Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym tygodniu potwierdzono moje wypowiedzenie umowy, przedłużyłbym ją, gdybym dostał Canal+Kompakt za 47 zł plus multiroom za 5 zł. Czy możliwe jest takie wynegecjowanie warunków? Oferta 47 zł za C+Kompakt plus 15 za multiroom to moim zdaniem żadna rewelacja, w sumie tylko 5 zł taniej niż dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wysłana rezygnacja zmiana reg. przed chwilą telefon miła pani proponuje mi:

C+ Kompakt 62 zł

MR 5 zł

Peace PVR 0 zł

umowa 19 mies.

Co o tym myslicie??

ile można uzyskac rabatu na samym abonamencie?

dzieki za pomoc

poprzednio optimum 69zł MR i PVR 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie 1 telefon... chciałem superpremium za 99zł, pvr 0zł, multiroom za 5zł i extra za 6zł....

 

powiedzieli mi,że mogą się tylko zgodzić na superpremium za 99zł i pvr za 0zł...twierdzą, że multiroom będzie za 15zl a extra za 21zł...

czy faktycznie nie mogą zejść z tej ceny...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial wiedziec zapis dotyczacy rabatu wyglada tak:

 

2. Zgodnie z warunkami Akcji, Abonent nabywa prawo do:

- odbioru Zestawu Promocyjnego CANAL+ OPTIMUM, na zasadach określonych w Regulaminie Oferty Promocyjnej Zestawy Promocyjne i jej Cenniku oraz

do 42 zł rabatu na Opłatę Miesięczną za odbiór Zestawu Promocyjnego CANAL+ OPTIMUM, przez Okres Minimalny obejmujący 15 kolejnych miesięcy.

Rabat obowiązuje od pierwszego pełnego miesiąca Okresu Minimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą zadzwonił do mnie sympatyczny konsultant w sprawie przedłużenia umowy (złożone wypowiedzenie w związku ze zmianą regulaminu). Poinformowałem Pana o standardowej przyczynie wypowiedzenia: chęć obniżenia opłat za korzystanie z telewizji satelitarnej.

Z uwagi na okoliczność, że interesuje mnie pakiet Start+ oraz ewentualnie jakaś opcja (HBO lub C+) Pan powiedział, że przy przedłużaniu umowy, pakiet Start+ można otrzymać za 19 zł / miesięcznie, pakiet C+Start , za 43 zł, a pakiet Start+ z opcją HBO za 42 zł. (19 zł za pakiet i 23 zł za opcję HBO). Pan mi również zaproponował pakiet C+Kompakt za 47 zł.

Oczywiście w każdym z ww. wariantów kontynuacja bezpłatnego użytkowania dekodera PVR przez okres minimalny umowy. O MR nie pytałem bo ta kwestia mnie w chwili obecnej nie interesuje.

Czytając Wasze "boje" o korzystne oferty byłem miło zaskoczony propozycjami konsultanta, który nie proponował cen z kosmosu.

 

Może się komuś mało wymagającemu przyda ta informacja, dlatego pozwoliłem sobie napisać :-)

pozdrawiam

 

EDIT:

1) To był pierwszy telefon z CTA (wcześniej się ze mną nie kontaktowali, ani ja z nimi),

2) Pan powiedział, że jak się pojawi korzystniejsza oferta na pakiet Start+ z opcją dodatkową to zadzwoni (dał do zrozumienia, że w grudniu się powinna pojawić korzystniejsza oferta w powyższym zakresie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj telefon z cyfry w odpowiedzi na meila.

 

Zgodzili się na moją ofertę: C+ Optimum za 57zł, 15zł multiroom, 15 miesięcy.

Na początku chciałem Sagemcoma HD za 0zł na wypożyczenie, ale miła pani za nic nie chciałą mi go dać nie mówiąc już o PVR za 0zł/miesiąc. Szczerze jestem zdziwiony, że mi tego Sagemcoma nie chcą dać na wypożyczenie.

 

Jak myślicie - da się to jeszcze wywalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak wygląda rywalizacja w promocjach między C+ i N (również w wersji na kartę i TNKHD ) to chyba początek walki o klienta ! Pewnie udziały w nowej spółce będą uzależnione od ilości abonentów :D Mam umowę do końca lutego na Prestiż HD + z Pace 500 i MR i płace aktualnie około 147 zł , ale może warto poczekać jeszcze chwile i nie dać się "zbyć" kilkoma złotymi przez 18 m-cy. ? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem wiadomość do cyfry takiej tresci:

C+Kompakt 47zł

Multi Room 15zł

Peace PVR 0zł

odpowiedz była taka:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie mogę zaproponować przedłużenie Umowy na 19-miesięczny Okres Minimalny. W ramach oferty otrzyma Pan:

 

- 14 zł zniżki na zestaw promocyjny CANAL+ Kompakt przez 19 miesięcy,

- 15 zł miesięcznie za opcje CYFRA+ Multiroom,

- 20 zł miesięcznie za wynajem terminalu HD PVR.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany powyższymi warunkami promocyjnymi proszę o wiadomość zwrotną.

 

Oferta obowiązuje do odwołania.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@serewencik - powinno się udać :wink:

 

Dzięki, będe próbował.

Ale przypomniała mi się też jedna rzecz: pani powiedziała, że do multiroomu nie mogę wziąć dekodera SD za 1zł (obecnie mam jedną kartę).

Czy to prawda, czy powinnienem walczyć i o dekoder HD za 0zł i SD za 1zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...