Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Umowa skończyła mi się na początku września, najlepsza proponowana oferta to :

Canal+ Optimum

HD Optimum Promo

oraz dekoder HD na wypożyczenia - za 67zł

Od miesiąca negocjuje multiroom, ale mówią,że nie ma szans.Doradźcie proszę co robić?Czy czekać nadal czy może ktoś dostał lepszą ofertę?Jestem abonentem od ładnych kliku lat, jeśli się nie mylę to już 7 lub 8 będzie.Z góry dziękuję za wszystkie odp i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odp.Dzwonią po 20-30 razy dziennie i trzymają się swoich warunków. Zależy mi na tym miltiroomie...Doradz mi proszę czy ta cena 67 zł jest ok?Czy jest szansa, aby dali multiroom?

Pozdrawiam

 

Właśnie odebrałam kolejny tel od niezbyt miłej Pani która zakomunikowała mi,że od 1 listopada będę płaci 107 zł.

Na wieść ,że ktoś dostał multiroom za 0zł i jeszcze tańszą ofertę prawie "potargała" mnie przez słuchawkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PanJacenty

W moim przypadku staż miał znaczenie i regularne wpłaty - przynajmniej tak mówili :lol2:

@kasiaaa

Nie przesadzaj z 30 tel dziennie :wink:

Czekaj cierpliwie i w oststnie dni są najlepsze oferty,a tel nie musisz odbierać (ja paru nie odbierałem,a w przedostatni dzień zadzwonili,powiedziałem za ile moge wziąźć i od razu taka oferta była dostępna dla mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odp.Dzwonią po 20-30 razy dziennie i trzymają się swoich warunków. Zależy mi na tym miltiroomie...Doradz mi proszę czy ta cena 67 zł jest ok?Czy jest szansa, aby dali multiroom?

Pozdrawiam

 

Właśnie odebrałam kolejny tel od niezbyt miłej Pani która zakomunikowała mi,że od 1 listopada będę płaci 107 zł.

Na wieść ,że ktoś dostał multiroom za 0zł i jeszcze tańszą ofertę prawie "potargała" mnie przez słuchawkę :D

 

U mnie chcieli 10 zł za multiroom, niżej się zejść nie dało, więc nie wziąłem.

To 67 zł to z jakim dekoderem?

Ile teraz płaciłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię poważnie o 30 tel dziennie!Nie odbieram ich oczywiście, ponieważ nie mam na to czas.Odbieram 2-3 dziennie i cały czas ta sama "śpiewka".Teraz za Canal+ Optimum płacę 64 zł.Jeśli chodzi o dekoder to szczerze przyznam,że nie wiem jaki, ponieważ na wstępie powiedziałam,że go nie potrzebuje. Natomiast zmartwiłam się faktem,że od 1 listopada mam płacić 107 zł i nie bardzo rozumiem dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa skończyła mi się na początku września [..]

 

[..]Natomiast zmartwiłam się faktem,że od 1 listopada mam płacić 107 zł i nie bardzo rozumiem dlaczego?

 

rozumiesz dlaczego?

 

tak ten Świat jest urządzony, że wszelakie zobowiązania terminowe przechodzą na czas nieokreślony i trzeba je po prostu wypowiedzieć zgodnie z regulaminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wprowadzaj ludzi w błąd ;będą czekać do końca okresu wypowiedzenia to znaczy 3 miesiące od złożenia wypowiedzenia .wiem coś na ten temat

Kasiu pisz wypowiedzenie i wyślij koniecznie jutro bo to jest ostatni dzień miesiąca żeby nie zachaczyło o listopad .Jeśli wyślesz jutro to dopiero dobre ofery dostaniesz pod koniec stycznia tj.w ostatnich dniach okresu wypowiedzenia.

Nie wysylajac wypowiedzenia... umowa przechodzi na czas nieokreslony i placisz wg cennika.. i wtedy umowa obowiazuje z 3 miesiecznym okresem wypowiedzenia.

Po kilku telef. od konsultantów z bardzo słabymi propozyciami i oczywiscie moimi stanowczymi odmowami miesiac ciszy i nagle 4 dni przed końcem umowy

C+ Optimum HD - 62 zł (stały rabat 45 zł)

HD promo - 0 zł

Multiroom - 0 zł

dekoder HD-0 zł

czyli to co chciałem bez proszenia .

 

dane adresowe

Tel: miasto, data

Nr abonenta:

 

Rezygnacja z umowy o abonament

 

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego.

 

 

Z poważaniem

(podpis)

 

Adres do korespondencji

CANAL+ Cyfrowy S.A.

02-100 Warszawa

skr. pocztowa 8

 

koniecznie list polecony za potwierdzeniem odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. 23 dostałem rewelacyjną ofertę na Multiroom i dekoder Philipsa PVR

Mianowicie mogę wieć wszystko w promocyjnej cenie za 35zł MC

 

A że byłęm po kilku browarach to powiedziałem pani kochanej pare slów brzydkich i ładnych nawet padło słowo kocham cię :P

Generalnie jaja niezłe były a pare brzydkich słów poszło za późny telefon z beznadziejną ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kończy mi się umowa. Wypowiedzenie oczywiście wcześniej wysłane. Do tej pory dzwonili do mnie zaledwie kilka razy i co dziwne za każdym razem ten sam konsultant. Ostatnia oferta była kilka dni temu

C+Optimum - 62 zł,

HD Promo - 0 zł,

PACE - 0 zł

multiroom - 10 zł

Razem - 72 zł.

Odmówiłem, ale się martwię bo umowa do dzisiaj.

Zadzwonią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...