Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Zibi03

 

Zamiast zaśmiecać forum takimi wpisami, opisz dokładnie jak to zrobiłeś. Bo póki co to jest spam - jak dopiszesz to, czego wszyscy oczekują to post może pozostanie.

Poczytaj 10 stron wstecz a wszystko było opisane.

Dzięki za pozostawienie posta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde,takie panowie fajne oferty dostajecie,a ja przed chwilą przedzwoniłem na 223104565 i normalnie włos dęba stanął mi na głowie.Za Canal+optimum HD, Multiroom,PVR, HD promo konsultant chciał ... 97 zł. Umowa do 31.01.2012.Wypowiedzenie zarejestrowane.Normalnie się załamałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy na jakiego konsultanta trafisz ; pozatym wiele osob rezygnuje z negocjacji bo dla nich 10;15;20zl/ m-sc to nie duza strata. Pozatym dziwne sie wydaje rozdawanie tak extra ofert przed fuzja gdzie moze byc problem z dotrfaniem umowy do konca.

Nie dziwi jedna rzecz dodatkowe kanaly premium - filmowe nikt tego nie bral to teraz rozdaja na prawo i lewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie to na jakiego konsultanta trafisz ma spore znaczenie, ale też trzeba troche pościemniać tak jak było to w moim wypadku,

dla mnie każda złotówka ma znaczenie - zwłaszcza że negocjowałem nieoficjalnie w imieniu rodziców i skoro można ugrać lepsze warunki to czemu by tego nie zrobić?

zwłaszcza że te 10,15.20zł w przeciagu całej umowy daje juz calkiem spore kwoty.

 

Jeśli chodzi o fuzje to sam jestem ciekaw jak to rozwiążą i mam tylko nadzieje że jesli znajda jednak jakies obejscie uniemozliwiajace klientom zrywanie umow za zmiane regulaminu to umożliwią "starym" klientom dokupienie kanałów npremium itp. ...ale Jak bedzie zobaczymy pewnie już niedługo, poki co ciesze sie z tego co wynegocjowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomoże mi ktoś znaleźć link w którym było zestawienie w pliku propozycji ze strony cyfry i czy ludzie to przyjmowali ? bo nie mogę tego zlokalizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon88 teraz mozesz miec klopot poniewaz oferty dla nowych zawieraja cennik multiroomu. Pozatym lubia zwlekac do samego konca , chociaz jak niemaja takiej oferty w systemie to moze byc klopot. Pozatym zobacz ile placisz teraz to moze podpisanie tego aneksu i tak bedzie korzystniejsze bo nowa umowa wejdzie od stycznia i skonczy sie w grudniu ?

 

@MZKS1929 było warto :D Dlaczego?

 

Zdzwoniłem jeszcze raz, puściłem jeszcze jedną historie innemu konsultantowi i po rozmowie z przełożonym dostałem to co chciałem czyli:

- Canal + Kompakt - 50 zł

- MR - 0 zł

- Hd promo: 0 zł

- HBO, Filmbox i Cinemax na 7 miesięcy - 0 zł

- Umowa na 18 miesięcy

RAZEM - 50 zł

 

Łącznie odbyłem dzisiaj dwie rozmowy, obydwie z mojej inicjatywy. Straciłem godzinę, ale mam 10 zł miesięcznie więcej na koncie więc myślę że było warto zwłaszcza że rachunek za styczeń miał wynosić 104 zł, a będzie wynosił 50 zł ;)

Konsultant musiał chwile szukać tej oferty w systemie więc przypuszczam że jest to stara oferta, rzadko i niechętnie sprzedawana, ale jak widać dostępna, więc walczcie ;)

Teraz tylko czekam na fuzje ofert i ewentualne dokupienie kanałów Npremium , jeśli nie będzie Ligi Mistrzów na Canal+ i wtedy będę miał wszystko co mi potrzeba ;)

 

Pozdrawiam i powodzenia ;)

 

@szymon88 no niezle tez mnie to interesuje obecnie C+START HD 42zl. do marca umowa ale siadlo by na swieta to wychaczyc wszystko tylko bez MR.

powiedz mi co to takiego jest,co tam w sklad wchodzi Hd promo: 0 zł,i co pozniej po tych 7miesiacach z tymi kanalami mozna rezygnowac?czy trza bulic? HBO, Filmbox i Cinemax na 7 miesięcy - 0 zł.daj znaka bo chyba pora ich przycisnac juz wkrotce :)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ Optimum HD - 62 zł

Multiroom - 0 zł

Dekoder Pace 500 - 0 zł

Drugi dekoder mogę wziąć za 5 zł (Philips PVR)

HD Optimum Promo - 0 zł

HBO w grudniu za 0 zł, potem sami odłączą

 

Pod koniec października pierwszy telefon od cyfry i propozycja z kosmosu (umowę miałem do końca roku).

Na początku listopada wysłałem wypowiedzenie. Tydzień temu telefon i propozycja jak wyżej tylko że MR za 15zł. Zasugerowałem że chcę za 0 to oczywiście niemożliwe.

No i wczoraj telefon i żebym powiedział co chcę. Zgoda bez żadnego szemrania, konsultowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon88 teraz mozesz miec klopot poniewaz oferty dla nowych zawieraja cennik multiroomu. Pozatym lubia zwlekac do samego konca , chociaz jak niemaja takiej oferty w systemie to moze byc klopot. Pozatym zobacz ile placisz teraz to moze podpisanie tego aneksu i tak bedzie korzystniejsze bo nowa umowa wejdzie od stycznia i skonczy sie w grudniu ?

 

@MZKS1929 było warto :D Dlaczego?

