Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy polityka Cyfry+ to jakiś absurd! Jestem właśnie po rozmowie z konsultantem; żeby nie tracić czasu od razu przeszedłem do sedna sprawy, czyli że upusty i promocje nie są dla mnie najważniejsze, a jedynie długość umowy, czyli 13mc. Mam pracę jaką mam, do tej pory miałem z nimi umowy 15, 13 i 13mc a teraz gość po niecałej minucie rozmowy stwierdził, że nie ma mi nic do zaproponowania skoro tak się upieram przy tej "krótkiej" umowie. Ja mu na to że lepiej mieć klienta na 13mc niż go nie mieć w ogóle, na co dostałem odpowiedź w rodzaju "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Żadnych negocjacji, żadnych "zadzwonimy", niech sobie Pan złoży wypowiedzenie i tyle... Heh co teraz ? No chyba rzeczywiście przyjdzie mi skoczyć do N-ki i rozpytać się o warunki... ale jaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem za teoriami spiskowymi ale mam wrażenie ze c+ to co robi teraz jest celowe. próbują jak mogą nakręcić obecnych klientów na jakąś "niby dobra ofertę" z myślą iż pewnie po za nami wielu użytkowników się jednak zdecyduje. Ludzie nie czytających na przykład tego forum czy tym podobnym nie wiedzą/ nie potrzebują nie interesują ich ceny itp itd. pewnie podpiszą co im konsultant przedstawi a co za tym idzie c+ aneksami podkręci sobie sprzedaż. I tu moje przypuszczenie jeżeli odpowiednia akcja nie przyniesie im oczekiwanych efektów, przekalkulują i wprowadzą (mam nadziej ) jakąś bombę promocyjno -świateczną. Obym się nie mylił.............

 

zapobiegawczo i tak wysyłam wypowiedzenia umowy która kończy mi się w styczniu, a oferta n z mbanku bardzo kusząca na te 13 miesięcy i pvr za 48zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, polityka cenowa cyfry jest nie do przyjęcia i to nie tylko ze względu na cenę ale także tak długi okres umowy, aż jestem ciekaw jak na tym w konsekwencji wyjdą. Moja wypowiedziana już umowa na Prestiż HD+ kończy się 31.12 i powiem wam że odejdę z cyfry bez żalu. Kibicem aż takim piłki nie jestem, filmy na canal+ ogladam sporadycznie, no może szkoda trochę NG ale to szczegół. Mam jeszcze CP Familijny i TnKHD i to w zupełności narazie wystarczy. Mam tylko nadzieję że dzięki naszej konsekwencji decydenci Cyfry zrozumieją że tak się z wieloletnimi abonentami nie postepuje, że o takich wiernych klientów ( ja jeszcze od czasów Canal+ analogowego) dbać trzeba wyjatkowo. Cieszę się też że na forum jakby mniej ostatnio pracowników cyfry ktorzy swoimi postami starają się nas przekonać jakaż to ta ich promocja nie jest wspaniała, jedyna i wyjatkowa. WIem jedno, jeżeli wielu z nas odejdzie cyfra zmieni postepowanie szybciej niż się niektórym wydaje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)A jedyne czego chcę to dekoder za darmo przez cały czas trwanie umowy. Niestety do pakietu Kompakt nie chcę go dać, bo jak widzę do pakietu Optimum już tak.

Mylisz się, ja dostałem darmowy PVR do Kompakt HD.

 

Darmowy pvr z kompaktem hd, a czy do tego wziąłeś jakieś opcje dodatkowe? Canal+, Hbo?

C+ HD bez zobowiązania na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valdir.

 

Trzeba jeszcze dodać, że jak człowieka się wystraszy i za przeproszeniem wk...... ( po polsku trzeba powiedzieć jasno), to wrócić później do cyfry będzie bardzo trudno. Czy zwykły abonent musi się wykosztować, wystresować i po prostu zrobić się w bambuko żeby ktoś z cyfry mógł później zmienić warunki promocyjne??

