Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw mi dawali 6, pozniej 7, pozniej 9, a teraz 10. Mimo wszystko nie jestem z tego zadowolony, wole Familijny pakiet z Polsatu, mimo ze bez canal+
Moja rada jest taka, weź dużą kartkę papieru namaluj czerwonym markerem 53,50/10mc. A potem podpisz umowę z Polsatem i każdego dnia umowy z Polsatem żałuj, że nie skorzystałeś z tej oferty C+! Proszę zrób tak!

 

Nie wiem jak można być tak ograniczonym, żeby napisać, że Familijny to to samo co C+Optimum, a nawet że familijny lepszy bo jest Polsat Sport.. Gumowy młotek by się przydał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Nie liczac canal+, film, sport, gol - praktycznie się nie różnią. (a maja polsat sport i film) Coś źle widze?

 

kpnb porównaj sobie:

C+ Optimum: http://i45.tinypic.com/2nh48ia.jpg (bez opcji HD, masz wszystkie kanały z HD w logo w jakości SD, oprócz TVP HD i C+ 3D)

Familijny HD: http://i47.tinypic.com/f5c1a8.jpg

 

Błagam, powiedz że jesteś prowokacją :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię ze jest lepszy (tym bardziej nie mówię że Polsat Sport jest lepszy od C+). Ale nie licząc Canal+ praktycznie niczym się nie rożni Familijny od Optimum. Więc krótko mówiąc Canal+ to 13.49zł w tym abonamencie (+66.99 przez 2 miechy) w PORÓWNANIU z familijnym.

Optimum bez canal+ i bez tematycznych+, foxlife, CCF, FilmBox, AXN Crime, Sci-fi, Universal, Blink, BBC Entertiment to Familijny (a on ma dodatkowo polsatowskie sporty i filmy, i ichniejsze tematyczne)

 

P.S. Daruj sobie kolego jakieś prywatne wycieczki, bo co najwyżej Ty pokazujesz ograniczenie swoim napinaniem się.

 

E: Dobrze, dla was Axny, FilmBoxy, CCF i temu podobne wynalazki to wyznacznik super oferty. Dla mnie liczą się inne kanały.

 

TAK WIEM ZE NIE MA CANAL+, i tylko dlatego się jeszcze zastanawiam, tak to DLA MNIE, między pakietami Familijnym i Optimum nie ma róźnicy.

Chyba ani raz nie oglądałem nic na AXnach czy Filmboxach, bo mam to przerobione dużo wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cóż,przedłużyłem umowę na takich warunkach (C+ optimum):

-12 m-cy x 67 zł (stały rabat 40 zł)

-hd promo

-pace pvr 0 zł"

Pojechałem odebrać dekoder i bardzo zastanowiła mnie rozmowa z panią z salonu, która stwierdziła , że mogła by mi zaproponować jeszcze lepsze warunki niż te podane wyżej, powiedziała dobitnie , że mógłbym płacić mniej o dobre kilka złotych i zaproponowała ,żebym przy następnym przedłużaniu umowy przyjechał do nich do salonu i dostanę na pewno lepsze warunki niż te zaproponowane przez dział utrzymania abonenta.

Nie wydaje mi się , że jest to możliwe, ale niech może wypowiedzą się osoby , które prowadzą centra obsługi abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kpnb ale zaznacz sobie opcję HD Promo. Cyfra ma trochę mylący sposób oznaczania pakietów. W zwykłym Optimum (bez opcji HD) odbierzesz wiele kanałów w SD, które od zmiany szaty graficznej strony są myląco oznaczone na szaro. Ja się naliczyłem (kanały w Optimum, których nie ma w Familijnym) i pogrubiłem te imo ciekawsze:

 

1. AXN Sci-Fi,

2. TVP Sport,

3. AXN Crime,

4. FOX life,,

5. Filmbox,

6. Zone Romantica,

7. CC Family,

8. VH1 Polska,

9. MTV,

10. ESPN Classic,

11. Eurosport 2,

12. Extreme Sports,,

13. Orange sport,

14. Scifi,

15. BBC Entertainment,

16. BBC Knowledge,

17. Sportklub,

18. Blink,

19. TRACE,

20. Kino Polska Muzyka

 

Chyba coś źle policzyłeś. :P Po prostu się doinformuj zanim wytoczysz (skromne jak na Familijny bez dodatkowych pakietów) działa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię ze jest lepszy (tym bardziej nie mówię że Polsat Sport jest lepszy od C+). Ale nie licząc Canal+ praktycznie niczym się nie rożni Familijny od Optimum. Więc krótko mówiąc Canal+ to 13.49zł w tym abonamencie (+66.99 przez 2 miechy) w PORÓWNANIU z familijnym.

