Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Do końca tego miesiąca powinienem się zdecydować co dalej z moją umową (jeszcze nie wysłąłem wypowiedzenia). Obecnie mam pakiet kompakt + multiroom, za standardową cenę 58zł/msc i w związku z tym mam 4 pytania:

 

1. Z kanałów z "n" dają narazie tylko nSport i MGM i na inne nie ma szans? Chodzi mi o oglądanie Ligi Mistrzów, a ta leci na nPremium.

2. Chciałbym przedłużyć umowę na coś w stylu HD Kompakt + multiroom, na stronie 48zł/msc wychodzi (tj. bez targowania) ale przy umowie na 18msc. Czy można bez problemu wziąć na tych samych warunkach krótszą umowę?

3. Czy kanały HD są na cały okres umowy w tej samej cenie, tj. 0zł? Wcześniej HD to był to dodatkowy pakiet do Kompaktu za 11zł/msc, więc nie chciałbym się zdziwić, że nagle po kilku miesiącach muszę płacić więcej za te kanały.

4. Jak to wygląda w momencie wejścia oferty nc+? Mam wybór, mogę bez problemu zmienić umowę na ofertę z nc+ jak mi się będzie ta bardziej podobać, czy raczej będę "skazany" na stare warunku umowy (tj. te które wytarguję teraz przy przedłużaniu)?

 

edit:

Oczywiście dekodery mam, więc żadne nowe mnie nie interesują, no chyba że za darmo :lol:

 

@edit2

Jeszcze pytanie, jak to będzie z kodowaniem po wejściu nc+? Czy wtedy nie musiałbym zmieniać dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj przedłużałem, konsultant mówił, że w nocy powinny zostać włączone, ale ja już ok 22 odbierałem nSport oraz MGM. Polecam zrobić reaktywację karty.

Robiłem reaktywację i nic. W ICA też wyskakuje mi pakiet ten który mam zanim przedłużyłem umowę. Odblokowali tylko opcję zmiana oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam umowę do 30.04.2013r.

 

Dzwonili do mnie kilka dni temu, ale oferta mnie nie zadowalała. Chcę wysłać wypowiedzenie w najbliższym czasie, tylko nie wiem na jakiej zasadzie jest to tzw. "potwierdzenie odbioru". Wzór samego wypowiedzenia znalazłem. Napiszę, wsadzę w kopertę, zakleję, zaadresuję na kopercie i co? Idę na pocztę, nadaje poleconym (tzn. wypisuje taki specjalny druczek), daję list z tym druczkiem pani w okienku, ale na jakiej zasadzie ja otrzymam ewentualne potwierdzenie odbioru? Pytam, bo nigdy czegoś takiego nie robiłem. Pozdrawiam

wypowiedzenie muszą mieć miesiąc przed końcem umowy, wyślij sobie wcześniej, żeby nie zapomnieć. Piszesz wypowiedzenie -> koperta -> poczta ->druczek -> czy doszło sprawdzasz za pare dni na http://sledzenie.poczta-polska.pl/ po wpisaniu numeru id z poczty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Infinity007

 

Swoją drogą zastanawiam się czy przedłużać ofertę jeszcze z cyfrą+, kupując kota w worku na 12/18 miesięcy (póki co nie wiadomo, czy np. Premier League zostanie na antenie CANAL+, czy może przeniosą na jakiś inny kanał, podobnie jak np. w marcu z CANAL+ zniknęły premiery)?. Jeśli bym nie przedłużał umowy z Cyfrą+ to w maju (umowa do 30.04.2013r), jedynym wyjściem byłoby przejście jako nowy klient nC+, na warunkach ogólnych proponowanych przez nC+ bez targowania się. A jeśli teraz bym podpisał z Cyfrą+, na jakichś "atrakcyjnych" warunkach, to przy migracji może bym zachował te "atrakcyjne" warunki. Pytań wiele, odpowiedzi mało, trzeba czekać cierpliwie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targuję się C+ od tygodnia i jakoś się dogadać nie możemy. Na początku zaoferowali mi Superpremium za 99 + 5 za pvr na 13 miesięcy lub Optimum HD z HBO za 79 + 5 za pvr na 18 miesięcy. Dzisiaj dzwoniłem i zaproponowali mi tylko Superpremium za 97 + 5 za pvr... I w ogóle zero opcji dodatkowych w promocji przez kilka miesięcy nie zaproponowali. Mogliby sobie odpuścić już tego piątaka za pvr. Powiedziałem, że zawiodłem się i nie przedłużam umowy. I się nastawiłem psychicznie, że kończę z C+... W trakcie pisania tego postu, zadzwonili do mnie z C+. No i już mieli konkretniejszą propozycję. Przedstawili mi Superpremium za 89, bez opłaty za pvr, HGO GO za 0 zł przez cały okres umowy, Cinemaxy i Filmbox przez 7 miesięcy free i nSport i MGM przez 6 miesięcy. No cóż, złamałem się i wyraziłem zgodę... Tylko mam nadzieje, że nie będę tego teraz żałował:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam umowe do konca marca i chciałbym przedłuzyc na dobrych warunkach. wysałałem wypowiedzenie jakies 3 tygodnie temu ale oni do mnie nie dzwonią. 2 dni temu napisałem emaila z propozycją przedluzenia i prośbą o kontakt i dalej cisza. Czy im już na mnie nie zależy? Co zrobić aby przedłużyć tą umowe i dostać Nsport i MGM??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie w połowie grudnia (sprawdziłem - zostało przyjęte), umowa do końca lutego i ani jednego telefonu - kompletna cisza. Tydzień temu wysłałem moją propozycję na C+Optimum na warunkach z tego forum - minęło 5 dni roboczych i nic. Chyba nie chcą tych 65zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem wczesniej na cyfrze sie swiat nie konczy, skoro nie chca abonenta ktory placi rachunki w terminie, staz ma 6 letni to ich sprawa :)

