Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości zadzwoniłem ( umowa do końca czerwca , wypowiedzenie wysłane ) i propozycja SUPERPREMIUM od konsultanta to 99 zł.

Tą samą cenę, zaproponowała mi pani w centrum cyfry dwa dni temu, przy okazji odbioru kart do multiroomu ( za który przy ewentualnym przedłużeniu u niej , zapłaciłbym 10 zł miesięcznie )

Warunki przedłużenia identyczne jak na infolinii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Cyfra podnosi abonament o ok 10% ,później obniża ceny najdroższych pakietów a teraz daje te same ceny nowym i przedłużającym :lol2: .Osobiście uważam że rabat przez określony czas jest nieciekawą opcją.Za to PRESTIGE HD za 149zł byłby ok z MR za FREE dla przedłużających + 3 karta ze Start HD również gratis albo za 4.99 :) .Mogli chociaż zostawić Superpremium za 89zł dla przedłużających a tak lepiej wziąć nową umowę daj zarobić lokalnemu dealer-owi a nie prosić się jakiegoś gościa co wiecznie mówi ''takiej ceny nie ma''.Takie moje przemyślenia :D po 6 latach.....Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Adusiek xps5

 

Jakby dali 3x MR to te karty byłyby w różnych częściach Polski/Europy (abonent u siebie ,brat w innym mieście,syn w Irlandii) i każdy płaci po 5 ''dych'' :), i pewnie cena za 2 karty extra to byłoby 20 zł x 12 miechów = koszt splittera,ale drugi PVR za 0zł byłoby miło przy przedłużeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po południu przedłużyłem umowę,wysłąne wypowiedzenie,kontrakt do konca lipca,do tej pory miałem C+Optimum + multiroom+paczka HD Optimum=83 pln,teraz mam SuperpremiumHD+multiroom=99pln,niestety nie udało sie nic taniej,ale chyba też nie jest najgorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślicie że do listopada się coś zmieni ? We wrześniu planowałem przedłużać na warunkach :

Superpremum-89zł + PVR HD 0zł, a tu widzę że nici z tego. Tak ? ;/

Ale cyfra traktuje abonentów.. nowy abonent dostaje to samo co ten który jest z nimi już jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musiolek

Czytam wątek cały czas ktoś napisał że za 39 zł ale jedna osoba to trochę mało a poza tym wczoraj weszły te nowe promocje i chciałbym się dowiedzieć czy dalej jest możliwość dostania tego pakietu w tej cenie czy nie bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką aktualnie najniższą cenę można wynegocjować za C+Kompakt + MR ?

Poczytaj choć trochę wątek to się wszystkiego dowiesz...

@musiolek od czwartku to ten temat można pisać od początku.. :lol2: A tak przy okazji C+Kompakt nigdy przez ostatnie dwa lata nie dało się uzyskać za 39pln.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie płace za C+kompakt 47 zł + pace pvr free, umowa do końca lipca br. jeśli nie jest to jakiś błąd to będę płacił za C+kompakt 38 zł, ale o tym się przekonam jak przyjdzie aneks pocztą.

 

A jednak oszustwo, obniżyli mi do c+start za 41 zł i to nie czekając do końca miesiąca, qwa jak można tak kantować, reklamacja już złożona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...