 

Na pewno ja tak robił nie będę. Czekam na oficjalne info i jeżeli to prawda, to ja już do cyfry nie wrócę przez (na pewno) dobre 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj proponowali mi umowę na 19 mc-y (Prestiż HD+) i 11 mc-y po 101 zł (40% upustu), dekoder za 20 zł przez całą umowę, dziś na 19 mc-y oraz 11mc-y za 84,45 i dekoder za 15 zł (nie chcą za free) przez 12 mc-y a kolejne 7 za 20 zł , umowę mam do końca stycznia 2011, operator BOK twierdzi ,że nie mogę wziąść multiroom za 1 zł tylko za 15 przez całą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po wcześniejszym wysłaniu wypowiedzenia w listopadzie wygasłaby umowa ale zgodziłem się podpisać aneks z możliwością rozwiązania umowy lub przejścia na lepsze warunki bez ponownego wysyłania wypowiedzenia a poprzez infolinie do końca grudnia, teraz mam Optimum za 32zł + HBO HD niecałe 15zł + Canal + HD tez za niecałe 15zł, wynajem dekodera za free. Muszę tylko pamiętać aby zrezygnować przed "Sylwkiem" by po kilku tanich miesiącach nie płacić słono za coś co inni mają taniej, a na lepsze warunki ze strony Cyfry powoli przestaję liczyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy marudzicie :) Ja też mam Cyfre+ na 18 miesięcy ze zniżka na komfortowy który skończył mi sie w listopadzie. Do tego mam dekoder HD 500 , mix HD za darmo i multi Canal+ za 16,45 . Zadzwoniłem chciałem zmienić stary komfortowy na podstawowy a pani od razu mnie przełączyła i od razu dastałem promocje do konca umowy na komfortowy i do tego jeszcze dobrałem sobie HBO HD do konca kwietnia ( płatne dopiero od stycznia 19 zł ) czyli na 5 miesięcy :) Jeszcze mam splitter i rozdzielony sygnał na 3 telewizory w domu w tym 2 HD bez zadnych opłat . Więc jak się chce mieć taniej wystarczy tylko czasami pomyśleć a nie tylko narzekać i marudzić na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przedłużyłem na następujących warunkach: Prestiż HD na 19 miesięcy 11 / 50% 8/100%, dekoder 500GB za free (wymiana za 250GB), możliwość zmiany pakietu do końca grudnia + możliwość całkowitej rezygnacji do końca stycznia.

No to masz Prestiż HD za połowę ceny. Wiesz może czy to nie jest czasem tak że jeżeli zrezygnujesz całkowicie z usług Cyfry po styczniu to będzie trzeba dopłacić za te dwa wykorzystane miesiące do normalnej ceny za Prestiż HD - czyli wychodziłoby jakieś 170 złociszy za te dwa miesiące, no bo przecież ta zniżka wynika tylko z promocyjnej umowy która tak naprawdę nie zostanie do końca zrealizowana? :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o tym nie wspomniał prócz tego że umowe mogę zerwać bez żadnych kosztów telefonicznie.

 

życzę żeby było tak jak powiedział i żeby nie okazało się to w stylu "na płocie napisane było d...pa , pogłaskałem i sobie drzazgę w palec wbiłem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypowiedzenie wyslane, umowa do konca grudnia, zaproponowano mi dzis to co wszystkim z mozliwoscia zmiany lub rezygnacji do konca stycznia. Mam pytanie, czy sa jakies minusy zawarcia takiej umowy z nimi? Czy jest mozliwosc, ze w grudniu nie dostane takiej samej oferty jak ludzie ktorzy wyslali wypowiedzenie i twardo do konca grudnia nic nie wezma? Wydaje mi sie to wrecz chyba troche bez sensu z ich strony bo z tego co zrozumialem to za grudzien nawet bym juz nie placil... Dobrze zrozumialem? I w sumie facet mowil tylko o mozliwosci zmiany oferty a nic nie wpsomnial o mozliwosci zmiany dlugosci umowy:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deadprince

Czy w cyfrze jest możliwość wytargowania do samego kompaktu dekoder pvr za darmo? Już kilka telefonów było, ale konsultantka twardo się upiera, że nie ma takiej opcji.

Widziałem, że co niektórym się to udało, jednak zawsze to był wyższy pakiet, albo z opcjami dodatkowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...