Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem juz po 5 rozmowach telefonicznych (4x oni dzwonili, raz ja), a ja jak mantre powtarzalem "Chce HBO Superpremium (za 99zl) oraz PVR i Multiroom za 0zl", odpowiedz za kazdym razem taka sama "Nie ma takiej oferty (...)"

 

W tym temacie było wielokrotnie wałkowane, że oferta, której oczekujesz jest absolutnie nieosiągalna, więc nie wiem co Cię tak zbulwersowało? Po prostu nie mają takiej oferty i tyle... No chyba, że mają zrobić taką promocję, bo jeden klient sobie tego życzy - dziecinada...

Wystarczy trochę pokombinować i można dostać takie warunki jak chciałeś, tylko pod inną nazwą. Ja np wynegocjowałem:

C+Optimum - 57zł

HBO HD - 27zł

PVR - 10zł

Multiroom - 5zł

HD Optimum - 0zł

Plus Filmbox na 4 miesiące za darmo

Czyli dokładnie to samo, co chciałeś (plus Filmbox!) za dokładnie tyle ile chciałeś tyle, że pod inną nazwą. Można?

Co do dekodera racja - sprzęt "enki" śmiga aż miło. Miejmy nadzieję, że w ramach fuzji wcześniej czy później i abonentom Cyfry będzie dane dysponować takim sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Hankey, sorry ale mój post nałożył się na twoim, ale już poprawione.Chyba jednak nie można, proponują to tylko za OPTIMUM HD chcą 11zł, nie ma innych ofert mówią .O filmboxach też nie wspominają. Na taką propozycję jak twoja dla mnie są nieugięci.Przyznaję się, też wymiękłem i ... kupiłem N. Mam 10 dni na ew. rezygnację i zostanie w +, ale ja też teraz nie wymięknę.Cały czas walczyłem o Canal+Optimum, Pace PVR, Optimum HD i HBO na 9 m-cy za ok.85 zł, nie można słyszałem cały czas , nie mamy takiej oferty, no to miał kto inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj inne propozycje, to zobaczysz, że hbo ktos dostał za 14.90 w tym zniżka za PVR. ktoś dostał PVR za 0 zł przy samym Canal+ Optimum za 57zł, a jeszcze inny HD Optimum za 0 zł. Czy uwazasz ,że 85 zł to mało? Ja uważam ,że duzo, jak chcesz to im płać za taki pakiet nawet 200zł. Nikt nie musi mi dopłacac 2.9zł. Zanim się będziesz dziwił, poczytaj inne oferty, chyba że to są tylko marzenia kolegów, nie propozycje otrzymane? Superpremium podobno też mażna za 99 zł z PVR dostać, odlicz Cinemaxy i Filmbox, którego nie chce , to jest wg ciebie dalej mało te 85zł? Około to znaczy 80 i 90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze chcesz żeby Ci piątaka dopłacili do darmowego PVRa bo bierzesz HBO? :lol2:

A tak na poważnie: C+OPt 57 HD Opt.11 lub 8, HBO 20, PVR 5 (po uwzględnieniu rabatu za HBO 5 zł). Razem 90 lub 93. Wszystko co ponadto jest MAŁO REALNE więc nie ma się co z góry nakręcać. HD OPt za 0 dostała JEDNA osoba. PVR za 0 KILKA, zresztą biorąc HBO to tylko 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ale za pvr chcą 15 zł i mówią że normalnie kosztuje 20 zł i za HBO dają właśnie te 5 zł, czyli mam płacic 15 zł w promocji, to mnie wkurza. . Czyli, dodaj jeszcze dyszkę. Negocjuje trzy dni przed końcem umowy. Nie napinam się, ale jednak ktoś dostał lepsze warunki i chyba mu nie dopłacają , czemu ja mam miec gorsze?Jeśli ktoś płaci regularnie, nie zalega jest ich abonentem od kilku lat, to wszyscy powinni mieć takie same oferty dla stałych klientów. Tak jest u wszystkich innych operatorów,masz telefon dostajesz dodatkowe minuty za lojalkę. Tutaj każdy konsultant inna oferta, czy nie zapisują propozycji w systemie i potem ewentualne modyfikacje. Rozumiem ,że jest stopniowanie ofert i dolny poziom do którego można zejść, ale kolejne propozycje zamiast w dól ,to w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym nie dostał w umowie i przy przedłużeniu dekodera pace pvr hd za 0zł to bym go nie wziął,takie jest moje zdanie.Prędzej bym wolał kupić dekoder jakiś na własność jak płacić haracz,dlatego się dziwie że tyle osób płaci za niego w trakcie umowy i przy przedłużaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie będę płacił, zwłaszcza że mam go za darmo od początku, jak tylko pojawił się w cyfrze.Do dzisiaj więcej wad niż zalet, a wspaniali technicy cyfry do dzisiaj nie potrafią sobie z nim poradzić, albo nie chcą i zrobić przyzwoity soft, mijają już chyba trzy lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie wiedziałem że chcą Cię skubnąć na PVRze ;) Ja założyłem że nie dam za niego więcej niż 10 i tak się stało, jeśli wezmę HBO to wyjdzie 5.