 

wielka laska widze sie robi na utrzymaniu cyfry, dajemy Ci super hiper oferte tylko za 80zl, drozej niz ostatnio o 3zl ale mimo to jest wypas super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam umowę do 30.04.2013r.

 

no to witaj w klubie. Równiez wtedy umowa mi sie konczy. W sumie mamy i nie mamy komfortową sytuacje bo to jest ciezka decyzja. Mamy czas na wyslanie wypowiedzenia - mozemy to zrobic albo przed pojawieniem sie oferty nc+ albo po, poznając jej oferte. Pytanie czy "po" nie bedzie po ptokach jesli chodzi o ceny. Ale na mój nos - przy ewentualnym podpisywaniui umowy z nc+ mysle że bedą traktować dotychczasowych abonentów wlasnie jak dotychczasowych abonentów i bedzie można "wymuszac" na nich upusty jak na c+, co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdze ze wcale wypowiedzenia nie trza pisac,kwestia leży w rozmowie,i odpowiednim podejsciu,ja odkad jestem z nimi juz dobre 7lat,powiedziałem kiedyś ze nie po to probuje sie dogadac przez telefon teraz,zeby pozniej biegac po pocztach i pisac jakies wypowiedzenia co rok, jesli juz to wole zrezygnowac na dobre,zawsze bez tego dostawałem to samo co ci co pisali wypo.i co rok to powtarzam i sie sprawdza,ale mysle ze to moj ostatni rok z nimi i tak zobaczymy czas pokaże pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam superpremium hd+MR i dekoder sagecom. Za wszystko płace 119. Umowę mam do końca maja. Jutro wysyłam wypowiedzenie. Ale chciałbym podpisać jak najszybciej nowa umowę przed startem nc+. Dalej chciałbym zostać przy tym co jest. Ile jestem w stanie wynegocjować? Co mogę mieć wiecej niż teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to witaj w klubie. Równiez wtedy umowa mi sie konczy. W sumie mamy i nie mamy komfortową sytuacje bo to jest ciezka decyzja. Mamy czas na wyslanie wypowiedzenia - mozemy to zrobic albo przed pojawieniem sie oferty nc+ albo po, poznając jej oferte. Pytanie czy "po" nie bedzie po ptokach jesli chodzi o ceny. Ale na mój nos - przy ewentualnym podpisywaniui umowy z nc+ mysle że bedą traktować dotychczasowych abonentów wlasnie jak dotychczasowych abonentów i bedzie można "wymuszac" na nich upusty jak na c+, co sądzicie ?

 

Ja wysyłam w tym tygodniu. Jeden telefon już miałem, ale ze śmieszną ofertą. Co do targowania się z nC+ w późniejszym terminie, tego to nikt nie wie.

 

Witam, mam superpremium hd+MR i dekoder sagecom. Za wszystko płace 119. Umowę mam do końca maja. Jutro wysyłam wypowiedzenie. Ale chciałbym podpisać jak najszybciej nowa umowę przed startem nc+. Dalej chciałbym zostać przy tym co jest. Ile jestem w stanie wynegocjować? Co mogę mieć wiecej niż teraz?

 

Z tego co wyczytałem na tym forum, to niektórzy za "taki zestaw" płacą albo 89 albo 99zł, chociaż mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek przedłużyłem umowe:

C+optimum HD

HD Promo

PVR 500GB

MR

MGM, nSport 6m.

umowa 12m.

Cena za wszystko 67zł

Długie negocjacje, bo umowa kończyła mi się z końcem lutego.

Wsłałem propozycję taką jak wyżej, tylko z 6 m. HBO na próbę, ale powiedzieli że tego juz nie dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wyżej, a jaki miałeś do tej pory pakiet i na jaki okres?

 

wczoraj dzwonił do mnie gość i zaproponował mi umowę na 18msc C+ Optimum HD bez MR, PVR (mam Sagemcom HD) za 71zł. Obecnie mam C+ Compact HD za 62zł

troszkę słaba ta oferta - jakby mi dali PVR + nSport na 6msc to raczej bym się zgodził za te 71zł na 16msc.

jak myślicie, czy nie opłaca się bardziej nie przedłużać i wziąć od nowa C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...