Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No na "...jeszcze więcej.." bym nie liczył,

fajnie jakby dawali te same warunki co na przedłużenie

- na gwałt potrzebny mi będzie na święta multiroom ;) dla synka

teraz zaproponowali mi w mailu go za 20 zł + drugi dekoder za 20 zł - wyśmiałem ich. Za cały abonament z c+ płacę parę złotych więcej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,obecnie mam pakiet optium z c+

Mam umowe do końca grudnia obecnie nie otrzymałem zadnej ciekawej promocji a wypowiedzenia nie chcę wysyłać bo zalezy mi na c+ w związku z tym mam pytanie:

Chcę obniżyc abonament na najmniejszy start z c+ i mieć umowe na czas nieokreslony ,kiedy powinienem zgłosić cyfrze zmniejszenie pakietu aby nie płacić za optium z c+ ponad 100zł ? czy do końca listopada czy do końca grudnia? i jeżeli zmniejszam po zakończeniu umowy pakiet na start z c+ to czy jest to bezpłatne? (wiem,że w trakcie trwania umowy trzeba płacić)

 

moja umowa obowiązuje do końca grudnia 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to że złożysz wypowiedzenie nie jest równoznaczne z rezygnacją z cyfry..poczytaj sobie poprzednie wpisy i zobacz czy takie oferty cie interesuja jak ludzie dostaja...wyslij wypowiedzenie i twardo walcz o nie a wkoncu dostaniesz to co chcesz...wypowiedzenia ma byc tylko straszakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,obecnie mam pakiet optium z c+

Mam umowe do końca grudnia obecnie nie otrzymałem zadnej ciekawej promocji a wypowiedzenia nie chcę wysyłać bo zalezy mi na c+

 

Mi też bardzo zależało na c+, bo gdzie oglądałbym mecze :) Wypowiedzenie powinieneś jak najszybciej wysłać i wtedy dostaniesz ciekawą ofertę. Wczoraj (pierwszy tel. z cyfry choć była konsultacja z przełożonym) przedłużyłem umowę na Canal + Optimum, 65 PLN/msc., Pace PVR 500 0 PLN, HBO 6 msc gratis, Cinemaxy i Filmboxy 7 msc. gratis (multiroom mnie nie interesował).

Wypowiedzenie oczywiście wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą pierwszy telefon z Cyfry

 

Umowa kończy się 31.12

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane

 

Propozycja:

- umowa na 18 miesięcy

- Canal+ Optimum HD za 71 zł/m-c

- Optimum HD Promo za 0 zł/m-c

- Dekoder Pace PVR za 10 zł/m-c (teraz mam za 0)

- HBO 7 miesięcy gratis, później można wziąć za 19,90

- Filmbox i Cinemax gratis 7 miesięcy

 

Jak sądzicie, da się coś jeszcze ugrać? Na pewno powalczę z tym PVR bo teraz mam za 0 więc z jakiej racji mam płacić dyszkę? Da się jeszcze coś ugryźć z C+ Optimum HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszą ofertę miałem jeszcze gorszą od Twojej C+Optimum HD 78 zł

Dziś druga oferta:

Canal+ Optimum HD 65zł

Optimum HD promo 0 zł

Multiroom 10zł

Philips PVR 5zł lub Pace PVR 10zł

Wypowiedzenie zarejestrowane

Umowa do 31.01.2013

Oczywiście czekam na lepszą ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uprzednim wysłaniu wypowiedzenia umowy kończącej się 31.12.2012, a także maila (jednego) ze swoją propozycją dostałem telefon nr 3 z następującą propozycją:

 

Canal+ Optimum HD 65zł

Optimum HD promo 0 zł

Multiroom 0zł

HBO 7 miesięcy gratis, potem 19.90

Cinemax i Filmbox 7 miesięcy gratis (bardzo miła i rzeczowa Pani sama z siebie zaproponowała)

do tego mogę dokupić przed końcem roku start hd za 10zł miesięcznie

 

Chciałem umowę na 12 miesięcy ale 18 także mi odpowiada. Umowa przedłużona choć z bólem serca: coraz mniej mi się oferta Cyfry podoba ale nic lepszego nie dostanę w kraju :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uprzednim wysłaniu wypowiedzenia umowy kończącej się 31.12.2012, a także maila (jednego) ze swoją propozycją dostałem telefon nr 3 z następującą propozycją:

 

Canal+ Optimum HD 65zł

Optimum HD promo 0 zł

Multiroom 0zł

HBO 7 miesięcy gratis, potem 19.90

Cinemax i Filmbox 7 miesięcy gratis (bardzo miła i rzeczowa Pani sama z siebie zaproponowała)

do tego mogę dokupić przed końcem roku start hd za 10zł miesięcznie

 

Chciałem umowę na 12 miesięcy ale 18 także mi odpowiada. Umowa przedłużona choć z bólem serca: coraz mniej mi się oferta Cyfry podoba ale nic lepszego nie dostanę w kraju :(

Pytałeś o PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! mi również kończy się umowa 31 grudnia, mam:

Canal+ Optimum HD 57zł

Optimum HD 11 zł

Multiroom 15zł

HBO 19,9zł

dekoder pvr - 0 zł

za to płacę teraz 102,9zł - telefon z propozycją przedłużenia to samo ale za 109zł - czy to jest maks co mogę otrzymać? czy np. bez problemów powinienem powalczyć o dodanie Cinemax i Filmbox na 7 miesięcy gratis? był to pierwszy tel z cyfry - czy powinienem sam zadzwonić czy czekać na drugi kontakt, te 109zł skłonny byłbym zaakceptować ale z tym gratisem :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zibi03: mam swój sprzęt i nie chcę nic robionego dla platform cyfrowych więc nie pytałem, a Pani nawet nie poruszała tego tematu

@robsonrb: miałem niemal dokładnie (poza pvr'em) takie same warunki jak Ty przed dzisiejszym telefonem więc możesz zbić przynajmniej do tego co ja mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! mi również kończy się umowa 31 grudnia, mam:

Canal+ Optimum HD 57zł

Optimum HD 11 zł

Multiroom 15zł

HBO 19,9zł

dekoder pvr - 0 zł

za to płacę teraz 102,9zł - telefon z propozycją przedłużenia to samo ale za 109zł -

po co jak to wszystko możesz mieć za 65 złociszy :) przez 7 miesięcy a potem + 19,9zł za HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się postarasz to ugrasz

 

Canal+ Optimum za 62-65zł

HD Optimum Promo za 0zł

Pace PVR 0zł

Multiroom 0-10zł

Philips do Multiroom za 5zł

 

A więc płacisz od 67 do 80zł zależy na jakiego konsultanta trafisz

A jak zależy ci na HBO to na zasadzie włącz i wyłącz co drugi miesiąc dodatkowo 27zł

czyli w najniższej opcji 94zł w grudniu, 67zł w styczniu i tak dalej co 2mc co średnio daje na miesiąc 80,5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie czy w związku z wycofaniem Zone Romantica jak będe negocjował c Cyfrą+ nowe warunki to czy mogę odtrzymać w cenie abonamentu C+ Optimum internet od Play czy wiadomo ile kosztuje aktywacja i ile jest dostępnych GB w cenie abonamentu rozumiem ze więcej się nic nie płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...