Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Głupia sprawa, przedłużyłem kilka dni temu umowę i odebrałem dekoder Sagemcom HD (darmowa dzierżawa) i dopiero w domu się zorientowałem, że nie działa ze splitterami. Da radę jakoś go wymienić na inny dekoder hd bez opłat? Czy zostałem z bezużyteczną skrzyneczką na półce do następnego przedłużenia kontraktu? :P

 

 

Niestety ale dałeś [beep]...

 

Teraz abo będziesz kożystał z tego dekodera albo go oddasz i weźmiesz PVR za 10-20zł mc.

Innego dekodera HD nie ma w ofertcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed jakąś chwilą przedłużyłem umowę na następne 12 miesięcy:

CANAL+KOMPAKT HD - 51 zł, stała cena

HD KOMPAKT - 0 zł

PVR PACE - 0 zł

3 filmy VOD :) gratis

Wypowiedzenie wysłane jeszcze w czerwcu (umowa do końca sierpnia). Po Waszych sugestiach wysłałem swoją propozycję mailem ze strony ze swoimi warunkami (jak wyżej).

Dzisiaj rano dzwonił konsultant i stwierdził, że opcja rabatu 9mies/50%, 3mies/0% jest niedostępna, ale zaproponował stałą cenę i przystał na resztę warunków oprócz filmów, które też niby niedostępne. Poprosiłem o czas do namysłu i umówiłem się na jutro. Ale oto jeszcze dziś wieczorem dzwonił inny i po tradycyjnej konsultacji z przełożonym zgodził się również na 1 gratisowy film VOD przez 3 miesiące. Nie zależało mi na nich za bardzo, ale byłem ciekaw jakie są możliwości negocjacji... To co teraz? Może pakiet HBO/Cinemax/Filmbox gratis przez 3 miechy jak dla nowych... Kto da radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy także cześć Wszystkim.

Dołączam do tematu ponieważ jestem aktualnie w trakcie ... pertraktacji z "kochaną" Cyferką;). Umowa do końca sierpnia. Wypowiedzenie poszło na początku lipca. Pierwsza oferta przedłużenia nadeszła mniej więcej w połowie lipca ale na warunkach, mówiąc delikatnie ... śmiesznych;) Generalnie średnia cena za wszystkie rzeczy, które chciałem była by wyższa o ok 20zł niż dla nowych Klientów;) Było minęło. Wczoraj dostałem kolejny tel. z ofertą:

1. CANAL+ OPTIMUM HD - 12x75zł

2. HD Optimum Promo - Rabat 100% przez 12 m-cy.

3. Dekoder Pace PVR HD - rabat 100% przez 12 m-cy

4. MultiRoom - 10zł przez 12 m-cy

5. Dekoder Philips PVR HD - 5zł przez 12 m-cy

Czyli, po tym co przeczytałem na forum ... kicha.

Żeby oszczędzić sobie i konsultantom czasu i zabawy w kotka i myszkę wysłałem dzisiaj maila z propozycją taką jak powyżej tyle tylko, że na warunkach: C+ OPT HD - 10x53,5zł + 2x107zł + reszta za free. Czekam cierpliwie na telefon;)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem kolejny tel. z ofertą:

1. CANAL+ OPTIMUM HD - 12x75zł

2. HD Optimum Promo - Rabat 100% przez 12 m-cy.

3. Dekoder Pace PVR HD - rabat 100% przez 12 m-cy

4. MultiRoom - 10zł przez 12 m-cy

5. Dekoder Philips PVR HD - 5zł przez 12 m-cy

Czyli, po tym co przeczytałem na forum ... kicha.

Żeby oszczędzić sobie i konsultantom czasu i zabawy w kotka i myszkę wysłałem dzisiaj maila z propozycją taką jak powyżej tyle tylko, że na warunkach: C+ OPT HD - 10x53,5zł + 2x107zł + reszta za free. Czekam cierpliwie na telefon;)

Pzdr

Nie dostaniesz wszystkiego za darmo z tego co oczekujesz bo obecnie nie ma szans na drugi dekoder PVR HD (Philips) za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli giełda trwa - trzeba to zebrać do kupy - zapisać dokładnie np. sierpień 2012 - spis wszystkich opcji - cena i wtedy wszyscy będą się targować o to samo he he :)

Dobrze myślisz , wszyscy którzy są na czysto z c+ powinni mieć jednakowe warunki przedłużenia umowy, a nie od widzimisię konsultanta.

Tak, dokładnie. W imię zasady: Żądaj więcej niż oczekujesz;) A mówiąc poważnie, kilka stron wcześniej ktoś podobno wytargował takie warunki także warto spróbować.

Zobaczymy

Napisz co utargowałeś ,bo ja będę o to samo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem kolejny tel. z ofertą:

1. CANAL+ OPTIMUM HD - 12x75zł

2. HD Optimum Promo - Rabat 100% przez 12 m-cy.

3. Dekoder Pace PVR HD - rabat 100% przez 12 m-cy

4. MultiRoom - 10zł przez 12 m-cy

5. Dekoder Philips PVR HD - 5zł przez 12 m-cy

Czyli, po tym co przeczytałem na forum ... kicha.

