Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzis znow dzwonilem.i odpowiedz taka jak ostatnio.moge tylko zmienic pakiet na prestiz HD,nizsze nie sa dostepne dla mnie.i co tu teraz zrobic?

 

Do kiedy Ty masz umowę ? Bo coś mi się zdaje, że w tym pytaniu jest odpowiedź.

umowe mam do konca maja.Czemu jest tu odpowiedz?mam pakiet optimum hd z hbo i cinemax,a chcialbym teraz pakiet OPTIMUM HD +OPTIMUM PROMO,a oni na to ze nie ma takiej mozliwosci.jak pytam dlaczego to sam bardzo nie wiedzial co powiedziec.to zapytalem czy blizej konca umowy to bedzie mozliwosc zmiany na nizszy pakiet to powiedzial ze niewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azzu ja mialem umowe do konca maja i 1 marca chcialem ja zmienic. Niestety byly dla mnie tylko wysze pakiety (mialem optimum HD) Napisalem do Cyfry ze mialem 3 miesiace przed koncem renegocjowac kontrakt i ze chce oferte chciaz taka jak dla nowych i optimumHD. Pani odpisala ze zadzwoni do mnie konsultant. Po 3 dniach zadzwonil i sam zaproponowal:

Optimum HD 51zl

promo HD 0 zl

opcjonalnie:

MR 10 zl

Pace HD 5 zl

 

Nie wysylalem wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azzu ja mialem umowe do konca maja i 1 marca chcialem ja zmienic. Niestety byly dla mnie tylko wysze pakiety (mialem optimum HD) Napisalem do Cyfry ze mialem 3 miesiace przed koncem renegocjowac kontrakt i ze chce oferte chciaz taka jak dla nowych i optimumHD. Pani odpisala ze zadzwoni do mnie konsultant. Po 3 dniach zadzwonil i sam zaproponowal:

Optimum HD 51zl

promo HD 0 zl

opcjonalnie:

MR 10 zl

Pace HD 5 zl

 

Nie wysylalem wypowiedzenia

 

mam dokladnie taka sama sytuacje co Ty.tez wciskaja mi tylko wyzszy pakiet.moglbys napisac dokladnie co im napisales w mailu.wysle im to samo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez dekodera,tak dobrze to narazie nie ma:) proponowali mi 10zl/miesiac za pvr albo 149 za sagema na wlasnosc. aha do mnie dzwonili wogole z tego nr 22 334 61 80 jakby to cos pomoglo,bo dzisiaj to mialem standardowy nr cyfry 310 45 46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokladnie taka sama sytuacje co Ty.tez wciskaja mi tylko wyzszy pakiet.moglbys napisac dokladnie co im napisales w mailu.wysle im to samo:)

 

W trakcie ostatniego przedluzania kontraktu telefonicznie zostalem poinformowany, ze bede mial mozliwosc, renegocjowac kontrakt 3 miesiace przed koncem umowy. Postanowilem to zrobic. Okazalo sie ze moge renegocjowac kontrakt tylko na wyzszy pakiet, a przeciez na wyzszy pakiet moge przejsc w kazdej chwili nie musze czekac na koniec kontraktu. Ja chce renegocjowac obecny kontrakt zostajac przy Optimum HD ale jak zostalem dzisiaj poinformowany (dwa razy) moge wybrac tylko C+ Optimum lub Superpremium. Czy zostalem wprowadzony w blad, gdy rok temu przedluzalem umowe? Chcialem przedluzyc umowe na warunkach: Optimum HD 56zl HD optimum promo - 0zł Multiroom 10zł Dekoder Pace PVR 0 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy piszecie w tych mailach?wyslalem chyba z 5 lub wiecej i tylko raz odpisali z czego nic sie nie dowiedzialem

O tym ze nie traktuja wszystkich równo i takie tam...:) u mnie poskutkowaly 2 maile i od razy byl tel. od nich:) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. chce teraz przedluzyc umowe na prestige hd. mam obecnie superpremium hd, multi room i pace pvr. zadzwonilem kontrolnie i zaproponowali mi 144 + 10 za mr co jest kiepska oferta. czy ktos juz przedluzal na prestige? jak tak to na jakie warunki mozna liczyc? i czy moga dac drugi dekoder tak abym mial pace a podmienie sobie na nowy ten ktory uzywam do mr i jest juz dosc stary (kiedys kupiony od cyfry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. chce teraz przedluzyc umowe na prestige hd. mam obecnie superpremium hd, multi room i pace pvr. zadzwonilem kontrolnie i zaproponowali mi 144 + 10 za mr co jest kiepska oferta. czy ktos juz przedluzal na prestige? jak tak to na jakie warunki mozna liczyc? i czy moga dac drugi dekoder tak abym mial pace a podmienie sobie na nowy ten ktory uzywam do mr i jest juz dosc stary (kiedys kupiony od cyfry).

Za wszystko 122 zł. Drugi dekoder HD musisz kupić albo dodatkowo dzierżawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...