Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu - po jedenastej. Dzieląc to na dwa telewizory z multiroomem nie jest źle. Tylko dekoder jakiś sensowny by się przydał. Bardzo mnie denerwuje ten pvr philipsa - nie dzieje się z nim wprawdzie nic, ale start i przełączanie kanałów ... jednym słowem trzeba być cierpliwym do tego sprzętu. Polecono mi zamiast niego Pace'a PVR HD, ale opinie o nim też nie budzą zachwytu. Pod tym względem wolałem starszego philipsa dsx 6010 -mocny, niezawodny i o wiele szybszy (z lepszym pilotem). Czy w pace dsr 221 to dobry wybór jako drugi dekoder ? Czy można tam stworzyć listę ulubionych kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech moderatorzy się nie złoszczą za OT, ale tak króciutko odnośnie PACE DSR 2221:

Użytkuję ten dekoder od 2 lat i nie mogę o nim złego słowa powiedzieć - nie zawiesza się w ogóle, szybko przełącza kanały i ogólnie bardzo sobie go chwalę. Jeśli chodzi o utworzenie listy ulubionych kanałów to posiada taką opcję z tym, że nie możesz zmieniać ich kolejności, narzuconej przez Cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam obowiązującą do końca stycznia 2011. Pakiet Optimum z Canal+. Otrzymałem pismo ze wspominaną wcześniej specjalną ofertą 40 % rabatu na wybrany pakiet (przez 11 m-cy) oraz 40% rabatu na Opcję Canal+ (8 m-cy). Chciałem więc wybrać pakiet Start z Opcją Canal+. Dzwoniłem do ICA no i zonk. Okazuje się, że ta super oferta to tak naprawdę zawarcie nowej umowy na czas określony 19 m-cy (o czym nie ma mowy w piśmie). Rabat na wybrany pakiet Start będzie przez 10 m-cy a nie 11 m-cy, rabat na opcję Canal + będzie przez 6 m-cy (a nie 8m-cy) i za kwotę 22.95 (a więc mniej niż 40%). Coś za dużo tych niedomówień. Skoro Cyfra składa na piśmie ofertę z określonymi propozycjami to chyba mogę oczekiwać, że będzie ją to wiązać, a tak to zabrali mi tylko 5 minut cennego czasu na telefon do ICA. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa dobiegała końca za 4 dni dokładnie. Okres listopada był okresem kiedy mogłem po przedłużeniu umowy (w październiku) zrezygnować bądź dokonać zmian w pakietach. Zaproponowano mi, prócz warunków o których pisałem wcześniej (m.in. dekoder pvr za free przez cały okres umowy), możliwość skorzystania z nowej promocyjnej oferty przedłużeniowej do końca grudnia, jeśli (i o ile) pojawią się nowe promocje... I tyle w temacie - na razie wziąłem Optimum z C+ i HBO, a w grudniu pomyślę nad lepszym pakietem. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w październiku przedłużałeś testowo na listopad, tak? I teraz pojawiła się ta lepsza oferta, na którą mogłeś zmienić prze 30 dni?

Pytam, bo do mnie też wydzwaniają z opcją Prestiż 50% na 11 miesięcy i z PVR za free na cały okres umowy (18 mies). W ciągu 30 dni mogę zrezygnować. A zostały mi 4 dni do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co oni w tym roku bezczelnie robią ludzi w wała!

 

Nie wypowiadałem umowy (ważna do końca stycznia 2011) a przysłali mi pismo... Specjalnie dla mnie 40%rabatu na pakiet nawet przez 11miesiecy,Multiroom za 7,5zł (z multi akurat fajne!). Na koniec jeśli skontaktuje się z nimi w ciągu 7dni to przez 8miesiecy dostane rabat 40% na opcje Canal+.

 

Śmieszne bo wcześniej dzwonili i poza Multiroomem dawali mi rabaty na ten sam okres tylko że w wysokości 50%. Co lepsze list wysłany 22/11 a doszedł 26/11, szkoda że rachunki i gazetki nie przychodzą tak szybko tylko zawsze są już po terminie płatności :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List przyszedł z automatu a automat nie sprawdzał czy było wypowiedzenie lub czy były już jakieś rozmowy. Logiczne że w takim liście nie zaproponują od razu wszystkiego "czym chata bogata". Trzeba negocjować i tyle. Na plus można powiedzieć że w porzednich latach były co prawda lepsze promocje, ale jak ktoś się nie upomniał to nie dostał nic, a teraz sami wychodzą pierwsi do klienta, któremu kończy się umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja dla nowych , też nie jest za ciekawa .

9 miechów 50% upustu kolejne 10 - 100% ceny.

Nie wiem czy zauważyłeś ale to trochę drogo wyjdzie.

Np optimum w C+ kosztuje 63,90 - podobny pakiet w CP kosztuje 39,90 - jest różnica ?

