Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kol. podaj przykład kiedy Cyfra podniosła ceny w cenniku o 20%, bo wydaje mi się, że piszesz bzdury.

 

To odwracanie kota ogonem. Bo skoro mialem dotychczas kompakta + 5hd gratis, to teraz musialbym wziac kompakt hd i juz jest 30% extra, wezmy tez pod uwage ze mialem dotychczas 50% rabatu wiec podwyzka w postaci mniejszego rabatu, oplata podskoczyla dla mnie o 50%. Dodajac dodatkowo pvr ktory byl gratis efektywnie za to samo mam placic teraz 80%! WIECEJ!?!? I pomijam juz takie smaczki jak 2 misiace pakietu hbo czy 4 miesiace canal+ ktore mialem do poporzednieju umowy gratis. I gdzie tu jest jakis wzrost jakosci ktory by choc troche usprawiedlila taka podwyzke??? Dla osoby racjonalnej to nie jest zadne usprawiedliwienie ze byl jakas tam rocznica, bo napewno nie dali oferty ktora by im przynosila straty. Dodatkowo wcale w tym co dostaje nie widze super jakosci i to co placilem poprzednio to jest od biedy tyle ile to jest warte.

 

@tomix A takie glupie gadki ze jak kogos nie stac to niech nie bierze to prosze zatrzymac dla siebie i swojej proznosci.

\/Do wypowiedzi ponizej\/

No i dalej sugerujesz ze jak kogos stac to by placil te 80% wiecej. Tylko idac ta analogia wychodzi ze przy poprzedniej umowie to mialem cyfre ale fiata, a teraz to mialbym cyfre-bmw. Mimo ze to bylo to samo, tylko ze wedlug ciebie cena definiuje uslugu, a to jest dopiero MEGA-PROZNE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. podaj przykład kiedy Cyfra podniosła ceny w cenniku o 20%, bo wydaje mi się, że piszesz bzdury.

 

1. Grudzień 2009 , pakiet "komfortowy +" - 54,90 zł (później po zmianie na "Optimum" 53,90 zł)

2. Grudzień 2010 odpowiednik komfortowego+ , pakiet "Optimum" - 63,90 zł

3. 63,90 - 53,90 = 10,00 zł czyli do góry nie o 20% ale( masz rację) 18,56%.

4. W roku 2010 przy umowie 13 miesięcznej za średnią miesięczną cenę 64,51 zł miałem pakiet Optimum (wówczas komfortowy) , Canal+HD , opcja 5xHD oraz Filmbox HD gratis oraz najem PVR na cały okres umowy.

4. Obecnie , za średnio 59,65 zł miesięcznie przy umowie 19-miesięcznej zaproponowano mi niższy pakiet kompakt ,Canal+HD oraz wynajem PVR za 1 zł miesięcznie (średnio).

 

Podsumowując, w roku 2010 miałem za 4,86 zł miesięcznie więcej dużo lepszy pakiet kanałów i opcji dodatkowych.

 

Korzystam również oferty n-ki oraz Polsatu Cyfrowego więc mogę z własnego doświadczenia stwierdzić że Cyfra + ma bardzo dobrą ofertę programową

ale obecnie zdecydowanie wygórowaną cenowo.

 

Nim kolego napiszesz że ktoś pisze bzdury to sprawdź lepiej czy Ty ich nie piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że przedłużając umowę nie są w stanie zaproponować niższej ceny niż obecnie płacę. Przynajmniej w moim wypadku - Kompakt, HD Mix, C+ HD, HBO HD i PVR 250 - 108zł. Teraz za Optimum HD, C+ HD, PVR 250 wychodzi 98,43. Na dwa lata uciekam od C+ po 11 latach współpracy. Może będę żałował ale chociaż trochę grosza zaoszczędzę (miniFull za 68zł/msc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie umowa konczy sie za 3 miesiace ,akurat tak na wielkanoc .Posiadam pakiet kompakt ,dzis bedac w salonie pani powiedziala mi ze jak bym dzis umowe przedluzaj to dostal bym 30% upustu i canal plus. Ja jednak zamiast tych canal plus wzial bym sam sport (canal plus sport 3 kanaly ) lub hbo .Tylko nie wiem czy sie da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzień umów nie wyrwiecie nic więcej niż:

