Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zadzwonili i zaproponowali canal + optimum za 64 zł (bo za 57 to jest tylko dla tych, co wcześniej mieli umowę z tv, na 28/19 miesięcy.. podobno. ja nie miałem... -> prawda to?), kanały hd 11,- multiroom za 5zł, a PVR (teraz mam za darmo) za 10zł na 12 miesięcy, potem na 3 miesiące za 20zł... bo za darmo pvr nie dają, a to 10 zł to jest jakiś kupon sratatata..

i hbo hd za 19,90 na okres minimalny 9 miechów, potem już się promocja jakaś znajdzie pewnie ;)

 

czy ktoś sądzi, że da się coś jeszcze ugrać? to już chyba z piąty telefon, zaczyna mnie to męczyć - jak nie, to wyboru nie mam, przedłużę przy najbliższym kontakcie... może Kate odpowie, albo ktoś inny z konsultantów? :) z góry wieelkie dzięki,już więcej nie truję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy ktoś sądzi, że da się coś jeszcze ugrać? to już chyba z piąty telefon, zaczyna mnie to męczyć - jak nie, to wyboru nie mam, przedłużę przy najbliższym kontakcie... może Kate odpowie, albo ktoś inny z konsultantów? :) z góry wieelkie dzięki,już więcej nie truję :)

 

Jeśli przy piątym telefonie wymiękasz .... znaczy się ich metoda jest skuteczna - ja to miałem pięć dziennie a i tak postawiłem na swoim :)

Każdy kolejny teelfon od razu na poczatku kwitowałem pytaniem - "...Czy ma Paan/Pani coś innego niz kolezanka która dzowniła godzinę temu jesli nie to szkoda naszego czasu - dowidzenia..." Po kilkunastu takich telefonach napisałem grzecznego emaial ze to i to mnie interesuje - jeśli nie mogą mi tego zaoferować to bardzo proszę o nie nękanie mnie telefonami bo to zaczyna wyglądać jak stalking ..... no i jak juz pisałem, podpisałem umowe taka jak chciałem :D

 

Więc jesl ichcesz wytargować coś co jest realne do wytargowania to cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w ICA w zakładce "Oferty Specjalne" widnieje informacja "obecnie nie posiadamy dla Ciebie zadnych ofert, korzystasz z pakietu c+start" a 2 dni temu było cos do wyboru z Ofert Specjalnych, to oznacza ze moje Wypowiedzenie zostało ZAAKCEPTOWANE? jezeli ktos sie orientuje, to prosze o info ;) pozdr

 

Dodam ze wczoraj dostałem mailowo wiadomosc o treści "otrzymalismy Panskie wypowiedzenie. w tej chwili jest ono poddawane weryfikacji"- cos tego typu. Czyli więc uznali moje pismo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwonili i zaproponowali canal + optimum za 64 zł (bo za 57 to jest tylko dla tych, co wcześniej mieli umowę z tv, na 28/19 miesięcy.. podobno. ja nie miałem... -> prawda to?), kanały hd 11,- multiroom za 5zł, a PVR (teraz mam za darmo) za 10zł na 12 miesięcy, potem na 3 miesiące za 20zł... bo za darmo pvr nie dają, a to 10 zł to jest jakiś kupon sratatata..

i hbo hd za 19,90 na okres minimalny 9 miechów, potem już się promocja jakaś znajdzie pewnie ;)

 

czy ktoś sądzi, że da się coś jeszcze ugrać? to już chyba z piąty telefon, zaczyna mnie to męczyć - jak nie, to wyboru nie mam, przedłużę przy najbliższym kontakcie... może Kate odpowie, albo ktoś inny z konsultantów? :) z góry wieelkie dzięki,już więcej nie truję :)

 

Ja bym walczyl o c+ za 57 zł. Nie mialem wczesniej umowy z tv i go dostalem wiec to nieprawda. Najlepiej napisz maila z jasno okreslonymi warunkami na ktorych przedluzysz. Z ceny dekodera PVR i kanalow hd to juz nie zejdziesz ale rabat 42 zł na c+optimum spokojnie powinieneś dostać.

 

FoX12345

Tak, zarejestrowali Twoje wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka

 

dzisiaj dzwoniła do mojej mamy konsultantka z cyfry, zaproponowała c+optimum+optimum hd+multiroom+philipsPVR czyli wszystko to samo co posiadam teraz w cenie 83zł, na 15 miesięcy, tyle że nie wiem co po jakich kosztach jest bo mam nie zanotowała :-/ ma zadzwonic jeszcze wieczorem drugi raz ale pytanie da się coś jeszcze ugrac? bo tak sprawdzajac pewnie zaprononowała c+opt HD 68zl, multi 5 pvr 10 i czytając kto co ugrał to nie wiem. Jest szansa na jakieś zmiany jeszcze? Np multiroom za 1zł (jak miałem w starej umowie) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na jakie warunki mogę liczyć bez wysyłania wypowiedzenia? dzwonili do mnie i proponowali Superpremium 99zł + 10zł PACE PRV którego już mam. Interesuje mnie C+ Optimum, kanały HD Promo, HBO i pozostawienie PACE? Umowa kończy mi się w lutym, byłem po za krajem i nawet nie wiedziałem o aneksie i możliwości wypowiedzenia:( Na dzień dzisiejszy posiadam Kompakt HD, C+HD i HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z innej beczki.

Obecnie posiadam pakiet Optimum. Umowę mam do kwietnia 2012 roku. Mam zniżkę na pakiet w wysokości 30% do marca 2012 roku.