Czym więcej miesięcy promocyjnych tym średnia miesięczna opłat jest niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Moim przypadku umowa się kończy w grudniu. Oczywiście wysłałem pismo z wypowiedzeniem i po tygodniu telefony od namiawaczy cyfry. Promocja jaką miałem to chyba była najlepsza w historii cyfry. Umowa na 12 m-cy 9 miechów 50% rabatu. Canal+ hbo i cinemaxy przez 4 miechy gratis 8 programów hd i tuner pvr dzierżawa bezpłatna. Wiadomo, że promocja na dzień dzisiejszy się nie umywa. W rozmowie powiedziałem konsultantowi, że nie ma mowy o podpisaniu umowy na dłużej niż 12 m-cy, co on na to że zadzwoni za kilka dni bo musi się z konsultować jeszcze z kimś. Dziwne, ale prawdziwe i tak czekam na propozycje. Szczerze mówiąc to mi nie zależy na C+ zawsze jest alternatywa chociażby tnk, co prawda uboższa, ale idzie wytrzymać. Szkoda tylko tunera choć mułowaty, ale nagrywanie to super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W październiku przedłużyłem umowę na 13 miesięcy. Kompakt HD + oraz PVR wynajem za darmo. 10 miesięcy 30% opustu. W sumie na miesiąc średnio wychodzi mi 70zł. Moim zdaniem to za dużo jak na te kanały. Miałem możliwość rezygnacji do końca listopada i dziś to zrobiłem. Pan mnie zachęcał że mam dobrą ofertę i żebym nie rezygnował. W końcu powiedział że w takim razie przyjmuje rezygnację. Do 30 dni mam oddać kartę i dekoder. Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale 70zł trochę za dużo jak na te programy które mam. Ciekawe czy zadzwonią z jakąś dobrą ofertą. Tylko mnie interesuje 13 miesięcy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również trochę namieszałem. Za 3 dni kończy mi się umowa. Plusem jest to, że zobaczę mecz Real-Barca. Wczoraj był kolejny telefon po długiej ciszy i propozycja tego co proponowali mi na samym początku jeszcze przed wysłaniem wypowiedzenia. 13 miesięcy OptiumHD i Canal+HD 86 zl 10 miesięcy, 3 pozostałe po 96 zl Nie zgodziłem się i trzeba rozstać się z cyfrą na tydzień do wprowadzenia nowej oferty ;/ Teraz trochę żałuję ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W październiku przedłużyłem umowę na 13 miesięcy. Kompakt HD + oraz PVR wynajem za darmo. 10 miesięcy 30% opustu. W sumie na miesiąc średnio wychodzi mi 70zł. Moim zdaniem to za dużo jak na te kanały. Miałem możliwość rezygnacji do końca listopada i dziś to zrobiłem. Pan mnie zachęcał że mam dobrą ofertę i żebym nie rezygnował. W końcu powiedział że w takim razie przyjmuje rezygnację. Do 30 dni mam oddać kartę i dekoder. Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale 70zł trochę za dużo jak na te programy które mam. Ciekawe czy zadzwonią z jakąś dobrą ofertą. Tylko mnie interesuje 13 miesięcy. Pozdrawiam

 

70zł za Kompakt HD z dekoderem to jakaś masakra jak w standardzie (cenniku) za kompakt HD chcą 54.90. Bardzo dobrze że zrezygnowałeś !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tutaj nie pasuje...

Witam. Ja również trochę namieszałem. Za 3 dni kończy mi się umowa. Plusem jest to, że zobaczę mecz Real-Barca. Wczoraj był kolejny telefon po długiej ciszy i propozycja tego co proponowali mi na samym początku jeszcze przed wysłaniem wypowiedzenia. 13 miesięcy OptiumHD i Canal+HD 86 zl 10 miesięcy, 3 pozostałe po 96 zl Nie zgodziłem się i trzeba rozstać się z cyfrą na tydzień do wprowadzenia nowej oferty ;/ Teraz trochę żałuję ...

"Normalna" cena za optimum HD i C+HD to 84,9 + 39,9 = 124. 8 więc jak ostatnie 3 miesiące mogą byc po 96 zł??

To jest/była bardzo dobra oferta, mnie proponowano standardowo - 40% na 10 m-cy , co jak policzyłem wychodzi średnio około 100 zł/m-c za to samo przez 19 miesięcy!

 

A poniżej w drugą stronę

Witam. W październiku przedłużyłem umowę na 13 miesięcy. Kompakt HD + oraz PVR wynajem za darmo. 10 miesięcy 30% opustu. W sumie na miesiąc średnio wychodzi mi 70zł. Moim zdaniem to za dużo jak na te kanały. Miałem możliwość rezygnacji do końca listopada i dziś to zrobiłem. Pan mnie zachęcał że mam dobrą ofertę i żebym nie rezygnował. W końcu powiedział że w takim razie przyjmuje rezygnację. Do 30 dni mam oddać kartę i dekoder. Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale 70zł trochę za dużo jak na te programy które mam. Ciekawe czy zadzwonią z jakąś dobrą ofertą. Tylko mnie interesuje 13 miesięcy. Pozdrawiam

Sam kompakt HD w "normalnej" cenie to 54,9 więc też coś tu nie gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W październiku przedłużyłem umowę na 13 miesięcy. Kompakt HD + oraz PVR wynajem za darmo. 10 miesięcy 30% opustu. W sumie na miesiąc średnio wychodzi mi 70zł. Moim zdaniem to za dużo jak na te kanały. Miałem możliwość rezygnacji do końca listopada i dziś to zrobiłem. Pan mnie zachęcał że mam dobrą ofertę i żebym nie rezygnował. W końcu powiedział że w takim razie przyjmuje rezygnację. Do 30 dni mam oddać kartę i dekoder. Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale 70zł trochę za dużo jak na te programy które mam. Ciekawe czy zadzwonią z jakąś dobrą ofertą. Tylko mnie interesuje 13 miesięcy. Pozdrawiam

 

70zł za Kompakt HD z dekoderem to jakaś masakra jak w standardzie (cenniku) za kompakt HD chcą 54.90. Bardzo dobrze że zrezygnowałeś !

 

Czytaj ze zrozumieniem. Kompakt HD+, a nie Kompakt HD. W ogóle tego pakietu już nie ma i umów trzynastomiesięcznych, dlatego trochę się dziwię Ryśkowi, że jednak zrezygnował, ale to oczywiście jego decyzja. Ja bym na Twoim miejscu zadzwonił i jednak powiedział, że chcesz dalej korzystać na tych warunkach, do końca listopada masz w sumie czas - porównaj sobie to z obecną ofertą dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...