Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno szybkie pytanie. Czy jak wysłałem wypowiedzenie w związku ze zmianami w regulaminie to jest szansa dostać:

1. C+HBO Superpremium: 99 zł,

2. dzierżawa dekodera PACE PVR HD - 100% rabatu

3. MR - 5PLN

Czyli za wszystko bym płacił 104PLN. Obecnie mam to samo, tylko inaczej rozbite (C+Optimum, HBO, opcja HD, Pace PVR HD i MR) i płacę 112,90PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem ze 2 tyg. temu poleconym za potwierdzeniem odbiory wypowiedzenie - 1. zwrotki brak. 2. maila o zarejestrowaniu wypowiedzenia brak. 3. napisałem im sam, czy wypowiedzenie dotarło - odpowiedzi od 4 dni brak.

 

martwić się?

loguj sie do ICA - brak opcji w zmianie pakietu świadczy o odnotowanej rezygnacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans jednak przy rabacie 42 PLN na pakiet C+ Optimum zeby dostac Multiroom za 5 PLN.

 

Umowa przedluzona na 15 miesiecy.

 

Dotychczasowa umowa (lipiec 2012) opiewala miesiecznie na 120,90 PLN a nowa na 65 PLN.

Roznica zawartosci jest mala bo teraz mam HD Optimum Promo czyli bez AP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, którzy wypowiedzieli umowę ze względu na aneks i udało się wyszarpać sam C+optimum za 57 zł (bez żadnych tam dodatkowych HD za 11 zł czy pvr). Czy można dostać do tego dekoder SAGEMCOM DSI87 HD za 0 zł tak jak to jest w promocji dla nowych, czy cena jest wtedy inna? Brał ktoś coś takiego?

Umowę mam do lipca 2012 - wypowiedzenie zarejestrowane...

Z góry dziękuję za odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem ze 2 tyg. temu poleconym za potwierdzeniem odbiory wypowiedzenie - 1. zwrotki brak. 2. maila o zarejestrowaniu wypowiedzenia brak. 3. napisałem im sam, czy wypowiedzenie dotarło - odpowiedzi od 4 dni brak.

 

martwić się?

loguj sie do ICA - brak opcji w zmianie pakietu świadczy o odnotowanej rezygnacji

Niekoniecznie. U mie zniknęły wczoraj wszystkie opcje zmiany pakietu i dobrania dodatków. Napisałem maila i odpisano mi, że wypowiedzenia jeszcze nie ma w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam teraz kaczy mi sie umowa jakos styczen 2012 posiadam pakiet podstawowy+opcja canal+ ,place obecnie 35zl. intersesuje mnie to samo dalej ewentualnie hd canal+ ile moge w grudniu w promocji wyszarpac od nich inny pakiet mnie nie interesuje zalezy mi tylko na sporcie tzn.canal+ ale duzo wiecej nie mam zamiaru placic niz obecnie moze troche tylko, prosze o info.jak ktos wie jak nie to trza wypowiedzenie wysylac i z cyfra sie pozegnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info.cardinale :) a jaka paczka hd w tym jest masz na mysli te 7kanalow cyfry planete hd itp.wlasnie szukam i nie moge znalesc mozesz zapodac linka gdzie tak pisze a z tym wypowiedzeniem no narazie nic nie wysylam najpierw trza zobaczyc co powiedza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Piszę aby się poradzić czy dobrze kombinuję.

 

Wysłałem wypowiedzenie z powodu zmiany aneksu. Dzwoniłem i podobno korespondencja już dotarła (1 grudnia) tylko jeszcze muszą zarejestrować w systemie.

Mam multiroom niestety jeszcze z kartami zbliżeniowymi. Umowa od grudnia 2010r. obecnie prestiż HD+ i mr za 1zł I teraz tak: jeśli pójdę jutro oddać multiroom i wezmę jedną zwyklą kartę. A potem zaczne z nimi negocjować to po pierwsze czy jak wynegocuje na nową umowę multiroom to dostanę z powortem moduły czy zwykłe karty? A druga sprawa, czy taka oferta jest do wynegocjowania:

 

C+ Optimum za 57zł miesięcznie

Multiroom za 15zł (a jeszcze lepiej za 5zł)

Dekoder HD na wypożyczenie za 0zł

 

I czy przysługiwałoby mi wzięcie drugiego dekodera SD do multiroomu za 1zł?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok super. A jeszcze jedno pytanie: czy tak jak nowi miałbym grudzień za darmo czy coś by mi już naliczyli?

I druga sprawa: jeśłi wynegocjuję te warunki przez telefon to muszę się udać do punktu podpisać? A jeśli tak to czy może to być zwykły punkt, czy taki który honoruje warunki centrum telefonicznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy no dokłądnei chodzi mi o to, ż ejak podpisywałem umowę jako nowy abonent w grudniu 2010r. to przez telefon dawali lepsze warunki. I żeby je dostać musiałem jechać do sąsiedniego miasta bo tam był punkt cyfry, który honorował warunki centrum telefonicznego, a dwa punty w moim mieście nie. I chodzi mi o to żeby znowu nie jeździć, bo punkty w moim mieście czegoś tam nie honorują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

możecie mi wyjaśnić na jak jest z tym C+OPTIMUM??

Jedni piszą że cena ostateczna to 57 zł. (maks. cena minimalna)

A inni piszą że otrzymali rabat 42 PLN na C+ Optimum. :) Jak to rozumieć. Skoro rabat to 78 zł. C+OPTIMUM - 42 zł. to daje 36 zł.!!!! Toż to cena kosmos :)

 

Jak z tym jest??

 

Co do MR za 15 zł to przy cenie 57 nieosiągalne jest 5 zł. Pokalkulujcie i zobaczycie że 15 zł. się opłaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...