Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Multiroom mozesz bezproblemowo dołaczyc do C+start w cenie 15 zł, do tego dokupic dekoder np. HD

Opcje możesz przez CTA zminieć na wyższa za normalna cene, ale bez zobowiązań.

Wszystko to dodatkowe możesz zawsze wyłaczyc lub właczyc, punktem wyjściowym bedzie to co masz dzisaj tj. C+start.

Możesz równiez wypowiedziec umowę za zmane regulaminu cyfry+, jak dobrze pamietam informacje że możesz to zrobic i w jakim terminie masz w pismie od C+. Jezeli procedure uruchomisz i potwierdzxa ci w CTA to możesz negocjować o lepsze warunki lub na kogoś z rodziny wziąć juz obecną nowa promocje świateczną np z TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę im np. wysłać na maila propozycję nowej umowy ( że np. przedłużam aktualną umowę o dodatkowy rok ) i chce jakoś w promocyjnej cenie C+ Kompakt + multiroom + Sagemcom za 60zł?

 

A jeśli chodzi o takowe wypowiedzenie jak to napisać? Co napisać? I jak potwierdzą moje wypowiedzenie to oni pierwsi się do mnie na 100% odezwą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 12 listopada w aneksach brak zapisu o tym, że trzeba czekać na pismo z Cyfry+. Także można iść do punktu dzień po przedłużeniu umowy w CTA.

 

czyli co, moge isc do punktu cyfry po dekoder nie czekajac na papiery az przyjda poczta,,, ?

czyli ten gosc w punkcie zrobil mnie w jajo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 12 listopada w aneksach brak zapisu o tym, że trzeba czekać na pismo z Cyfry+. Także można iść do punktu dzień po przedłużeniu umowy w CTA.

 

czyli co, moge isc do punktu cyfry po dekoder nie czekajac na papiery az przyjda poczta,,, ?

czyli ten gosc w punkcie zrobil mnie w jajo?

 

Tak możesz iść do punktu, a jak nie bedą chcieli w punkcie sprawdzic w sytemie lub zdzwonic do C+ to idz do innego punktu, może są mało kumaci lub nie stosuja takiej zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę im np. wysłać na maila propozycję nowej umowy ( że np. przedłużam aktualną umowę o dodatkowy rok ) i chce jakoś w promocyjnej cenie C+ Kompakt + multiroom + Sagemcom za 60zł miesięcznie? ( taki przykład ) Czy lepiej wysłać wypowiedzenie?

 

A jeśli chodzi o takowe wypowiedzenie jak to napisać? Co napisać? I jak potwierdzą moje wypowiedzenie to oni pierwsi się do mnie na 100% odezwą?

 

Obecnie mam C+ Start ( i skończyła mi się promocja i płacę 45zł ). Korzystam od lutego br. Co mogę zyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę im np. wysłać na maila propozycję nowej umowy ( że np. przedłużam aktualną umowę o dodatkowy rok ) i chce jakoś w promocyjnej cenie C+ Kompakt + multiroom + Sagemcom za 60zł miesięcznie? ( taki przykład ) Czy lepiej wysłać wypowiedzenie?

 

A jeśli chodzi o takowe wypowiedzenie jak to napisać? Co napisać? I jak potwierdzą moje wypowiedzenie to oni pierwsi się do mnie na 100% odezwą?

 

Obecnie mam C+ Start ( i skończyła mi się promocja i płacę 45zł ). Korzystam od lutego br. Co mogę zyskać?

 

To jak lepiej im wysłać maila z ofertą czy wypowiedzenie? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa mija z koncem stycznia, wiec czas na negocjacje nowej. Jestem dosc specyficznym klientem, ponieważ poza sporadycznym ogladaniem tv24, tvncnbc i angielskojezycznych kanałow informacyjnych nie ogladam telewizji. Nadawce wybieram tylko i wyłacznie poprzez oferte dla dzieci (3 i 11lat). Do tej pory było tak, że po okresie umowy zawsze chciałem zrezygnowac z oferty Cyfry, jednak zostawałem skuszony oferowanymi mi rabatami. Dopiero niedawno odkryłem to forum i dowiedziałem się ze to co nieswiadomie robiłem, jest u Cyfry normalna technika negocjacyjna (i bardzo mi sie to niepodoba). Ale do rzeczy. Obecnie porownujac pakiety, "najwiecej za jak najmniej" oferuje mi Polsat (porownuje tylko oferte dla dzieci). Jednak z tego forum dowiedziałem się że można dostac Optimum+ za 57zł. Za tyle byłbym skłonny zostac z Cyfra - ze wzgledu na mozliwosc obejrzenia europejskiego kina w Canal+.

I teraz zastanawiam się czy po wyslaniu im wypowiedzenia przedstawic im i umotywowac swoja propozycje co do tych 57zł, czy nic nie robic i czekac na ruch z ich strony (zatrzymywali mnie zawsze w ostatnim dniu umowy).

