Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zaproponował mi C+Optimum na 12 m-cy za 57 zł.

Nie ma takiej oferty.

 

jest tylko oferta c+ opt.hd za którą można dostać min.62zł. na 12mies. coś tu kurak pokręcił w zasadzie to nie jest oferta tylko tyle można od c+ przy dobrych wiatrach wyciągnąć.

 

Kłania się czytanie ze zrozumieniem: Kurak opisywał swoje poprzednie negocjacje z C+, a nie ofertę zaproponowaną obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkluzją dla mnie jest fakt że platforma ta ewidentnie robi z długoletnich abonentów za przeproszeniem [beep] próbując ich z każdej strony że tak powiem nie ładnie "wydymać" nie ze mną te numery papa niech sobie wsadzą ten ich Canal+ co jedynie piłka ich ratuje a reszta to już to samo co na innych platformach. I za co taka kasa jak prawie niczym się nie różnią od konkurencji.
Czy Ty czasem czytasz co piszesz? Czy otrzymanie 9mc rabatu zamiast 6mc to nic? Czy MR za darmo zamiast za 10pln to nic? Czy PVR za darmo, zamiast 10pln to nic? To dla Ciebie jest dymanie abonenta? Powinni Ci dać dożywotni zakaz podpisywania umowy z tą, czy nową platformą. [beep]ość jak widać nie zna granic.

 

Bez kitu jak bym tam pracowal to tez bym go pogonił tam pracuja tez ludzie pamietajcie o tym :). Wszytkim nie dogodzisz z jednej strony paniska chcace zawsze zlotowke taniej niz sasiad z drugiej Ci dla ktorych oferta powinna byc jednakowa dla wszystkich. Zeby zrozumiec dlaczego to wyglada w ten sposob trzeba pojac dzialanie tak duzego przedsiebiorstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada z Twojej perspektywy natomiast firma jest nastawiona na zarobek i jesli nowy zaplaci wiecej i koszt jego pozyskania bedzie w przeliczeniu bardziej oplacalny niz utrzymanie wiecznie zrabatowanego Klienta to nikt nie bedzie patrzyl ile lat tu jest. Liczy sie zysk i dopoki system sie sprawdza nikt tego nie zmieni napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Żuko

Podwyżka nie zabiera rabatu... (masz prawo do wypowiedzenia)

Nie

Aneks obowiązuje od razu

Tak

 

Negocjować w takim razie nie mogę, ale mogę w punkcie podpisać umowę na warunkach, jakie przedstawiono mi w ICA (notabene takie same, jak dla nowych abonentów, ale przy cenach w C+ pakiet StartHD + paczka Canal+ nie wychodzi tak tragicznie)?

 

+ Czy w święta centrum telefoniczne C+ jest czynne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przedłużyłem.

C+Optimum HD - 9x50%, 3x100%

PVR Pace 500 GB - 0 zł 12 m-cy.

Wypowiedzenia nie wysyłałem.

Wcześniej walczyłem jeszcze o multiroom ale teraz z niego zrezygnowałem gdyż stwierdziłem, że dzieciaki jeszcze za małe by mieć telewizor w pokoju - może za rok.

W chwili obecnej mogłem wziąć MR za 10 zł + PVR Philips 5 zł. Po zarejestrowaniu wypowiedzenia MR mógłby być dodatkowo za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą dzwoniłem, bo kończy mi się rabat na HBO, przedłużony po lepszej cenie. Ale już mi proponowali umowę na nowych warunkach, obecne abo -50% na 9mcy (umowa na 12, potem c+optimum dalej 57zł bo za tyle go mam), pace pvr za 0zł, MR za 0zł. Niezła oferta, poczekam jeszcze do listopada ma być już lepsza oferta jak sam konsultant zasugerował.

 

A pytanko za ile teraz idzie wyszarpać superpremium? 99zł z damrowym pvr i MR to standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz umowe do listopada to po pierwsze: oferty beda dla Ciebie dostepne dopiero we wrześniu, po drugie niemożliwe jest abyś otrzymał na 4 miesiace przed koncem okresu minimalnego takie warunki, po trzecie nie istnieje taka oferta jak 9mcy/50% a nastepnie kwota 57zl. Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj na maila dostałem ofertę przedłużenia w opcji KOMPAKT za 36zł lub OPTIMUM za 53,50zł i byliśmy dziś dogadani na telefon. Zadzwoniła dziewczyna (nieco zagubiona w temacie) i nie dała sobie wytłumaczyć, że mieliśmy rozmawiać o powyższej propozycji.

Zaproponowała mi... KOMPAKT za 39zł lub OPTIMUM za ponad 57zł O_O

Czyli gorzej nawet niż w sprawdzonej przeze mnie ofercie przedłużeniowej w ICA.

 

Powiem szczerze, jestem zaskoczony ZEROWYM przepływem informacji w C+ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września (wypowiedzenie jeszcze nie wysłane). Dotychczas CANAL+KOMPAKT z Pace PVR opłata stała 62/mies.(47 +15 za Pace PVR)

 

1. propozycja (20.08)

85/mies. (stała opłata przez 12 miesięcy) za

CANAL+OPTIMUM HD + HD OPTIMUM PROMO + PACE PVR

 

lub

 

68/mies. (stała opłata przez 12 miesięcy) za

CANAL+KOMPAKT HD + HD KOMPAKT + PACE PVR

 

a bez PACE'a 10 zł taniej

 

powiedziałem że to gorzej niż dla nowych, ale Pani mówiła że lepiej i w sumie miała rację (nowi w promocji -50%/6mies za to samo średnio 90,25 za C+OPTIMUM i 71,50 za C+KOMPAKT)

oczywiście odpowiedziałem że to za drogo i muszę się zastanowić. Powalczę o 50%/9mies i PACE PVR za 0 (średnio 66,87/mies za C+OPT lub 51,25/mies za C+KOM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...