Ponieważ niedawno kupiłem sobie wreszcie telewizor LCD, a niedługo potem również nowy tuner (już "HD"), chciałem sobie dołączyć dodatkowo kanały HD typu Nat. Geo HD, Animal Planet HD, BBC HD itp. Skontaktowałem się w tej sprawie z konsultantem CYFRY+. Jedyne, co mi zaproponowano to przejście na pakiet Optimum HD. Zniżka na pakiet, którą mam obecnie, zostałaby zachowana. Niby wszystko OK, tyle tylko, że za pakiet Optimum HD zaproponowano mi cenę w wysokości 70,30zł! Z tego, co mi też powiedziano, pakiet Optimum HD tak "normalnie" kosztuje 91zł. Tak więc, jak się ma ta zniżka 30% od kwoty 91 zł do kwoty 70,30? Bo z tego, co ja policzyłem to 30% od kwoty 91zł wynosi dokładnie 27,30zł, czyli abonament po rabacie powinien wynosić dokładnie 63,70zł. Jeśli brać to kwotowo to od obecnej "normalnej" ceny za pakiet Optimum, który kosztuje 69zł, mam rabat w wysokości 20,70zł, a więc płacę teraz 48,30zł. I to się zgadza. Pamiętam, że jak przedłużałem ostatnio umowę to pakiet Optimum kosztował wówczas jeszcze 63,90zł i jeszcze od tej kwoty miałem zniżkę 30%. Niedługo potem była podwyżka abonamentu i pakiet Optimum kosztował już 69zł (bez zniżek). I od tej "nowej" kwoty również mam nadal 30% zniżki. Kwotowo również wszystko się zgadza, bo 30% od 69zł to jest 20,70zł, czyli mój obecny abonament po rabacie wynosi 48,30zł. I wszystko jest OK. A teraz, gdy chcę przejść na droższy pakiet (z zachowaniem zniżki 30%), CYFRA+ liczy mi nadal 20,70zł rabatu od dużo wyższej już kwoty twierdząc jednocześnie, że to jest 30%. Ktoś tu chyba nie potrafi liczyć! Albo CYFRA+ próbuje mnie przy tym dodatkowo "oskubać". :? Dlatego też mam pytanie do kogoś, kto by umiał mi w tym pomóc. Jak to własciwie jest? Czy te wyliczenie dla mnie przez CYFRĘ+ jest prawidłowe? Bardzo chciałbym sobie włączyć ten pakiet Optimum HD, jednak kwotowo to mi się nie zgadza i cena podana mi przez CYFRĘ+ wydaje mi się za wysoka! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba, porzućcie Panowie na chwilę potyczki słowne i odpowiedzcie mi na następujące pytanie. Ostatnio otrzymałem ofertę przedłużeniową C+ Kompakt za 43 zł miesięcznie (tak, tak C+ Kompakt za 43 - dwa razy sie upewniałem) z tym że multiroom byłby za 15 zł a PVR za 10. Gdy spytałem o Sagemcoma na bezpłatne użytkowanie, Pani konsultantka zaproponowała mi kupno DOWOLNEGO dekodera HD za 129 zł już u dystrybutora. Moje pytanie: jaka jest szansa, że za te 129 zł w punkcie sprzedaży C+ dostanę inny dekoder HD niż Sagemcom.

Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Aha, godzinę wcześniej dzwoniła inna konsultantka z ofertą C+Kompakt za 47 zł, multiroom za 5 zł i sagemcom Hd za 0 na wypożyczenie. Z powodu dłuższego wyjazdu, podjęcie decyzji przełożyłem na okres poświąteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon z C+, po wysłaniu maila z propozycją taką:

HBO Superpremium za 100zł

Cinemax za 15zł

Filmbox za 15zł

PVR za 0 zł.

===

Pani odpowiedziała mi tak:

HBO Superpremium za 99zł (rabat 38zł)

Cinemax za 10zł (rabat 5zł)

Filmbox za 15zł

PVR za 0 zł - rabat udzielony "tylko mi" z uwagi na terminowe wpłaty, etc.etc.

Umowa - 19miesięcy

 

Czyli dostałem to co chciałem (a nawet więcej, nie liczyłem jeszcze na zbicie ceny z Cinemaxa).

Zakładałem rachunki na poziomie ok. 130zł - a od stycznia będę miał mniej niż teraz (obecnie mam pakiet Prestiż HD, 125,40zł)

 

Pozdrawiam, życzę Wesołych Świąt i Dosiego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze liczę, przy obecnej promocji dla nowych abonentów 3 miesiące gratis, następujący pakiet:

Canal+ Optimum 78 zł

Multi 40 zł

HD optimum 11 zł

RAZEM 129

uwzględniając 3 miesiące za friko średnia cena na miesiąc wychodzi (15*129-3*129)/15=103,20 zł?

Jeśli tak jest w rzeczywistości to chyba mam prawo jako wieloletni abonent chcieć to samo za 108 zł, bo tyle zaproponowałem już dużo wcześniej, a jakoś nie chcą się zgodzić

Pozdrawiam

 

Uaktualniam: dzwoniłem przed chwilą i za przedmiotowy pakiet chcą 115 zł - brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ papi25 Wyglada to troche inaczej bo za opcje dodatkowe placimy przez 15miesiecy czyli:

optimum- 12mies x 78=936

multi 15mies x 40=600

hd-optimum 15mies x 11=165

 

razem 1701/15mies= 113,4zl +MR(5zl)+PVR(10)= 128,4zl

 

Biorac umowe 2 stycznia mamy dodatkowy miesiac za free: 128,4/15=8,56

 

Czyli ostateczny abonament jaki zaplacimy srednio przez te 15miesiecy to 119,84zl

 

Co nie zmienia faktu ze obecnym klientom proponuja to samo a nawet mniej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...