Ale w przeciwieństwie do was uważam go za sprawnie działającą maszynkę do oglądania i nagrywania. Już nie chce mi się bawić w Opticumy czy Arivy które to pomimo swoich zalet będą zawsze mieć o 1 głowicę mniej.

PS. Żądaj dzisiaj PVRa za 10 (góra) a HBO dobierzesz później nie chwaląc się im przy przedłużeniu, może to lepszy sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że przy przedłużeniu umowy WSZYSTKO zależy od konsultanta! Rozmawiałem z nimi 7 razy i napisałem w tym czasie 2 maile i dopiero właśnie za tym 7 razem zadzwoniła do mnie w pełni kompetentna osoba. Wcześniej byli to ludzie, którzy albo kompletnie nie wiedzieli o czym mówią, albo byli zwyczajnie nie mili, bądź wręcz głupi:) Tym razem dziewczyna nie tylko doskonale znała ofertę cyfry, ale była też bardzo miła i zdecydowanie zależało jej na tym, abym przedłużył umowę. Do tej pory rozmowy odbywały się na zasadzie "mam taką ofertę - nie, to nie". Teraz trafiła mi się konsultantka, o której można powiedzieć, że wręcz o mnie zabiegała.

Grzecznie prosiłem o optimum za 57 - nie było problemu, upierałem się o pvr za 0zł - powiedziała, że tego nie może dla mnie zrobić, ale ma przygotowaną promocję HD Optimum za 0zł, chciałem zejść coś z ceny HBO (27zł) - powiedziała, że w moim wypadku już nic nie może z tym zrobić, poprosiłem w takim razie o Cinemaxy na 2 miesiące za free - powiedziała, że tego też nie dostanę, ale żebyśmy optymistycznie zakończyli negocjacje to dostanę Filmboxy na 4 miesiące - nie mogłem nie przystać na taką propozycję.

Od początku walczyłem o Superpremium z PVR i multiroomem za 99zł, a dostałem w zasadzie nawet więcej w tej samej cenie , tyle że pod inną nazwą - pełnia szczęścia.

Przy przedłużaniu warto wykazać się cierpliwością, trzeba jednak też trafić na odpowiedniego konsultanta. Osobiście uważam, że do 31 grudnia, większość uzyskałaby to, co chciała, zakładając oczywiście, że nie są to oferty z kosmosu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ktoś w takim układzie otrzymał pvr za 0 zł ? oczywiście z dyskiem

 

C+ OPTIMUM - 57 zł

OPTIMUM HD - 11 zł

Multi - 40 zł

MR - 5 zł

 

lub czy można jeszcze coś ugrać np OPTIMUM HD 0 zł ? :?

 

Ja walczyłem o PVR za 0zł, ostatecznie dostałem za 10zł, a optimum HD za free przez całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 dni do końca umowy i takiej oferty nie wziąłeś? To się nie zdziw jak już nie zadzwonią i Cię oleją. Z prostego powodu. Bo już lepszej oferty nie mogą przedstawić.

Sam optimum za 54 czyli jak dla nowych. Taniej nikt nie wyrwał bo po prostu nie ma promocji na ten pakiet. Cyfra promuje pakiety z Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...