Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to napisałem maila z taka propozycję: Superpremium - 99, multirom za 5, exxxxtra - 6 zł, Pace HD PRV - 0 zł. Uzasadniłem - 10 lat z C+ i cały czas płacę na zasadzie polecenia zapłaty. Dam znac co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem oferte najdroższą. multiroom za 1zł dekoder za 0zł (PRV) drugi za 5zł (SD) aktywajcja za 0zł umowa na 24 miesiące. opłata miesięczna za 99zł. to nie na moje koszty:) ale umowe musze przedłużyć bo interesuje mnie ekstraklasa. nie wiem jak jest w polsacie cyfrowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależało mi na kwocie 57 zł... w każdej chwili mogę zerwać umowę i zapłacić karę gdyby Cyfra sobie pogrywała ze mną. Mogę wszystko... :D pozdrawiam

Mozesz sobie zrywac. Nastepny cwaniak - czytaj regulamin. To cyfra moze z Toba zerwac umowe jak sie nie bedziesz wywiazywał i wtedy kara do zaplaty, Ty co najwyzej zerwiesz z dziewczyna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sobie zrywac. Nastepny cwaniak - czytaj regulamin. To cyfra moze z Toba zerwac umowe jak sie nie bedziesz wywiazywał i wtedy kara do zaplaty, Ty co najwyzej zerwiesz z dziewczyna :P

 

ale problemy.. zaplaci 299zl karty i moze zerwac umowe kiedy mu pasuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brudnykwiatek- No nie wiem... Ja miałem najwyższy pakiet za 168zł i PVR za zero zł.

Teraz po dwóch telefonach padły propozycje 147zł w tym PVR a później 133zł + 10zł za PVR= 143zł. W tej samej rozmowie, gdy pani zorientowała się, że dwa lata temu brałem ten telewizor za 1zł, oświadczyła, że w moim przypadku mam płacić 156zł z PVR!

Chyba już ich porypało... oczekuję tylko na normalną cenę za mój pakiet jak dla nowych klientów 133zł i 0zł za PVR (po 9 latach z Cyfrą) i też na razie nic z tego...

Chyba bez wypowiedzenia się nie obędzie...

 

Przesadzają. Ja (niestety) przegapiłem koniec umowy i przeszła na czas nieokreślony, co wiązało się z Prestiżowym za 168 PLN + PVR-em za 20 PLN, no ale to moja wina - trzeba było do umowy zajrzeć :read: W okresie minimalnym (promocja z poprzednim TV) płaciłem 129 PLN za Prestiżowy HD+ wraz z PVR.

 

Ostatecznie wynegocjowałem niewiele, bo Superpremium HBO + Cinemax + PVR za 119 PLN (na 19 miesięcy, niestety MR nie było opcji wziąć za mniej, niż 15 PLN - więc nie brałem - w końcu w każdym momencie umowy można dobrać) - niemniej jednak filmu na Filmboxach nie oglądnąłem nigdy (jakoś oferta do mnie nie trafiała), więc 10 PLN mniej, niż dotychczas to i tak OK (jak dla mnie). Kompletnie nie wiem, jak to liczyła dziewczyna, u której aneksowałem umowę, ale cały czas twierdziła, że robi mi ofertę taką, żebym płacił tyle samo, co dotychczas (tj. 129 PLN) ale nie da się w tym upchnąć Prestiżowego (czy jak to się teraz ładnie nazywa - pełnej oferty C+). Nie wyprowadzałem jej z błędu - jak pisałem wyżej - na Filmboxie mi nie zależało a 190 złotych mniej (w skali trwania umowy) to całkiem przyjemna różnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...