Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nie będzie problemów. Po 1 specjalnie zwracałem uwagę przy odczytywaniu formułek przez konsultantkę i tekst z dodatkowym rabatem i zwrotem 0zł na cały okres umowy pojawiał się dwukrotnie. Po 2 wysłałem dzisiaj rano maila z propozycją HBO Superpremium + TV za 137zł i darmowym MR. Po 2 godzinach telefon z otwartego numeru z działu utrzymania klientów i przesympatyczna Pani tłumaczy mi że większych rabatów na MR nie ma i 15zł to najniższa cena. Na moje stwierdzenie że w takim przypadku może da się dać większy rabat na PVR to od razu przedłużam stwierdziła, że musi sprawdzić czy system jej to przyjmie (czy mam regularne płatności itp). Po chwili potwierdziła, że może tak zrobić.

Pożyjemy - zobaczymy. Rozmowa jest nagrywana.

Na razie jestem zadowolony, że jednak dało się coś urwać z opłat (260zł taniej na kontrakcie - zawsze coś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie a mam umowę jeszcze na 8miesięcy płacę miesięcznie teraz po okresie promocji 70zł za bodajże optimum bez hd chyba optimum nie mam ani C+ ani HBO + multiroom 1zł do końca umowy.Nie ukrywam że chciał bym zostać w cyfrze interesuje mnie Canal + HBO Superpremium++Zachowanie multiroom i zamiana jednego dekodera na PVR no i żeby zamkneło to się w kwocie 100zł.Czy jest realna taka oferta z ich strony ?? czy raczej nie ma co liczyć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre/ofe ... a_1zl.html

 

Ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego wedle strony powyżej pakiet wyższy ma mniej kanałów niż niższy?

Dlaczego w full opcji nie ma Nickeoldeon?

Dlaczego w HBO SuperPremium jeżeli zamówię pakiety dodatkowe przez stronę, to jestem zobowiązany do ich korzystania przez cały okres umowy? Przecież w takim wypadku lepiej wziąć "goły" pakiet z MR i do tego w dowolnym momencie pakiety dokupić, nie będąc uwiązanym na smyczy. Dobrze rozumuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są najlepsze oferty na samo Optimum (bez C+), ewentualnie Optimum + HBO HD ?
54pln Optimum

HBO 27 bez zobowiązania i 23 ze zobowiązaniem.

Tyle można dostać przy przedłużeniu umowy.

 

Ktoś mi może wytłumaczyć, dlaczego wedle strony powyżej pakiet wyższy ma mniej kanałów niż niższy?

Dlaczego w full opcji nie ma Nickeoldeon?

Na razie strona Cyfry żyje własnym życiem. I tak jest dobrze, bo w zeszłym miesiącu w końcu wyłączyli majową reklamę Roland Garos na Eurosporcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj wysłałem wypowiedzenie w związku z aneksem od CYFRY+ i teraz jest moje pytanie w CYFRZE+ jestem od 22 czerwca 2009r. i jakie mogę wynegocjować ceny za Canal+Optimum,HBO HD, Multiroom i PVR(od początku za wynajem płacę 15zł) a dekoder jaki chciał bym wziąć do mulitroomu to Sagemcom HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pakiecie za 78zł, jak masz niższą cenę za pakiet, to za PVR więcej wołają.

 

Opcję 64zł za C+ Optimum + 10zł za PVR też byłbym skłonny zaakceptować. Niestety konsultant na dziś nie był w stanie zaproponować ani opcji 57 + 15, ani 64 + 10 (OK, mówi, że nie ma w systemie, powiedzmy że mu wierzę :| )

jeśli nic się nie zmieni w podejściu to wezmę chyba N-kę za 78 zł z HBO i nFilmami w promocji Sony, albo CP Premium, gdzie mam HBO i Cinemax za 75 zł/mc z MR w cenie (z C+ jestem skłonny zrezygnować na rzecz HBO, ale PVR muszę mieć bezwarunkowo :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki pAnowie za pytanie ale nie dam rady przeczytac calego forum:) Mozecie mi powiedziec dlaczego zmienili regulamin i mozna wypowiedziec umowe? Odeszly jakies kanaly? Czy moze podwyzka byla bo ja placilem za Kompakt plus C+ 59 zl a za listopad dostalem rachunek na 80zl 90 groszy- i teraz nie wiem czy mi sie promocja skonczyla czy podwyzka? Listem dostalem sam regulamin bez wyjasnienia o co chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, dlaczego konsultanci zalecają czekać do początku grudnia w celu przedłużenia umowy i skorzystania z oferty promocyjnej? Mam 3 miesiące do końca umowy i z reguły w tym okresie można już było korzystać z opcji przedłużenia umowy i negocjowania warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to właściwy wątek. Czytam forum od kilku miesięcy, od połowy września posiadam Cyfrę+, pakiet Canal+Kompakt (tylko karta, posiadam własny tuner HD). Czy jest możliwość przejścia na opcję Canal+ HBO Superpremium za 99 zł? Jeśli tak, to w jaki sposób. W ICA mogę jedynie podnieść pakiet do Canal+Optimum, dobierając opcję OptimumHD i HBO HD wychodzi jednak 116 zł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...