 

Zdzwoniłem jeszcze raz, puściłem jeszcze jedną historie innemu konsultantowi i po rozmowie z przełożonym dostałem to co chciałem czyli:

- Canal + Kompakt - 50 zł

- MR - 0 zł

- Hd promo: 0 zł

- HBO, Filmbox i Cinemax na 7 miesięcy - 0 zł

- Umowa na 18 miesięcy

RAZEM - 50 zł

 

Łącznie odbyłem dzisiaj dwie rozmowy, obydwie z mojej inicjatywy. Straciłem godzinę, ale mam 10 zł miesięcznie więcej na koncie więc myślę że było warto zwłaszcza że rachunek za styczeń miał wynosić 104 zł, a będzie wynosił 50 zł ;)

Konsultant musiał chwile szukać tej oferty w systemie więc przypuszczam że jest to stara oferta, rzadko i niechętnie sprzedawana, ale jak widać dostępna, więc walczcie ;)

Teraz tylko czekam na fuzje ofert i ewentualne dokupienie kanałów Npremium , jeśli nie będzie Ligi Mistrzów na Canal+ i wtedy będę miał wszystko co mi potrzeba ;)

 

Pozdrawiam i powodzenia ;)

 

@szymon88 no niezle tez mnie to interesuje obecnie C+START HD 42zl. do marca umowa ale siadlo by na swieta to wychaczyc wszystko tylko bez MR.

powiedz mi co to takiego jest,co tam w sklad wchodzi Hd promo: 0 zł,i co pozniej po tych 7miesiacach z tymi kanalami mozna rezygnowac?czy trza bulic? HBO, Filmbox i Cinemax na 7 miesięcy - 0 zł.daj znaka bo chyba pora ich przycisnac juz wkrotce :)8)

 

Jeśli nie potrzebujesz MR to powinni ci na starcie już zaoferować 55zł za c+kompakt przy umowie na 12 miesięcy, lub 50zł przy 18 miesiacach. Ja przedewszystkim walczyłem o darmowy Mr i to mi sie udalo...

wejdz sobie pod ten link: http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html i kliknij hd promo przy pakiecie kompakt i bedziesz wiedzial co sie w tym zawiera ;)

hbo musze sam wyłączyć w lipcu a reszta dezaktywuje sie automatycznie.

 

oczywiscie pierw musisz wyslac wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

negocjowałem nieoficjalnie w imieniu rodziców

 

Właśnie miałem pytać o podobną kwestię. Moi teściowie także mają Cyfrę+, umowa konkretnie jest na teściową. Co zmiana oferty, to oczywiście teściowa po pierwszym telefonie ulega na wszystko...

Powiedzcie mi w jaki sposób mogę w jej imieniu negocjować warunki przedłużenia umowy. Chciałbym załatwić dla niej jakąś dobrą cenę i dekoder bo mają już bardzo stary...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuję to nie pozwolą nikomu innemu negocjować niż osoby która jest na umowie...

jedynie 'podszyć' sie trzeba ;] albo byc obok i doradzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi w jaki sposób mogę w jej imieniu negocjować warunki przedłużenia umowy. Chciałbym załatwić dla niej jakąś dobrą cenę i dekoder bo mają już bardzo stary...

 

Musisz napisać upoważnienie, dać teściowej do podpisu i wysłać do Cyfry.

 

Ja takie upoważnienie wysyłałem jakiś czas temu w związku z umową rodziców. Napisałem, dałem do podpisania, zeskanowałem i wysłałem mailem (zadzwoń na infolinię i dopytaj się, czy nic się nie zmieniło - mogą teraz np. żądać przysłania pocztą). Zmieniłem dane kontaktowe (telefon, e-mail) i nawet nie mają kontaktu do rodziców, wszystko załatwiane jest przeze mnie. Papiery tylko przychodzą na adres rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa na okres 18 miesięcy

C+Optimum HD 65 zł

HD Promo 0 zł

Pace PVR 5 zł

MULTIROOM 0 zł

Pace PVR 10 zł

HBO HD 7 pełnych m za 0 zł po tym okresie 19,90 lub możliwość rezygnacji

Cinemax i Filmbox 7 pełnych miesięcy za 0 zł

Razem 80 zł

 

Można pewnie jeszcze taniej za miesiąc (umowa do końca stycznia), ale może być również drożej (np. bez HBO itp.) no i to przysłowie „Chytry dwa razy traci” Mam dwa PACE wiec jestem zadowolony. Wypowiedzenie wysłane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wczorajszym telefonie i ofercie 97 zł za canal+optimum, hd promo ,multiroom i pvr wysłałem wczoraj swojąpropozycjęna maila i

ostatecznie stanęło na :

umowa na 18 miesięcy

canal+ optimum HD -71 zł

multiroom -0 zł

hd promo -0zł

hbo,filmbox,cinemax gratis na 7 miesięcy

możliwośc wynajęcia pvr -5 zł

Jestem zadowolony.Pewnie bym wyszarpał jeszcze te 6 zł mniej,ale już chciałem mieć spokojne święta.I po drugie te warunki prawdopodobnie tylko do fuzji,czyli na jakieś 3 miesiące.Panowie-warto brać tego PVR 500 gb?. Mam 1 kabel antenowy i obecnie tego sagemcoma od cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Musisz napisać upoważnienie, dać teściowej do podpisu i wysłać do Cyfry.

 

Ja takie upoważnienie wysyłałem jakiś czas temu w związku z umową rodziców. Napisałem, dałem do podpisania, zeskanowałem i wysłałem mailem

 

Dzięki kolego. Wiele mi pomogłeś.

Czy możesz mi wysłać treść lub skan takiego pisma? (może być na pv)

 

ps. i jeszcze jedno, na jaki adres to wysłałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...