Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie aktualnie posiadam dawny pakiet PRESTIŻ HD+ płacę 134zl(z multi) umowa kończy mi się w marcu od lutego naliczają pełną sume 216zl na jakie warunki mogę liczyć?dzwonili juz z pięć razy i za każdym razem nie chcą mi dać bezpłatnego użytkowania PACE PVR 500GB który teraz mam za darmo, czy możliwe jest że nie mogą dać mi go dalej za free? proszę o pomoc nie wiem co robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przed chwilą przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

c+optimum + optimum hd + multi + pace pvr , umowa na 15 mc = 98 zł.

przed złożeniem wypowiedzenia płaciłem za to 101 zł. suma sumarum wyszło mi to wszystko taniej, chociaż myślę że mogłem ugrać więcej (pvr bez opłat?)

niemniej jestem zadowolony, bo podwyżka mnie nie dotknęła.

 

aha, mój staż to w cyfrze to 2 mc, a pierwsza oferta to 105 zł za ww pakiet - może komuś to pomoże.

 

pozdrawiam,

iras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie aktualnie posiadam dawny pakiet PRESTIŻ HD+ płacę 134zl(z multi) umowa kończy mi się w marcu od lutego naliczają pełną sume 216zl na jakie warunki mogę liczyć?dzwonili juz z pięć razy i za każdym razem nie chcą mi dać bezpłatnego użytkowania PACE PVR 500GB który teraz mam za darmo, czy możliwe jest że nie mogą dać mi go dalej za free? proszę o pomoc nie wiem co robić...

 

PROSZĘ O POMOC JA NIE WIEM CO ROBIĆ, czy oni kantują i chcą ugrać czy po prostu lepszej oferty nie bedzie.

 

C+ optimum ~62zł + optimum HD 11zł + multi 40zł + MR ~10zł + PVR 0zł = 123zł za dawny Prestiż HD<-- poproś o to e-mailem i czekaj :-) potem pochwal się innym, żeby uwierzyli ;-)

 

Tak na przyszłość to warto zerknąć jak inni radzą sobie w negocjacjach z działem utrzymania klienta:

 

ankieta: https://spreadsheets.google.com/spreads ... TlhODE&ifq

 

wyniki: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... 14MH#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przed chwilą przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

c+optimum + optimum hd + multi + pace pvr , umowa na 15 mc = 98 zł.

przed złożeniem wypowiedzenia płaciłem za to 101 zł. suma sumarum wyszło mi to wszystko taniej, chociaż myślę że mogłem ugrać więcej (pvr bez opłat?)

niemniej jestem zadowolony, bo podwyżka mnie nie dotknęła.

 

aha, mój staż to w cyfrze to 2 mc, a pierwsza oferta to 105 zł za ww pakiet - może komuś to pomoże.

 

pozdrawiam,

iras

Tak nie bardzo rozumiem. 57+11+40+10=118zł wg wszystkich danych na ziemi i niebie. Skąd 98, tzn z czego zeszli na 98zł? Dla mnie taka oferta to bajeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba + o co chodzi z Twoją ofertą?? dla mnie byłaby do przyjęcia. Tak zrobiłeś??

 

odpowiadam koledze jasiek747 co może ugrać.

Taka oferta jest do ugrania jak się dobrze negocjuje. Ja zamierzam zyskać dobry argument czekając do końca lutego i zmiękną prędzej czy później - wierz mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...