w sierpniu, dopóki by ktoś z Cyfry+ tego nie napisał. Ale spoko, nie dziękuj za info. Praca mnie zahartowała przed takimi prowokacjami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deadprice: nie o to chodzi, prowokacje ? Za duzo wiadomosci w TV chyba ogladasz :P Chodzi o fakt, ze to Cyfra nauczyla nas nie wierzyc jej ze zbytniej ostroznosci i finansowej ochrony swojego tyłka. Ot tyle. Jezeli info sie potwierdzi to OK. Super wiadomosc dla tych, ktorzy bali sie, że im opłata wzrośnie i finish. Witrualny browar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale nie chodzę z dyktafonem do pracy i nie nagrywam wszystkiego, co mówią nam przełożeni. Tak notabene to pewnie byś się dowiedział o tym w sierpniu, dopóki by ktoś z Cyfry+ tego nie napisał. Ale spoko, nie dziękuj za info. Praca mnie zahartowała przed takimi prowokacjami. :)

Oby się sprawdziło, to co piszesz, bo jeszcze parę dni temu dostałem maila z C+ że Multiroom od września 35zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś może mi podać numer do biura utrzymania klienta.Miałem go w Polsce a niestety nie mam za granicą polskiej karty sim i jestem bez owego numeru.Bardzo mi zależy na tym numerze.Oczywiście może być na priva jeżeli dla kogoś problem.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem że nie każdemu hula.

Trochę dziwne jest to że cyfra+ nie jest w stanie pracować profesjonalnie i traktować wszystkich abonentów jednakowo.

Mam na myśli nie tylko obecną promocje, ale przede wszystkim podpisywanie aneksów do umów gdzie każdemu co innego mówią i co innego oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba żarty sobie robią, telefon od kilku dni wydzwania, często nikt z ich strony się nie zgłasza, 2 dni temu sam zadzwoniłem i po wysłuchaniu propozycji podziękowałem, a po 5 min znowu dzwoni konsultant. forumowicze co można ugrać chcąc zwiększyć pakiet na prestiż hd i multiroom (dekoder pvr mam już i chcę kupić dekodera hd). 2 dni temu zaproponowali:

-umowa na 13 miesięcy

-rabat 30% przez miesięcy na pakiet i opłatę dekodera

-rabat 7,50zł. na multiroom

-dekoder hd za ok 250 zł.

 

lub rezygnując z rabatu na dekoder pvr, dekoder hd mogę kupić za 99 zł.

 

ktoś przedłużał ostatnio umowę? bo dzisiaj to mnie zaskoczyli dzwoniąc i proponując rabat 20% czyli gorzej niż wcześniej, a jeszcze młoda siksa z party line jak jej powiedziałem, że to gorzej niż było argumentuje "no dobrze, ale nie skorzystał Pan z tamtej oferty prawda?". :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Mam pytanie mam telewizje satelitarna z cyfry+ i chciałbym się dowiedzieć czy jak będę chciał przedłużyć umowę z cyfrą to będę mógł na tych samych warunkach co teraz? Bo jak brałem cyfrę + to była promocja o 50% wszystko taniej.

 

Czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...