Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja, zamiast błagać o kilka złotych większego rabatu polecam zastanowić się czy nie warto czasem podpisać nową

15-miesięczną umowę z 3(prawie 4) miesiącami darmowymi(rzecz jasna ceny po podwyżce).

Uważam że średnio-miesięczny koszt będzie o wiele bardziej zadowalający niż w przypadku wybłaganej

kilkuzłotowej zniżce.

 

I jeżeli ktoś jeszcze na tym forum sugeruje się wpisami użytkownika 777 to zalecam mu szybki

zimny prysznic, poniewaz ten człowiek to zwykły fantasta.

 

Jest dokładnie tak jak pisał Rigidigi!! I na jego informacjach jeszcze nigdy się nie zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak działa utrzymanie abonenta w N. Ceny takie jak na ulotkach. Z rzadka i to w ostateczności utrzymanie poprzedniej ceny. Cyfra teraz robi to samo. Albo bierzesz to co w ulotce albo "do widzenia". W Polsacie przedłużenie umowy wygląda jeszcze gorzej.

 

Z własnego doświadczenia wiem że "n" np. po wypowiedzeniu bez problemu przedłuża umowe z ceną 48zł... przedłuzyla mi tak w marcu 2011 i przedłużyła mi też teraz na kolejne 12 mieciecy....a ceny 48zł już dawno nie ma w cenniku :D

A co do Cyfry... myślę że po wypowiedzeniu umowy uzyskanie ceny z przed podwyżki nie będzie problemem... płacąc teraz 104zł miesiecznie moge wybierać w ofercie N ,CP i Vectra lub po prostu wziąśc w ostasteczności nową umowe w Cyfrze...tylko mi nie piszcie że w Cyfrze mam canal+ :D ...bo jeszcze przez 2 miesiace nic tam ciekawego nie zobaczylem :D ...zresztą z HBO jest to samo :D ... także spokojnie przeczekajmy do 1 marca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@rigidigi

To co opowiadasz o przedluzeniach w n zwyczajnie mija sie z prawda. Klient bardziej zorientowany dostawal chocby w grudniu dobre oferty.

 

Utrzymanie ma to do siebie ze musi dac klientowi cos promocyjnego a w tej chwili C+ tego nie daje.

Zatem w drugiej polowie lutego oferta C+ ulegnie poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Obecnie mam C+Optimum + pakiety HD + darmowy PVR. Wysłałem wypowiedzenie. Wczoraj telefon proponują mi to za 94zł. Chyba na głowę spadli. Z Waszego doświadczenia ile powinni mi zaproponować aby przyjąć ofertę?

Czegoś nie rozumiem, jak bym poszedł teraz do Cyfry i podpisał nową umowę to C+Optimum mam za 78zł + HD promo + nie wiem jak PVR razem 86zł, 3 miesiące gratis wiec średniowychodzi przed podwyżką 68zł - w sumie nie tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przed chwilą zaproponowali C+Kompakt i Multiroom za 76 pln. miesięcznie , gdzie ten sam pakiet z umową na trzy miesiące gratis (dwóch konsultantów powiedziało że dzisiaj ostatni dzień) wychodzi średnio 62.4 pln. Chyba pójdę i wezmę dzisiaj nową i skończę się pałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by sie zgadzalo z tym ze jutro cos nowego dadza w utrzymaniowce.

 

Może i tak, ale myślę że nawet na nowej "utrzymaniówce" nie dostanę wcale więcej (albo prawie wcale) niż to co w tej promocji (średnio 62.4 pln. za C+Kompakt i Multiroom) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od 02.02 oferowali w przedluzeniach to co nowym tylko ze bez promocji 3x0 czyli za drogo (tylko paczka HD 3 miesiace gratis).

 

@aro

Te ceny sa drogie a jesli chodzi o dlugosc umowy to 13 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prawem, reklama wprowadza w błąd, gdy na jej podstawie konsument uzyskuje fałszywe wyobrażenie na temat towaru lub usługi. Nie ma przy tym znaczenia, czy zdecyduje się na skorzystanie z danej oferty. Prezes UOKiK prowadzi rocznie około 30 postępowań dotyczących reklamy. Trzy z nich właśnie się zakończyły stwierdzeniem naruszenia prawa.

Czy za reklamę oferty karnawałowej Cyfra+ otrzyma karę?

Czy nie jest tak, że kupiliśmy co innego a zaraz potem "ukrytym" regulaminem zmieniano prawie całą ofertę. Zanim pierwotna oferta zaczęła na dobre działać. Na przykład jeszcze w czasie pierwszych trzech miesięcy gratisowych. Pomimo możliwości odstąpienia od umowy. Jest to zamierzona reklama wprowadzająca w błąd jako czyn nieuczciwej konkurencji?

Reklamą wprowadzającą w błąd jest każdy przekaz reklamowy, który w jakikolwiek sposób, łącznie ze sposobem jego prezentowania, wprowadza w błąd lub jest zdolny do wprowadzenia w błąd osób, do których jest skierowany lub do których dociera, skutkiem czego może wpłynąć na gospodarcze zachowanie się tych osób albo z tych powodów szkodzi konkurentom lub może też im szkodzić.

Reklama wprowadzająca w błąd stanowi czyn nieuczciwej konkurencji zakazany na mocy ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z 16 kwietnia 1993 roku (u.z.n.k.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 02.02 oferowali w przedluzeniach to co nowym tylko ze bez promocji 3x0 czyli za drogo (tylko paczka HD 3 miesiace gratis).

.

 

Dzisiaj dwie rozmowy (z dwoma różnymi konsultantami) i obie propozycje o 14 pln. droższe niż dla nowych w promocji 3 miesiące gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No. I 68 PLN tez maja nowi tylko nowi dostaja 3 miesiace gratis (a w praktyce nawet 4).

Ale dla nowych pewnie jutro bedzie juz gorsza oferta bo 5 luty byl podany jako termin zakonczenia promocji karnawalowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

02.02 zaoferowali mi tak jak tobie ale napisalem maila zeby nie skladali ofert ponizej maksymalnych rabatow (29/42 PLN na pakiet, 10 PLN na MR) i 03.02 juz zadzwonili z oferta za 53+10/65+10 PLN (rabatowo czyli bez gwarancji ceny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nikt poza mna nie pisal ze po 02.02 otrzymal te maksymalne rabaty ale moze wroca juz jutro skoro cos tam sie ma zmienic. Albo moga to rozdzielac indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...