Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś się orientuje jaką ofertę w tej chwili Cyfra proponuje dla pakietu Superpremium? Ostatnie wpisy dotyczą bowiem raczej opcji Canal+Kompakt i Canal+Optimum.

 

Pozdrawiam

Dzis zaproponowano mi telefonicznie SuperPremium za 99zl

Opcje dodatkowe : PVR : 10zl ; Multiroom 0zl

 

Odmowilem czekam na C+Optimum 62zl i wtedy HBO za 19,90 + PVR 0zl + Multiroom 0zl (czesc dostala takie oferty)

Pakiet ten sam co zaproponowany SuperPremium ... tylko skrzynka piwa jeszcze w cenie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym sie czepiał ale jednak nie to samo. Choć uważam, że jest to absurdalne ale w superpremium jest Animal Planet HD a w pakiecie C+Optimum HD z gratisem HD Optimum Promo już nie ma. Ja nie mam parcia na ten program ale rodzina... Dla kogoś komu zależy nie ma wyboru i weźmie superpremiumHD. Zresztą na ten temat było już pisane.

:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ... wczoraj zadzwonił do mnie gośc z cyfry celem przedłużenia umowy, która kończy się w grudniu. Dał jakąś tam ofertę na którą nieopacznie dałem si wkręcić i zgodziłem sie

na aneks. Czy teraz mam jakiś czas odkręcenie całej sprawy czy już przez następne 12 miesięcy jestem uziemiony! na infolini konsultantka twierdzi że w przypadku jeżeli chodzi o aneks do istniejącej umowy nie mogę już zrezygnować !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ... wczoraj zadzwonił do mnie gośc z cyfry celem przedłużenia umowy, która kończy się w grudniu. Dał jakąś tam ofertę na którą nieopacznie dałem si wkręcić i zgodziłem sie

na aneks. Czy teraz mam jakiś czas odkręcenie całej sprawy czy już przez następne 12 miesięcy jestem uziemiony! na infolini konsultantka twierdzi że w przypadku jeżeli chodzi o aneks do istniejącej umowy nie mogę już zrezygnować !!!

Może napisz na co tak cię wkręcił w tym aneksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprawy malsona, to czy w przypadku zakupu czegokolwiek/podpisywanie umowy przez telefon jest 10 dni na rozwiązanie umowy? Kiedyś pracowałem na telesprzedaży jednej z sieci komórkowych i taka możliwość była. Nie wiem, czy to była dobra wola operatora czy takie przepisy, ale to już było z dwa lata temu. Nie wiem jak to wygląda dziś i jakie są procedury w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracamy do tematu ... Dzis otrzymalem Takie oferty w 18-miesiecznym aneksie przedluzeniowym :

 

C+Optimum HD = 65 zl + Multiroom 10 zl = 75zl + Pace 10zl = 85zl

SuperPremium = 89 zl + Multiroom 10 zl = 99zl + Pace 10zl = 109zl

C+Prestige = 133zl + Multiroom 0 zl = 133zl + Pace 10zl = 143zl

 

Zadnych rewelacji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna umowa z Cyfrą+ trwa do końca listopada. Dodam, że obecnie płacę 93 zł za pakiet Pakiet CANAL+ Kompakt.

Chciałbym już dzisiaj przedłużyć umowę. Myślę nad pakietem Zestaw CANAL+ SUPERPREMIUM HD, umowa na 18 miesięcy, 6 pierwszych miesięcy gratis. W ica wygląda to tak:

http://img543.imageshack.us/img543/1213 ... miumhd.jpg

 

Wszystko pięknie, tylko nie jestem pewien ile tak naprawdę będę miesięcznie płacić. Na tym screenie u dołu widać, że małym druczkiem napisane jest:

„Opłata za Multiroom wynosi 20 zł miesięcznie”

 

No i teraz pytanie, czy te 20 zł jest w ramach tych 146 zł za pakiet, czy też trzeba dodatkowo je doliczyć (czyli 166 zł miesięcznie)?

Przygotowałem więc takie wyliczenia:

 

Multiroom w cenie pakietu:

146 zl * 12 miesięcy = 1752 zl

1752 zl / 18 miesięcy = 97,33 zl

 

Dodatkowe 20 zl za Multiroom:

166 zl * 12 miesięcy = 1992 zl

1992 zl / 18 miesięcy = 110,66 zl

 

Ile więc będę średnio miesięcznie płacił? 97,33 zł, czy 110,66 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z multiroomem będziesz płacić jeszcze więcej, bo pełną kwotę przez cały okres umowy, czyli: 97,33 (średnio) + 20,00 = 117,33 PLN. Do tego jeszcze koszt dekoderów.

 

W ogóle to nie po to jest ten wątek, żeby przedłużać umowy na beznadziejnych warunkach z ICA. Przeczytaj kilka/kilkanaście ostatnich stron i zobaczysz, że można dostać dużo lepsze oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu można przedłużać umowę "z gadżetem".

Ja to zrobiłem dzisiaj "w punkcie" na warunkach "jak dla nowych" (ale oczywiście bez tej opłaty aktywacyjnej).

Tablet dopiero mają mi przysłać.

Może ktoś napisze czy oferta "z gadżetem" dla wypowiadających umowę jest taka sama bądź lepsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...