Optimum bez canal+ i bez tematycznych+, foxlife, CCF, FilmBox, AXN Crime, Sci-fi, Universal, Blink, BBC Entertiment to Familijny (a on ma dodatkowo polsatowskie sporty i filmy, i ichniejsze tematyczne)

 

P.S. Daruj sobie kolego jakieś prywatne wycieczki, bo co najwyżej Ty pokazujesz ograniczenie swoim napinaniem się.

 

E: Dobrze, dla was Axny, FilmBoxy, CCF i temu podobne wynalazki to wyznacznik super oferty. Dla mnie liczą się inne kanały.

 

TAK WIEM ZE NIE MA CANAL+, i tylko dlatego się jeszcze zastanawiam, tak to DLA MNIE, między pakietami Familijnym i Optimum nie ma róźnicy.

Chyba ani raz nie oglądałem nic na AXnach czy Filmboxach, bo mam to przerobione dużo wcześniej.

Ale w Familijnym masz raptem kilka kanałów hd, gdy w pakiecie Cyfry 30, tematycznych kanałów w Familijnym jest ponad 20 mniej, więc żeby oferta była porównywalna, to musisz dołożyć pakiet Extra HD i Sport HD i robi Ci się w Polsacie 60pln. W Familijnym nawet nie masz Eurosportu 2..

 

zastanowiła mnie rozmowa z panią z salonu, która stwierdziła , że mogła by mi zaproponować jeszcze lepsze warunki
Kit Ci wciskała. Wystarczyło zapytać o darmowego pvr i skończyłoby się wymądrzanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kpnb Masz najmy na to 10% rabatu na abonament który wynosi np.80 pln., C+ podnosi cenę do np. 90 pln. i nadal masz 10% rabatu. Więc jak cena Ci się nie zmienia? Ale zawsze możesz wypowiedzieć umowę po podwyżce.

ps. nie cytuj postow na które bezpośrednio odpowiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może jeszcze rozjaśnienie sprawy ze mnie HD nie interesuje ponieważ nie posiadam nowego TV ;-]

Rzeczywiscie, trace TVP Sport - troche szkoda, ale po Londynie nie przyda się do Mundialu.

Orange sport EUROSPORT 2 - tak sobie

BBC Knownledge - szkoda

 

Szunaj:

- mam 50% rabatu z 100 zł - płace 50zł lub mam 50zł zniżki z pakietu 100zł

- podnoszą cene ze 100 na 120zł = mam dalej 50% rabatu czyli 60zł LUB mam dalej 50zł zniżki czyli 70zł.

W tym sensie jest lepsze, ale zaznaczałem ze PODOBNO bo to info własnie z infolini.

 

 

Tak czy siak już z C+ nie przedłużę umowy jutro się ona kończy (już po wypowiedzeniu), więc dzisiaj pewnie ostatni telefon był.

Zniechęcili mnie [beep]kimi podnoszeniami cen w trakcie umowy, i taka SYFNĄ ofertą dla stałych klientów po 10 latach umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange sport EUROSPORT 2 - tak sobie

Bundesliga, Puchar Niemiec, Puchar Polski, 1 Liga Polska, sporo meczów towarzyskich + eliminacyjnych. Ostatnio mecze Legii w eliminacjach :wink: jak dla osoby zainteresowanej piłką to chyba dobrze? Ale w sumie już nic nie piszę, bo wyjdzie, że C+ sprzedaję 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak widzisz, mi zaoferowali średnio 62zł za mc", a to ciekawe , bo śledzę różne fora od kilku miesięcy i nikt nie dostał takiej propozycji.Możesz napisać szczegóły?

 

Parę postów wyżej.

10 mc za 53.50zł

2 mc za 107zł

=

62.42/12mc

 

Umowa kończy się 1sierpnia, dzisiaj była ostatnia oferta z ich strony (słowa konsultanta).

