Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kwota się nie zgadza. Standardowo: C+OPTIMUM - 99zł, MEZZO - 4 zł. Daje kwotę 103zł. Dekoder sagemcom HD w dzierżawie to kwota 15zł, więc po zsumowaniu wychodzi 118zł, nie tak jak na screenie 123zł. Muszisz mieć PVR w bezpłatnej dzierżawie, albo screen jest fałszywy.

 

 

Poprawka:

 

Źle doczytałem, PVR jest na screenie. Ktoś piszący wprowadził mnie wbłąd, sugerując że tylko za 0zł są sagemcomy. O ja głupi, wszystko przez weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFFF...i po negocjacjach:

C+Optimum - 57 zł, PVR - 15zł, HD-11 zł. Całość 83 zł na 15-mcy. Niestety zostajęprzy Philipsie - przeżyję.

Dziękuję za uwagę :D

 

PS. PVR za 0 zł jest neprawdopodobny, za 10 zł jest dla nowych abonentów. Koledze sięnajwyraźniej poszczęściło :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy tam już wątek od dawien dawna, więc może też ktoś skorzysta z mojego przypadku.

 

W kwietniu przedłużałem umowę na 15 miesięcy na następujących warunkach:

C+ Kompakt + MR + PVR = 47pln + 15pln + 15pln

Wczoraj dzwoniła babka z Cyfry i zaproponowała HBO za 19,9pln (na 9 miesięcy, czyli do końca umowy) + 2 darmowe miesiące Cinemaxów, ale do tego także obniżenie abo na PVR o 5pln, czyli do 10pln.

Bardzo mnie to zaskoczyło, oczywiście pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ma go w bezpłatnym użytkowaniu od samego początku czy też jakiegoś konkretnego aneksu, kiedy tak dawali te dekodery. W inny sposób nie można dzierżawić tego dekodera za 0 zł.

Czy zapis wskazujący datę wydania na 24 listopada 2011 jest na tym screenie dla Ciebie niewidoczny? Zresztą nie musicie mi wierzyć, starałem się tylko pomóc bo pomoc otrzymałem czytając to forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak samo jak inni jestem w fazie przedłużenia umowy( umowa z TV). Dzisiaj oddzwaniałem do C+ w tej sprawie a po drodze wymieniając parę email. Niestety, ale bez większych rezultatów. Ceny proponowane choćby dzisiaj za pakiety jak dla nowych klientów lub coś takiego:

 

Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż obecnie mogę zaproponować przedłużenie Umowy na następujących warunkach:

 

- pakiet CANAL+ Optimum w cenie 99 zł,

- opcja MULTI (w skład opcji wchodzą: HBO HD, Cinemax HD, Filmbox HD oraz Mezzo) w cenie 58 zł 90 gr,

- opcja HD Optimum (TVP HD, MTVN HD, National Geographic HD, National Geographic Wild HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Animal Planet HD, BBC HD, Fox Life HD) w cenie 11 zł,

- usługa Multiroom w cenie 15 zł miesięcznie,

- możliwość zakupu anteny satelitarnej o średnicy 80 cm w cenie 98 zł,

- możliwość zakupu telewizora 3D w cenie 1 zł,

- Okres Minimalny Umowy 26 miesięcy kalendarzowych.

 

Wyjaśniam, iż wspomniane pakiet i opcja odpowiadają zawartości programowej pakietu Prestiż HD+. :lol2:

 

Najciekawsze jest to, że wypowiedzenie zostało wysłane 15.11.2011 r. i według informacji dzisiejszych nie zostało zarejestrowane :/ . I teraz nie wiem czy nie doszło czy wysyłać jeszcze raz. Zwrotki z potwierdzeniem nie dostałem póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid_bb,ja też wysłałem 15.11 i twierdzili że nic do nich nie dotarło,jak napisałem do nich że nie odbierają listów z skrzynki i napiszę skargę do UiKOK to jakoś list się nalazł i w końcu wprowadzili do sytemu,teraz zostaje tylko negocjacja.

 

Znajomy wysłał wypowiedzenie 14 listopada,dzwonił w tym tygodniu do cyfry i mu powiedzieli,że nie otrzymali jeszcze tego pisma ,prosili o wysłanie maila ze skanem nadania.Normalna paranoja,zwalają wszystko na pocztę......gość powiedział,że się pofatyguje i zażąda od poczty sprawdzenie tego faktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim milczeniu z obu stron od wysłania wypowiedzenia przedłużyłem umowę. Niestety 2 pierwsze propozycje nie do przyjęcia (szczegółów nie pamiętam),3 praktycznie jak dla nowych : 54pln za Optimum + 15 za pvr/15mc [wcześniej 18mc ~ 45pln +6mc ~69pln za optimum,NAT GEO hd,MTV hd + 12mc Canal+ za 0,pvr rabat 100%].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie z braku akceptacji regulaminu wysłałem 2 tyg temu. Od tyg zaczynałem negocjacje. 1 mail to C+ optimum za 78 zł, 2 mail również to samo. W 3 mailu napisałem, że rozumie Państwa zdanie i dziękuję za ofertę, bo stanowczo jest za drogo, a tv to nie najważniejsza dla mnie rzecz. Po 3 godz był telefon i C+ Optimum za 57 zł, do tego kanały HD za 11 zł = razem 68 zł. Dekoder HD posiadam własny.

 

POWODZENIA BO DA SIĘ WYRWAĆ C+ optimum za 57 zł i to dla osób które rezygnowały tak jak ja z braku akceptacji nowego regulaminu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...