Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam prosbe. W grudniu podpisalem umowe na 15 miesiecy Canal+ kompakt za 47 + 5 zl za MR. teraz dzwonili bo wyslalem wypowiedzenie w zwiazkuz aneksem od marca 2012r i mowi ze 63 zl moze mi za to zaoferowac taniej nie da sie i zebym szybko akceptowal. Jezeli ktos ma Canal+ Start z MR lub Canal+Kompkt z MR prosze o podanie do jakich kwot mozna max negocjowac? dziekuje z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ile można ugrać w cyfrę na taki pakiet:

CANAL+ OPTIMUM HD - 86 ZŁ

MULTI - 15 KANAŁÓW - 40 ZŁ

HD OPTIMUM - 12 KANAŁÓW - 11 ZŁ

MULTIROOM - 20 ZŁ

PACE PVR HD - 10 ZŁ

razem 167 ZŁ (masakra)

 

CANAL+ SUPERPREMIUM HD - 1089 ZŁ

HBO HD - 3 KANAŁY - 0 ZŁ

CINEMAX HD - 4 KANAŁY - 15 ZŁ

FILMBOX HD - 3 KANAŁY - 15 ZŁ

MULTIROOM - 20 ZŁ

PACE PVR HD - 10 ZŁ

razem 162 ZŁ (masakra)

 

Ktoś przedłużał takie pakiety ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem propozycję:

C+Kompakt HD + dekoder Philips DSR 6201/91 HD za 0 zł na 19 miesięcy za 68 zł/m-c

lub

C+Kompakt HD + dekoder PVR na 19 miesięcy za 78 zł/m-c (68+10 za dekoder m/c).

 

Co można z tego realnie ugrać? Bo za tę samą kwotę to sobie mogę zrezygnować z umowy i na nowo założyć i mam 3 miechy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój pierwszy post na forum.Przedłużam właśnie umowę z Cyfra.Interesuje mnie Canal+Kompakt HD i do tego dekoder PVR (mam Philipsa myślę o wymianie na Pace - czy warto?). Zaproponowano mi standardowo 68 zł + 10 zł za wynajem dekodera. Mozecie napisać ile się da z tego ugrać i ewentualnie jak to zrobić? Dzięki z góry za info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że można więcej osiągnąć...ja dostałem też ten pakiet za 44 zł,ale na 12 miesięcy z tym,że marzec i kwiecień za 0 zł,także dekoder HD Philips w wynajem,oraz HD Kompakt 3 miesiące za 0,a do końca umowy po 3 zł.W grudniu już można powalczyć o nowy aneks :brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon z propozycją rezygnacji z wypowiedzenia. Dotychczasowo miałem prestiz z multiroomem w promocyjnej cenie 129zł (Pace za darmo a drugi Sagemcom na własność wykupiony), ale od marca miałem płacić ok. 160zł. Zaproponowali dawny prestiż, tylko bez paczki Cinemaxu i Filmboxu z dekoderami jak dotychczas w cenie 118zł na 13 miesięcy. Na razie poprosiłem o czas do namysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie wypisuje jeden konsultant maile. Już drugi raz "w dniu dzisiejszym próbowałem się z panem skontaktować, lecz bezskutecznie i proszę o kontakt itd." Najśmieszniejsze że nie mam żadnej informacji o czyimś telefonie.Oni naprawdę mają nas za ciołków którzy nie umieją sprawdzić w komórce połączeń, nie mówiąc już o ofertach które proponują (gorsze niż dla nowych) :)

 

Nie no ten gość jest niesamowity dzisiaj podał nawet godzinę o której niby dzwonił :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...