Nie zaakceptuje tez innej ceny za ten pakiet niz 57zł, bo inaczej czułbym się [beep]em.

pozdrawiam

JW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem dokładnie tak jak piszesz czyli wypowiedzenie,po dwóch tygodniach wysłałem maila z pytaniem czy dotarło. Z informacją zwrotną zapytali mnie za jaką kwotę jestem w stanie przedłużyć umowę. Oczywiście nie zgodzili się na 57zł,wymieniliśmy kilka maili troszkę ponarzekałem oczywiście bardzo grzecznie no i w końcu przystali na moją propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym uzyskaniem najniższych cen przy negocjacjach w sprawie przedłużenia umowy jest różnie,przeważnie dzieje się to pod koniec okresu minimalnego.Kilka osób pisało,że nieraz pozytywne efekty były wcześniej.Jak wyślesz teraz wypowiedzenie,to wątpię czy cyfra już teraz odezwie się sama,jak sam zadzwonisz, że dostaniesz taki bonus.Chyba,że okres świąteczny coś pomoże,tak czy owak musisz być cierpliwy,a jak nie osiągniesz zaplanowanego celu,zawsze są inne platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam troszkę inne pytanie.

Przedłużę umowę w opcji super premium za 99zł+10zł PVR..mam Prestiż HD+.

Chyba za dużo,(jeśli nie nic)nie da się ugrać w tej opcji.

Ale ten pakiet, nie jest wymieniony w regulaminie w dziale pakiety.

I tak się zastanawiam, jak to będzie, jak Cyfra+ wprowadzi jakieś kanały,utworzy jakąś nową opcje...Mając Prestiż HD+ była jako tako gwarancja..a tutaj mam wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób , które 2 lata temu skorzystały z oferty z tv za 1 zł, czy komuś z Was udało się wytargować coś więcej niż promocje ze strony cyfry ? Rozmawiałem z kilkoma konsultantami w zeszłym tygodniu i mam wrażenie, że oni nawet chcieliby mi coś opuścić z ceny ale nie mają takiej możliwości w systemie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób , które 2 lata temu skorzystały z oferty z tv za 1 zł, czy komuś z Was udało się wytargować coś więcej niż promocje ze strony cyfry ? Rozmawiałem z kilkoma konsultantami w zeszłym tygodniu i mam wrażenie, że oni nawet chcieliby mi coś opuścić z ceny ale nie mają takiej możliwości w systemie ?

 

Parę dni temu : C+Optimum za 64 zł, Multirom za 15 i Pace hd 500 za friko na 19 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę im np. wysłać na maila propozycję nowej umowy ( że np. przedłużam aktualną umowę - która jest do wreśnia 2012r. o dodatkowy rok ) i chce jakoś w promocyjnej cenie C+ Kompakt + multiroom + Sagemcom za 60zł miesięcznie? ( taki przykład ) Czy lepiej wysłać wypowiedzenie?

 

A jeśli chodzi o takowe wypowiedzenie jak to napisać? Co napisać? I jak potwierdzą moje wypowiedzenie to oni pierwsi się do mnie na 100% odezwą?

 

Obecnie mam C+ Start ( i skończyła mi się promocja i płacę 45zł ). Korzystam od lutego br. Co mogę zyskać?

 

Pomocy co zrobić?! Wyśle im wypowiedzenie i co wtedy? Pisać do nich czy oni do mnie na 100% napiszą? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużę umowę w opcji super premium za 99zł+10zł PVR..mam Prestiż HD+.

Chyba za dużo,(jeśli nie nic)nie da się ugrać w tej opcji.

 

Dziś przedłużyłem umowę z TV z 2009. Wziąłem Superpremium za 99zł + PVR Pace 500 za 0zł :jupi:

Chciałem w sumie C+ Optimum za 57zł + PVR za 15zł, ale i tak musiałbym wziąć do tego HBO, bo druga połówka jest fanką seriali z tego kanału... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę im np. wysłać na maila propozycję nowej umowy ( że np. przedłużam aktualną umowę - która jest do wreśnia 2012r. o dodatkowy rok ) i chce jakoś w promocyjnej cenie C+ Kompakt + multiroom + Sagemcom za 60zł miesięcznie? ( taki przykład ) Czy lepiej wysłać wypowiedzenie?

 

A jeśli chodzi o takowe wypowiedzenie jak to napisać? Co napisać? I jak potwierdzą moje wypowiedzenie to oni pierwsi się do mnie na 100% odezwą?

 

Obecnie mam C+ Start ( i skończyła mi się promocja i płacę 45zł ). Korzystam od lutego br. Co mogę zyskać?

 

Pomocy co zrobić?! Wyśle im wypowiedzenie i co wtedy? Pisać do nich czy oni do mnie na 100% napiszą? :P

 

HELP! Bo jc. to muszę jeszcze w tym tygodniu sporządzić pismo... :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...