Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest ten sam pakiet tyle ze dodano w nazwie HD ale kanalow nie dodano.

To ja czegos nie rozumiem w takim razie...

Na stornie http://cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html#CANAL-OPT jest c+ optimum hd za 86zl i do tego hd optimum za 11...

 

Wiec nie wiem czy dobrze napisalem, wiec jeszcze raz. Chce:

 

C+Optimum

Optimum HD

PVR

MR

 

Ile moge wyciagnac ?

 

PS. Sorry jak sie zakrecilem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak jak wczesniej tylko dodac opcje HD a moze byc tak:

-bedziesz chcial gratis i dadza

-wezmiesz w promocji gdzie jest 3 miesiace gratis potem po 8 PLN

-bedziesz wlaczal i wylaczal czyli placil co drugi miesiac 11 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie wypisuje jeden konsultant maile. Już drugi raz "w dniu dzisiejszym próbowałem się z panem skontaktować, lecz bezskutecznie i proszę o kontakt itd." Najśmieszniejsze że nie mam żadnej informacji o czyimś telefonie.Oni naprawdę mają nas za ciołków którzy nie umieją sprawdzić w komórce połączeń, nie mówiąc już o ofertach które proponują (gorsze niż dla nowych) :)

 

Bardzo delikatnie to określiłeś.

Jak się pytam co dla mnie przygotowali i słyszę, że jest to specjalnie przygotowana ofert dla mnie (specjalny rabat) widząc o tym, że jest to oferta ze strony kończę rozmowę i grzecznie dziękuje. Kontynuacja tej rozmowy mogłaby się skończyć zbyt dużą ilością brzydkich słów a po co się denerwować nie ma czym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą oferowali mi C+Optimum za 65zl, multiroom za 10zl, pakiet HD za 8zl. Dekoder mam Philips Hd (nie PVR) w bezpłatnym użytkowaniu. W żaden sposób nie chcą dać paczki hd za free. Nie wiem czy przedłużać czy godzić się na takie warunki. Umowa na 15 miesięcy. Co o tym sądzicie? Czy czekać do końca lutego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon. Pakiet Optimum HD 62 zł, MR 10 zł, PVR 0 zł, paczka HD promo 8 zł. 2 miesiące gratis na pakiet, na paczkę promo HD 3 miesiące gratis. Umowa na 12 miesięcy. Przyjęłam warunki, bo nie zależy mi na canal+, HBO HD za 27 zł z możliwością odłączenia po 2 miesiącach. Mając poprzednią umowę płaciłam za pakiet Optimum HD, MR i PVR 121 zł, więc jak dla mnie płacić będę dużo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin.koryluk

Długo jesteś abonentem, jaki pakiet miałeś poprzednio.

Ja podpisałem umowę w grudniu i kilka razy już sie kontaktowałem i nie chcą włączyć Optimum HD i C+ = 65pln, kręca że oferta zablokowana, takie ofert były 1 lutego itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie wypisuje jeden konsultant maile. Już drugi raz "w dniu dzisiejszym próbowałem się z panem skontaktować, lecz bezskutecznie i proszę o kontakt itd." Najśmieszniejsze że nie mam żadnej informacji o czyimś telefonie.Oni naprawdę mają nas za ciołków którzy nie umieją sprawdzić w komórce połączeń, nie mówiąc już o ofertach które proponują (gorsze niż dla nowych) :)

 

Może masz poprostu zablokowane połączenia z numerów zastrzeżonych lub błędny numer w systemie ?

 

do 777 przedłużyłeś w końcu tą umowę ?

 

Ktokolwiek dostał pakiet HD za damo na całą umowę do C+Opt za 65 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edka...ja zrobiłem podobnie,tylko z pakietem Kompakt HD i opcją HD Kompakt,a więc Kompakt marzec,kwiecień za darmo,opcja 3 miesiące gratis i potem 3zł,stopniowo co dwa miesiące będę dobierać C+,lub HBO jak się trochę filmów uzbiera,splitterem rozdzielam to na 3 tv i szafa gra,oczywiście umowa na 12 miesięcy.Przecież 2 miesięczny okres nie płacenia pomniejsza ogólnie cenę pakietu do wartości niższej,niż dotychczas,więc nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie wypisuje jeden konsultant maile. Już drugi raz "w dniu dzisiejszym próbowałem się z panem skontaktować, lecz bezskutecznie i proszę o kontakt itd." Najśmieszniejsze że nie mam żadnej informacji o czyimś telefonie.Oni naprawdę mają nas za ciołków którzy nie umieją sprawdzić w komórce połączeń, nie mówiąc już o ofertach które proponują (gorsze niż dla nowych) :)

 

Może masz poprostu zablokowane połączenia z numerów zastrzeżonych lub błędny numer w systemie ?

 

Numer mam prawidłowy i blokady nie mam włączonej. Po pierwszym mailu od tego konsultanta napisałem mu zwrotnego z numerem (choć w ICA mam podany numer) zadzwonił po paru dniach, lecz ze śmieszną ofertą. Dzisiaj (po tygodniu od poprzedniej rozmowy) znowu to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem MR,ale od ponad roku mam splitter,który cenowo już dawno się zwrócił,działa bez zakłóceń.Wracając do oferty na którą się zgodziliśmy.....uważam,że nie jest najgorsza,być może pod koniec lutego osoby czekające ugrają coś więcej,ale mówi się trudno,mi te warunki odpowiadają,bardzo ważny jest okres nowego aneksu,praktycznie w grudniu będzie już można coś negocjować,a to okres świąteczny i tu jest ten duży plus :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szunaj

 

Ja to miałem farta chyba sam zadzwoniłem raz spytać nieśmiało co mi zaproponują i dostałem odrazu po minucie rozmowy C+Kompakt za 53zł MR za 10 i Sagemcoma gratis. Ciekawostka jest taka w aneksie mam info, że jeśli zmienię w czasie trwania na C+ Optimum będę miał rabat 42 zł czyli zapłacę 65 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a opłaca się to to za 149? i czy przejdzie PVR za 0 zł i Phill za 149 na własność?

 

Ja po rozmowie z początku lutego o Superpremium + MR + PVR = 118zł/miesiąc - ciekawe czy można się np. teraz powołać na tą ofertę???????

liczę na Optimum HD + MR + PVR za 72-75zł, do tego 8zł za HD Promo - wychodzi/powinno 80-83 - do tego czasem HBO HD i będzie równe 110zł - w sumie było by oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w temacie promocji i ich cen.[/b]

Uważam, że od 1 marca 2012 r. wraz ze zmianą nazw wszystkich pakietów na HD, dodatkowe opcje takie, jak: HD Kompakt, HD Optimum wraz z HD Promo, - powinny być włączone do swoich przynależnych pakietach, a opcje HD powinny z cennika C+ zniknąć !!!,

Przecież, chyba taki był zamysł Cyfry+, żeby HD było w standardzie C+…???

Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...