Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. O ile pamiętam w tej opcji opisywanej przez Ciebie jest stały rabat a nie cena. Więc w razie podwyżki zapłacisz więcej. Jeżeli dojdzie do skutku zapowiadane połączenie Cyfry z N to ceny mogą poszybować do góry. Bez połączenia zresztą też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższy post jest prawdziwy,każda podwyżka pakietu,nawet z akcentem rabatowym skutkuje możliwością wypowiedzenia umowy.Rabat wskazuje tylko ile wynosi upust cenowy dla pakietu,podwyżka dotyczy kwoty zasadniczej i w związku z tym można zrezygnować przed czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co bardzo ważne jaka jest gwarancja ceny trzeba sprawdzić. Mogą być podwyżki i wtedy ma to znaczenie.

Nie ma zaczenia bo w takiej sytuacji może wypowiedzieć umowę bez ponoszenia konsekwencji. Nie strasz ludzi.

 

Nie straszę. Nie twierdzę że nie można wypowiedzieć umowy. Twierdzę tylko że kwota abonamentu może być podniesiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sagemcom HD może być tylko do kontraktu głównego, a do Multiroomu tylko Philips PVR, nie ma możliwości wynajęcia Sagemcoma jako drugiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info

wlasnie dostalem propozycje C+kompakt Hd 9 mc - 41 zl 3 mc - 82 zl i MR za 10 zl chyba zaakceptuje te warunki bo jak czytam ten watek to raczej nic wiecej sie nie uda utargowac

Mam jeszcze pytanie mam Sagema SD i on spokojnie nada sie do MR jako drugi dekoder prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przedłużyłem dziś umowę i dostałem w bezpłatny wynajem Sagemcoma. Jednego już mam - na własność. Czy opłaca się go brać, a starego sprzedać ? Chodzi o to, czy potem Cyfra nie zażąda haraczu za jego użytkowanie ? Ps. Czy pilot jest w jakiś sposób parowany z dekoderem? W momencie zdawania sprzętu - identyfikowany jest po numerze seryjnym, czy coś jeszcze jest istotne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co masz w bezpłatny najem - wydaje mi się, że sprzęt jest identyfikowany po numerze seryjnym więc chyba nie do końca tak można zrobić sztuka za sztukę...

 

A poza tym dostałem dzisiaj Canal+ Optimum HD przez 7 m-cy za 53.50, do tego HD Optimum promo za 0 zł, Pace PVR za 0 zł przez cały okres umowy oraz Multiroom za 15 zł.

Nie chciało mi się już przeciągać i powalczyć o 9 m-cy za 50%. Dostałem to co chciałem. A jeszcze niedawno ktoś mi tu pisał i udowadniał, że za 0 zł Pace PVR nie można dostać. Dodam, że konsultant był bardzo konkretny i rzeczowy. Nie targował się i nie oszukiwał, że coś jest niemożliwe. Powodzenia innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem 1 propozycję po złożeniu wypowiedzenia 1 czerwca (umowa do 31 lipca) i dwie oferty:

1) Canal+Kompakt HD na 12 miesięcy w cenie 61 zł. + Kompakt HD - 0 zł przez cały okres umowy + Multiroom - 0 zł przez cały okres umowy + Pace PVR 500 gb - 0 zł przez cały okres umowy;

2) Canal+Optimum HD na 12 miesięcy w cenie 75 zł. + Optimum HD - 0 zł przez cały okres umowy+ Multiroom - 0 zł przez cały okres umowy + Pace PVR 500 gb - 0 zł przez cały okres umowy.

 

Zastanawiam się czy da się jeszcze ugrać coś ala 2-3 miesiące jakąś opcje dodatkową gratis lub cenowo żeby zeszli do 50 albo 65 za w/w pakiety, do tej pory płaciłem 43 zł za Canal+Kompakt + 15 zł za Multiroom w sumie 58 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet C+Optimum- 9mies.53,5zł, 3mies 107zł ( umowa na 12 mies ) (możliwość negocjacji nowych warunków w 10 miesiącu )

Opcja HD Optimum Promo- za darmo przez 12mies

Wynajem dekodera Pace PVR HD- 0zł/12mies.

Multiroom - 0 zł / 12 miesięcy - Philips PVR HD - 5 zł miesięcznie

 

Właśnie taka oferta Mnie interesuje. Z tego co widzę to najlepsza oferta jaką można obecnie uzyskać na ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj mogłem dostać co chciałem. Jedną z opcji było 9 miesięcy po 53.50 pln i trzy po 107pln i multi za 15 pln. Zdecydowałem się jednak na Superpremium 99 pln z multi za 0 pln. Dotychczas płaciłem 83 pln z zabawą włącz i wyłącz HBO. Jak dla mnie ok. Bardzo konkretny człowiek na infolini. Żadnego wpuszczania w maliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie, nie ma tylko Animal Planet HD, natomiast opcja HD OPTIMUM kosztuje 11 PLN

 

W tej chwili nie ma zadych rabatów na opcję HD OPTIMUM także zapytaj po prostu o rabat na pvr i zatrzymaj sobie tą opcje jeżeli zależy Ci na Animal Planet HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili dzisiaj do mnie z propozycją podłączenia HBO za 19,90/9 miesięcy. Podziękowałem. Konsultant stwierdził, że bardziej to jest opłacalne, bo HBO kosztuje 34,90. Ja mu powiedziałem, że bardziej opłacalne jest opcja włącz/wyłącz co 2 miesiące, to się zmieszał i powiedział, że od dawien dawna takiej opcji już nie ma. Ja mu odpowiedziałem, że jak nie ma jak Canal+ brałem w poprzednim miesiącu i nie płaciłem za niego, to się rozłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem telefon z propozycja przedłuzenia(dotychczasowa umowa do konca sierpnia,Canal+Kompakt za 47zł) umowy na 12 miesiecy za 58 zł(pakiet Canal+Kompakt).Cos jeszcze mozna utargowac, czy nie? PS. Wypowiedzenie nie wyslane, interesuje mnie tylko ten pakiet ktory mam dotychczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet C+Optimum- 9mies.53,5zł, 3mies 107zł ( umowa na 12 mies ) (możliwość negocjacji nowych warunków w 10 miesiącu )

Opcja HD Optimum Promo- za darmo przez 12mies

Wynajem dekodera Philips 250GB HD- 0zł/12mies.

Multiroom - 0 zł

 

Chciałem Pace HD PVR 500GB ale konsultant odmówił. Sama rozmowa nie była usłana różami gdyż dwa razy już dziękowałem i byłem bliski końca rozmowy (zaznaczę, że dzwoniłem sam gdyż Cyfra potrafi zawsze zadzwonić kiedy jestem nieprzygotowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...