Żeby oszczędzić sobie i konsultantom czasu i zabawy w kotka i myszkę wysłałem dzisiaj maila z propozycją taką jak powyżej tyle tylko, że na warunkach: C+ OPT HD - 10x53,5zł + 2x107zł + reszta za free. Czekam cierpliwie na telefon;)

Pzdr

Nie dostaniesz wszystkiego za darmo z tego co oczekujesz bo obecnie nie ma szans na drugi dekoder PVR HD (Philips) za 0zł.

 

Prawdę mówiąc to liczę się z tym, że jednak te 5zł za drugi dekoder będę musiał płacić. Ale tak jak napisałem wcześniej, podobno warto jest podnieść troszeczkę poprzeczkę po to żeby można było z czego zejść i jednocześnie być usatysfakcjonowanym;) Zobaczymy jak to się wszystko skończy. Będę Was informował;)

Z drugiej strony, razem z małżonką zastanawiamy się czy w ogóle nie olać Cyfry mając w zanadrzu TV naziemną ... więc gdyby z jakiegoś powodu nie udało się wytargować jakiś dobrych warunków to po prostu pokażemy Cyfrze środkowy paluch.

Pzdr

 

Właśnie dzwonił miły, aczkolwiek sądząc po głosie, znudzony swoją pracą konsultant i zaproponował mi CANAL+ OPTIMUM HD - 9x53,5zł + 3x107zł+reszta bez zmian. Nie omieszkał wspomnieć, że nie słyszał o takiej ofercie jaką zaproponowałem:) Podsumowując: Abonament ok. 9zł mniej niż wczoraj. Znaczy jest progres;) Grzecznie podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

tak patrzę na stronie c+ dla nowych klientów - C+ optimal + HBO HD = 53,50 / 6mcy + 107 / 6 mcy podzielić na 12 miesięcy daje 80 zł / miesiąc :D

dzwonili z c+ i proponowali 109 zł

 

za optimum + HBO HD = 94 zł

 

jak już pisali nie może C+ traktować wszystkich tak samo ? zwykły stały cennik i po kłopocie, na połowie konsultantów mogli by zaoszczędzić, i na telefonach :brawo::brawo:

 

ile ktoś wynegocjował za C+ optimal + HBO HD + 500 gb ? :> lub optimum + HBO HD + 500 gb :>

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale przy C+ Optimum HBO HD jest dodawane gratis tylko pełne 2 pierwsze miesiące a potem trzeba dodać po 27 zł przez 10 miesięcy :D Czyli masz 2 miesiące 53.50 zł , 4 miesiące 80.50 zł i 6 miesięcy 134 zł więc średnia dla nowych Ci wyjdzie więcej niż policzyłeś 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Do 3 miesięcy czyli pełne 2 miesiące (rozpoczęty miesiąc nie liczy się do umowy) a potem co miesiąc +27 zł czyli tak jak napisałem wcześniej i z tego wylicz średnią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walczę o taka ofertę ale jest ciężko wczoraj z Panią z cyfry rozmawiałem około 30 minut - co chwilę się wyłączała i chodziła do swojego przełożonego. Mi zaproponować mogła jedynie C+Optimum HD za 70zł/12 + multiroom 10 zł + 2 dekoder prv za 5zł......wypowiedzenie wysłane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy C+ Optimum HBO HD jest dodawane gratis tylko pełne 2 pierwsze miesiące a potem trzeba dodać po 27 zł przez 10 miesięcy :D Czyli masz 2 miesiące 53.50 zł , 4 miesiące 80.50 zł i 6 miesięcy 134 zł więc średnia dla nowych Ci wyjdzie więcej niż policzyłeś 8)

Przy tej propozycji HBO HD po 2 m-cach jest za 19,90 zł przez kolejne 10 m-cy ;)

 

Pozdrawiam,

Barthezz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Za 19.90 zł jest tylko wtedy gdy dokupisz przy podpisywaniu umowy HBO GO za 10 zł to daje razem 29,90 zł a nie każdy chce mieć HBO GO chociaż to dobra propozycja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale ja pisałem o umowach dla nowych klientów a nie o przedłużeniu, w przypadku nowych umów zawieranych w punkcie lub przez telesprzedaż obowiązuje poniższy rabat:

 

"2 mce gratis oraz stały rabat 7,1 zł przez 10 mcy pod warunkiem posiadania Opcji HBO GO. Brak HBO GO powoduje utratę promocji na

HBO HD i cena opcji wynosi 27 zł" (skopiowane z procedury telesprzedaży), to samo drukuje się klientowi na drugiej stronie umowy w "aneksie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walczę o taka ofertę ale jest ciężko wczoraj z Panią z cyfry rozmawiałem około 30 minut - co chwilę się wyłączała i chodziła do swojego przełożonego. Mi zaproponować mogła jedynie C+Optimum HD za 70zł/12 + multiroom 10 zł + 2 dekoder prv za 5zł......wypowiedzenie wysłane

 

Zaproponowali Ci mniej więcej to co mnie wczoraj (2 oferta), przy czym ja wypowiedzenie wysłałem już w lipcu;) Czekam cierpliwie i zobaczymy co dalej. Jeśli nie zejdą do 67zł/mc za abonament (C+ Optimum HD), 5zł za dwa dekodery i 0zł za MR to spadam;)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...