Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy biorą HD Optimum Promo, zamiast HD Optimum. Jaką macie gwarancje, że w przyszłości będą dochodziły do tego pakietu kanały HD, skoro już go okroili z Animal Planet? To tylko 3 PLN, a potem może być płacz.

A tam, od razu płacz. Nie słyszałes o czymś takim jak podniesienie sobie pakietu? W górę zawsze było można bez utraty promocji. A tutaj ta opcja nie jest nawet objeta żadną promocją, w kazdej chwili bedzie można sobie podskoczyć z opcji za 8 na tą za 11.

Prawdziwy cel stworzenia tego dziwnego pakietu nie jest znany, oby nie było to rychłe wycofanie Animal Planet HD. Jakoś na siłe chcą obniżyć mu oglądalność :>

Drobny szantaż? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Jestem abonamentem cyfry+ 2 lata temu umowa z telewizorem, pod koniec tamtego miesiąca wysłałem wypowiedzenie i dziś otrzymałem telefon z propozycja:

superpremium + PVR + MR =124zł.

Na moje pytanie czy jest taka możliwość aby ten pvr lub MR był za darmo Pan powiedział ze nie ma takiej możliwość, wiec powiedziałem żeby zadzwonili w środę jak się namyśle.

Forum czytam już od jakiegoś czasu i z tego co pamiętam pewna osoba dosłała to samo o te 10zł taniej ale to była jeszcze stara promocja, jak myślicie jest możliwość aby zejść z tej kwoty na niższa czy nie ma sensu się szarpać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa kończy mi sie w listopadzie.

 

oferta jak dla nowych abonentów: superpremium + PVR + MR =124zł. nie chca zejść z niczego.

 

Także mysle że poczekam do końca umowy bez przedłużania a 2 grudnia wezme jak nowy abonent -bede miał cały grudzien za free i mimo opłaty aktywacjnej 49 złotych bede do przodu.

Dobrze myślę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś już przedłużył umowę i chce za jakiś czas dobrać multiroom to rozumiem, że jego cena jest standard czyli 15 zł. Ale jesli chcialoby sie wziąc do tego multiroomu jeszcze dekoder PVR to jaka cena? 20 zł czy da się utargować np. 15zł? Dodam że żaden dekoder nie jest na kontrakcie (ani dzierżawa ani wlasność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili do mnie i zaoferowali C+Optimum za 68, HD Optimum za 11 i PVR za 15 na 19 miesięcy. Odmówiłem, to się gość spytał co by mnie skłoniło do pozostania. Powiedziałem, że C+Optimum za 57. Powiedział, że pójdzie się naradzić. Po powrocie powiedział, że może opuścić cenę za C+Optimum do 64 i już miałem dziękować, ale dodał, że umowa na 15 miesięcy. Bardziej mi to odpowiada, ponieważ do tego czasu już się wyjaśni co z połączeniem platform oraz UPC powinien do tego czasu zaproponować mi usługi (po przejęciu Aster). Tak więc się zgodziłem i będę płacił 90 PLN miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...