(Ostatni tydzień to oferty: 6 mc, później 7, później znowu 6 ale po tym jak go o[beep]yłem ze sobie jaja robi bo już miałem lepsza dał mi 9, no i dzisiaj 10)

 

Orange sport EUROSPORT 2 - tak sobie

Bundesliga, Puchar Niemiec, Puchar Polski, 1 Liga Polska, sporo meczów towarzyskich + eliminacyjnych. Ostatnio mecze Legii w eliminacjach :wink: jak dla osoby zainteresowanej piłką to chyba dobrze? Ale w sumie już nic nie piszę, bo wyjdzie, że C+ sprzedaję 8)

 

Racja, dlatego napisałem ze tak sobie. Szkoda, ale pewnie bym przeżył. Już nie gadajmy o programach bo i tak każdy ma swoje gusta i guściki ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa kończy mi się we wrześniu. Mam zamiar wysłać wypowiedzenie jak zawsze, dlatego od 7 lat mam fajne propozycje. Pytanie, na co mogę liczyć w 2012? Obecnie mam C+ Optimum, ale szczerze mówiąc w ogóle nie interesuje mnie Canal+ (mam to, bo dawali za darmo). To co mnie interesuje to pakiet Optimum HD (z pakietem wszystkich HD, oprócz C+ i innych premium).

Co do dyskusji na temat Polsatu i pakietu familijnego. Dla mnie bezkonkurencyjne w cyfrze są Planete, Kuchnia, Domo, Hyper, Ale Kino oraz możliwość korzystania z własnych dekoderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, dość już mam tych waszych teorii spiskowych że sobie to wszystko wymyśliłem.

Gdy się wypowiada umowę która już się zakończyła i jest się na czasie nieokreślonym (i już się płaci wyższy rachunek) to wtedy termin jest inny niż do 30/31. Ale przecież Ty to wiesz bo jesteś wielkim znawcą Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się nie zgodzę , bo gdzie by miał zniknąć ten jeden dzień?

" bo jesteś wielkim znawcą Cyfry+" no właśnie nie jestem, śledzę forum od ponad 3 lat , albo i więcej, nie piszę dużo postów , raczej czytam i staram się wyciągać wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem o co wy się sadzicie. Chyba o to że kpnb ma rację. Jeżeli nie zależy mu na lidze i ekstraklasie to familijny jest porównywanlny z optimum, a przede wszystkim TAŃSZY i ze stałą ceną.( Jeżeli komuś zależy na sportach motorowych F1, GP to nie ma porównania)

 

I nie rozśmieszajcie mnie że C+film ma premiery filmowe (chyba że ktoś mówi o kinie francuskim, a to owszem) bo obecne pakiety filmowe tzn. HBO,Cinemax to jest śmiech na sali chyba że ktoś lubi sobie przez 5 m-c utrwalać jeden film.

Ale to chyba nie wątek o tym

I ciekawi mnie ten C+ za 62 zł ze stałą ceną ktoś coś wie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok umowa kończy sie 1 sierpnia - czyli 1 sierpnia już tej umowy nie mam. W dniu 31 lipca umowa jeszcze obowiązuje więc nie może się kończyć. Czy naprawę robi Ci to różnicę?
Umowy są zawsze do końca miesiąca. Twoja umowa skończyła się wczoraj. Od dzisiaj umowa traktowana jest jako anulowana. Gdybyś zmienił zdanie, to do momentu zdania karty możesz ją jeszcze wznowić na odpowiadających Ci warunkach. I naprawdę daj sobie na wstrzymanie, że dostałeś cytuje "syfną" ofertę, bo się bebechy niektórym ludziom przewracają. Jak Cię nie stać na Cyfrę, to rzeczywiście Twoje miejsce jest w Polsacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry jezeli po 10 latach dostaje oferte lepsza o tylko 4 mc od pierwszej lepszej osoby z ulicy polegającą na smiesznym rabacie to jest to smiech. Mam porownanie jak to wyglada w innych firmach w Polsce i zagranica. Taka lojalnosciowka to kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, ze C+ baaardzo się stara w..#$$%& klienta.

Po raz kolejny, jak co roku opłata z dniem nowej umowy, czyli od dziś jest zupełnie inna niż ta podczas przedłużania. To jak mniemam taka stara zagrywka marketingowa - a nuż głupi i ciemny klient się nie połapie zwłaszcza jak ma płatność przez PZ.

Reklamacja wysłana, niesmak pozostaje, za wszystko inne możesz zapłacić kartą ... itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...