 

umowa 13miesięcy:

-30% obniżki na pakiet przez 12miesięcy

-30% obniżki na opcje canal+

- rabat w kwocie 7,5zł na multiromm - UWAGA!! obecnie standardowa cena za multi jest 15z do 31sierpnia i jeśli nie przedłuża tej promocji to o 1 września cena będzie 35zł ( czy 34,90) i od tej ceny będzie później liczony rabat - 7,5zł

- zakup drugiego dekodera w standardowej cenie 99zł (pace SD, Strong SD - tego ostatniego nie polecam!), to dziś dokładnie sprecyzowali bo wcześniej błędnie mówili o niższych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo... fajnie brzmi to "wyrwiecie" czy wynegocjujecie, a tak naprawdę nikt od ubiegłego roku niczego sensownego nie wyrwał, wszelkie "negocjacje" o których tu piszecie niczego nie dają, obowiązuje finalna cena ustalona przez platformę i tyle. No ale o czymś trzeba pisać choćby dla poprawy własnego samopoczucia. Pozdrawiam wszystkich "negocjatorów" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- rabat w kwocie 7,5zł na multiromm - UWAGA!! obecnie standardowa cena za multi jest 15z do 31sierpnia i jeśli nie przedłuża tej promocji to o 1 września cena będzie 35zł ( czy 34,90) i od tej ceny będzie później liczony rabat - 7,5zł

Czyli mój multiroom za 1 zł może się nagle zrobić multiroomem za 21 zł bo w aneksie jest rabat na kwotę 14 zł a nie MULTIROOM za 1 zł przez cały okres umowy.Cwane!Nawet umowę przez ten fakt nie wypowiesz.To byłoby draństwo z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo konsultanci sami tego nie wiedzą, albo świadomi wprowadzają Nas abonentów w błąd. Dziś zadałem pytanie przy przedłużaniu umowy o właśnie to cenę 15zł która jest do 31 sierpnia 2011, a potem może ulec zmianie i wrócić do standardu 35zł. Pani poprosiła o chwilę cierpliwości bo musi się skonsultować z szefem - chwila trwała jakieś 5minut!, po czym potwierdziła, że rzeczywiście tak jest, a ona o tym nie wiedziała

 

markar umowy nie możesz wypowiedzieć, ale zawsze możesz zrezygnować od 1 września z multi. Nie ma co panikować trzeba pamiętać aby w sierpniu zapytać się jaka będzie obowiązywała cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też takie info dostałem, od września cena standard minus "promocja" - u mnie 7x7,50 i 6x27,50.

Jedynie co mnie zaciekawiło to informacja w punkcie cyfry, iż nie ma możliwości rezygnacji z MR?

Dziwne, bo w aneksie jest mowa o pierwszych 2 miesiącach a potem co kto woli!

 

ja "wyrwałem"

 

Optimum HD 12x30% + 1x100%

C+HD - 12x30% +1x100%

MR 7x7,50 + 6x27,50 - i tu ew. jeśli będzie można zrezygnuję!

PVR HD - 13x 0zł!!!

kupon na tuner HD - 99zł

 

nie ma szału ale i tak coś trzeba mieć (minimini, jimjam) - w tym roku będę im patrzył na ręce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja "wyrwałem"

 

Optimum HD 12x30% + 1x100%

C+HD - 12x30% +1x100%

MR 7x7,50 + 6x27,50 - i tu ew. jeśli będzie można zrezygnuję!

PVR HD - 13x 0zł!!!

kupon na tuner HD - 99zł

Można wiedzieć od jakiej kwoty masz naliczany rabat na opcję CANAL+ HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę to napisać. Konsultanci Cyfry - totalna żenada.

Przedłużałem umowę z darmowym najmem dekodera PRV, oczywiście konsultant nie zaznaczył tego. Złożyłem reklamacje i muszę czekać - ale zmieniło to moje zdanie o konsultantach.

Poniżej krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...