Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Obserwuje watek od dawno bo sam zamierzam przedłużyć umowę,ale wypowiedzenia nie wysyłałem(umowa do końca kwietnia,mogę przedłużyć już w lutym),SUPERPREMIUM zaoferowali za 95 zł na 6 miechów na 12 miesięcy umowa (czas umowy tak jak dla nowych zgodnie z tym co na stronie)+ stary Philips PVR za 10 zł.Bez MR gdyż mam Clona na 4 dekodery.Myślę że oferta na 12 miesiecy nie najgorsza?Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem , że nie będzie nowych promocji po podwyżce a tu niespodzianka . Nie wysłałem niestety wypowiedzenia do tej pory . Myślicie , że jest szansa na uwzględnienie wypowiedzenia jakbym wysłał jutro ? Niby niedużo bym zaoszczędził , ale zawsze coś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla nowych wychodzi za C+ optimum, hd optimum, multi, multiroom i pvr wychodzi średnio na miesiąc 114 zł przy umowie na 12 msc.

 

Więc oferta bardzo dobra.

 

Ciekawe co zaproponują na przedłużenie, w każdym bądź razie jest taniej niż w poprzedniej promocji, co w lutowych się nie zdarzało.

 

Wypowiedzenie wysłane, więc jak coś to podpiszę nową umowę i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze dadza to co na stronie....Moze 5% mniej

 

Mi po podwyzkach przyszlo za stary pakiet Optimum HD + wzrost ze 106 z dekoderem do 148!!!!Zadzwoniłem i przy przedłużeniu pakiet Superpremium za 95 na 6 mieś+ 6x 108+10 za starego Philips PVR,czyli niewiele ale zawsze coś( -8zł za pakiet i -5 zł za dekoder na cały okres)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie mam umowe do konca marca 2012 w promocji ze stala cena na pakiet prestiz hd, juz pogubilem sie jak wyglada teraz moja sytuacja czy i kiedy moge wypowiedziec umowe, czy obowiazuje mnie zmiana cennika, jak traktowana jest moja umowa porzednia byla juz bezterminowa i ta ktora jest teraz byla na 18 miesiecy.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę obowiązującą do końca marca można rozwiązać wysylając rezygnację obowiązkowo do w tym miesiącu,jak masz zagwarantowaną stałą opłatę,to ci jej w marcu nie podwyższą.Jeżeli chcesz pozostać z cyfrą,to, albo wyślij wypowiedzenie,tak na wszelki wypadek,albo przedtem zadzwoń i jak warunki ci będą odpowiadały, to podpisz nową umowę....jednak radzę,nie śpiesz się. 777...to jak,będą lepsze warunki dla rezygnujących z rezygnacji,pod koniec lutego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam umowe do konca marca 2012 w promocji ze stala cena na pakiet prestiz hd, jak wyglada teraz moja sytuacja czy i kiedy moge wypowiedziec umowe, czy obowiazuje mnie zmiana cennika, jak traktowana jest moja umowa porzednia byla juz bezterminowa i ta ktora jest teraz byla na 18 miesiecy.

Do końca lutego muszą mieć wypowiedzenie od Ciebie zarejestrowane w systemie, także jeszcze trochę czasu jest, jeśli go nie wyślesz to umowa przejdzie na czas bezterminowy i od kwietnia będziesz płacił maksymalne ceny jak poprzednio przed tą 18 miesięczną umową o której wspominasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...